מחזירה אתכן אחורה

journe y

New member
קיבלת מרשמים מרופא פרטי וקנית בקופה בהנחה?

קיים כזה דבר?

journe y

New member
מחזירה אתכן אחורה

מה לעשות?! אני בשלב הזה של ההתחלה ורק איתכן נעים לי לדבר. הקומונה זיכרונה והפורום השכן לא מרגיש מקום ביתי ליחידנית.

ולשאלתי: למי שטופלה בטיפולי הפוריות בבי״ח ציבורי או פרטי או אצל רופא פרטי רציתי לדעת האם כל מרשם שנתן הרופא הייתן צריכות להמיר אצל רופא מהקופה כדי לקנות התרופות בהנחות או שהשתמשתן במרשם המקורי שניתן לכן?

נשמע לי בלאגן...

fialka3

New member
הי

אין לי מה להגיד בנושא, כי אני טופלתי בבית חולים של קופה שאני שייכת אלייה, אז לא היתתה לי שום בעיה עם מרשמים.
רציתי לשאול מה נשמע? איך הולך לך? באיזה שלב את כבר?

journe y

New member
היי מותק

סיימתי את כל הבדיקות המקדמיות. גם תשובות לסקר הגנטי התקבלו לפני כמה ימים. ביקרתי אצל רופא פריון מנהל היחידה בבי״ח ציבורי ששם מתכוונת לעבור הטיפולים. עשה בדיקה ועבר על כל הבדיקות אמר שהכל תקין מלבד הסוכר. הפנה למרפאת סוכרת לקבל הערכה לפני טיפול.
&nbsp
קיבלתי היום מחזור ושבוע הבא פתיחת תיק בבנק הזרע אז יוצא שהחודש לא אוכל להתחיל . שזה בסדר כי נתגלה שאני טרום סוכרתית. התחלתי מעקב במרפאת סוכרת ובינתיים מנסה להתאזן כמה שיותר לפני הטיפול.

jiminit2

New member
רופא פרטי שמוכר כמומחה בקופה

טופלתי אצל רופא פרטי (פרופ' זיידמן) שבזמנו לפחות היה ברשימת המומחים של קופ"ח כללית - מאלה שאפשר לקבל עבורם החזר חלקי עבור X ביקורים / ייעוצים בשנה. המרשמים שלו היו מוכרים בכללית ולא היה צריך להמיר אותם.
אבל אחרי שנכנסתי להריון המשכתי אצלו מעקב ואני זוכרת שכן הייתי צריכה להמיר הפניות שנתן בכתב יד. לא היתה עם זה בעיה - במרכז בריאות האישה תמיד כיבדו את ההפניות שלו , הכניסו לרופא תורן שהכניס למחשב והמשיכו משם.

מפעם

New member
קצת באיחור. סליחה שלא מרגיש לך ביתי בפוריות

לגבי המרשמים
אין צורך להמיר. הולכים לבית מרקחת של הקופה וקונים עם הנחה כרגיל (נראה לי שהם מוודאים לפי מספר הרשיון של הרופא).
הפניות למעקבים צריך להמיר אבל אפשר לעשות את זה אצל רופא משפחה.
בהצלחה.

קיבלתי מרשם - בסופר פארם אחד קיבלו אותו עם

הנחה של הכללית, בסופר פארם אחר לא קיבלו אותו..

למעלה