טרמפולינה למסירה

jiminit2

New member
כתבה לכם שהיא לא בדיון הזה. אז בשביל מה?

ובנוסף - יש לה (וגם לי..) תאומים בן + בת. אני רוצה לפגוש את האמא שמלבישה בן + בת בו זמנית בורוד. תהי הכי פרוגרסיבית שיש .. אבל זה? לא נתקלתי.

londi81

New member
אז אני אהיה טרחנית לרגע...

אני מבינה אמהות שלא מלבישות בנים בורוד - בסדר...
אבל בואי.. טרמפולינה.. בתוך הבית... יכולה להסביר למה זה משנה מה הצבע שלה?
ולמה זה חשוב בעייני - גם אם נתפס כטרחני בעייניך - כי כשאנחנו מביאות ילדים למשפחה "מיוחדת" אנחנו עושות בדיוק את זה - טוענות שלפעמים הבניות מסוימות הן לא הכרחיות, גם אם יש לחץ חברתי לקונופורמיות... אני מופתעת שנשים בכלל מוטרדות מצבע הטרמפולינה (בתוך הבית!!) אבל בטח שנשים שמראש הנטיה שלהם לקונפורמויות אמורה להיות מוגבלת יחסית.. זה הכל...

fialka3

New member
תודה על התמיכה

יש לי שתי בנות.

לגבי שאר הדברים נראה לי פשוט אין לאנשים מה לעשות אז הם באים לפה כדי להוציא מילה מקונטקסט ולהתנפל

fialka3

New member
טרמפולינה למסירה

בבאר שבע. ריפוד דורש כביסה. צבע ורוד, אז מתאימה לבת.

fialka3

New member
אם מישהי רוצה להשתמש בה לבן גם אמסור בשימחה

למרות שאני לא הייתי עושה זאת. וגם לא הייתי מלבישה בן בורוד. עם בת וכחול אני בסדר. ככה אני ואם את רוצה לפתוח דיון בנושא הזה, אז בלעדיי.

a morph

New member
בהמשך לתגובות "הענייניות" פה

אני לא מבינה איך אף אחד לא העיר לה למה היא מוסרת טרמפולינה עם ריפוד שדורש כביסה????????!!!!!!!

fialka3

New member
זהו. אני חוזרת היום הביתה

ומוציא את זה החוצה וזהו. פעם הבאה אני אחשוב 10 פעמים לפני לכתוב שאני רוצה למסור משהו.

journe y

New member
לא מבינה את הערות...

פרסום הודעה למסירת טרמפולינה ורודה. רוב האוכלוסיה רוכשת מוצרים לתינוק בצבעים בהתאם למינו. אמרה הכותבת שמתאימה לבת (בואו בנות... ורוד באמת מתאים לבת. זה צבע של בנות), לא אמרה שלא מוסרת לאמא שיש לה תינוק בן.
&nbsp
תשערו בנפשותיכם, שלא הייתה אומרת את צבע הטרמפולינה ואם מסוימת לבן הייתה מגיעה ולפתע פתאום רואה שהיא בצבע ורוד ובעיניה זה לא מתאים לתינוקה?! יש להימנע ממצבים כאלה ומאי הבנות.
&nbsp
כשמפרסמים חפץ מסוים צריך לתת תיאור שלו, ואם הוא בצבע מסוים שמזוהה ומאופיין ציבורית למין מסוים בוודאי שצריך לציין זאת, בייחוד כשלא מדובר בצבע ניטראלי כמו שחור/לבן/חום/צהוב למשל. ככה רק מי שמתאים לו המוצר ייקח אותו לעצמו ובא לציון גואל!!!
&nbsp
לטעמי, התגובה אליה הייתה צינית ואף עוקצנית. ״מה יקרה אם נניח בן בתוכה?״.

fialka3

New member
האמת שאני לא בטוחה שאנשים האלה בכלל שייכים לפורום הזה

נראה שהם סתם מצאו סיבה להתנפל. מענניין רק למה דווקא פה.

אמאנחל

Member
מנהל
ברור שלא

וזה לא דווקא פה. יש להם אג'נדה והם מסתובבים לחפש איפה לדחוף אותה.

londi81

New member
אז אני אדם אמיתי... במשך שנים חיכיתי להצטרף לפורום

אחרי הרבה יותר מדי זמן בפורום פוריות...
אני בשבוע 37 עם בן, וכן אני אוכלת לעצמי את הראש עם הבניות חברתיות, שונות, ואיך אני מאזנת בין כל מיני עקרונות שלי ובין החיים שלו (מי אמר ברית ולא קיבל...)
אז אין לי אג'נדה, אבל אני לעולם לא אכתוב פה עוד.. כי בסך הכל שאלתי שאלה שמבחינתי היא לגיטימית.. לא העלבתי, לא גידפתי, ואני לא חושבת שהייתי טרחנית...
תודה בכל מקרה, אחפש שדות זרים

אמאנחל

Member
מנהל
ברכות להריון!! כמה נפלא שהצליח!! וברוכה הבאה

תישארי, למה לא?!
&nbsp
אם יש לך התלבטויות אמתיות בנושא אז תשאלי במפורש. לא צריך דווקא בשרשור שבו מוסרים טרמפולינה ורודה.
הנושא של בנים בנות, הוא נושא מורכב ומעניין, וקשה לאיזון. שווה לדבר עליו בצורה אמיתית. "לזרוק שאלה" בכותרת של הודעה בלי לכתוב לה תוכן, בפרט שנכתב מראש שאין עניין להעלות את הנושא לדיון, נתפס כקנטרנות, ולא מעודד התייחסות מעמיקה לשאלות רחבות. תזכרי גם שבכתב קשה לקרוא את "הטון" של הדברים. מה שכתבת עכשיו הצליח להבהיר שאת מתייחסת ברצינות.
נראה לי שאין מחלוקת בחברה שבנות יכולות ללבוש כחול ובנים לא יכולים ללבוש ורוד (וגם לא סרטים בשיער, קשתות, וקוקיות). יש נושאים אחרים שיותר קשה למצוא בהם את האיזון הנכון. למשל, אני מצאתי שקשה האיזון בללמד ילד שמותר לבכות כשקשה, לבין הצורך להיות עמיד כשזה מגיע לחברה של בנים אחרים.

fialka3

New member
תראי מה שנכתב פה בקשר לאג'נדה היה

מכוון בעיקר לאורחים של הפורום, שכותבים בלי שם משמש עם כל מיני ביטויים במקום שם ולא דווקא אלייך
ועוד דבר - רציתי סתם למסור טרמפולינה ולא לפתוח דיון בנושא וציינתי את זה בפירוש ואני חושבת שהיה יותר נחמד מצדך לפתוח נושא בהודעה נפרדת אם כל כך רצית לדון על זה ואני בטוחה שבמקרה כזה היית מקבלת תגובות הרבה יותר נחמדות
בכל אופן אני אשמח לראות אותך פה, תשארי.

מרגנית2

New member
ברוכה הבאה! ובשעה טובה!

מקוה שתישארי איתנו. ושתהיה לך לידה קלה.
אני זוכרת את ההלם שהיה לי כשהרופא אמר לי שזה בן בבטני.. והברית וכל ההתלבטות.. בסופו של דבר קיבלתי את הדעה האומרת שהילד לא ירצה להיות חריג בחברה הישראלית וגם כך יהיה לו "תיק" שגדל עם אמא בלבד..
ובאמת כבר בכיתה א' היתה בדיקה בשירותי הבנים... מה יש לו שם.. מחריד אבל קורה בין ילדים. כיום הכל נשכח ונעלם.
כשנולד בני שכחתי הרבה עקרונות ותוכניות שהיו לי. הייתי עסוקה מדי..

למעלה