שאלה לגבי הנחה לצהרונים ליחידניות

תמרינט

New member
שאלה לגבי הנחה לצהרונים ליחידניות

נתקלתי באקראי בשבוע שעבר בתכנית של אורלי וגיא בה נאמר שלמשפחות יחידניות אמור להיות סבסוד לצהרון בלי מבחן הכנסה (חשוב מאוד לדעת!), רק צריך למלא טופס ואמורים לקבל את ההנחה. מה שעוד נאמר בתכנית שבאותו טופס צריך למלא סימול של הצהרון ולחקל מהצהרונים אין בכלל סימול כי זה לא מעניין אותם ואז הם לא מוכרים ע"י התמ"ת.
פניתי למנהלת יחידת הצהרונים (הבת שלי בת 2.8 בגן עירייה) והיא ענתה לי שאין סימול ואם אני רוצה סבסוד אני אמורה לשלוח 3 תלושי משכורות אחרונים וצילום של תז. - הנ"ל לדעתי לא חוקי לבקש בכלל מאחר שועדת טרכטרנברג קבעה שאין מבחן הכנסה. יש מישהי שהצליחה לקבל הנחה ללא סימול של הצהרון? האם נדרשה למבחן הכנסה? מישהי יודעת איך בכל זאת ניתן לקבל סבסוד?
אציין שאני גרה בחיפה.
תודה!

ה-שונית

New member
צהרונים בחיפה

צר לי לאכזב, אבל בחיפה קיימים צהרונים בודדים בלבד שיש להם סמל וניתן בהם סבסוד. הם ממוקמים בשכונות דתיות. לכן, אל תבני על הנחה שאינה מבוססת על מבחני הכנסה.
&nbsp
בכל מקרה, תגידי תודה שאת מצויה בטווח הכנסה שלא מצריך קבלת סבסוד (זה תמיד עדיף על המצב ההפוך).

תמרינט

New member
תודה על התשובה

רק לדייק- לא כתבתי שאני לא בטווח ההכנסה שצריך סבסוד, רק כתבתי שהסבסוד שמגיע לנו תלוי במצב משפחתי בלבד לפי החוק ולכן אין שום סיבה שיבקשו זאת ממני.
אכן, לא בונה על הסבסוד.

תודה רבה!

גם בתמ"ת מבקשים 3 תלושים אחרונים, יכול להיות שזה

בשביל לראות שאת אם עובדת, ועובדת במשרה מלאה.
&nbsp
גם בעיריית ב"ש ביקשו תלושים ות"ז פלוס ספח.
&nbsp
&nbsp

תמרינט

New member
תודהרבה, בתמ"ת אכן הגשתי את כל מה שביקשו

במקרה של הצהרונים, זה נראה לי מוזר, כי הזכאות היא בגלל שאני אם יחידנית, לא בגלל שאני עובדת ולא עפ"י מבחן הכנסה.
אנסה אחרי החגים,
תודה!

למעלה