סוף שנה בחוג

דאניאלי

New member
סוף שנה בחוג

היי..
יש לי שאלה או יותר נכון התבלטות.
יש לסתיו שלי ( בן 7 וחצי) בשבוע הבא הופעת סוף שנה בבלט....כבר חודש שהוא בהתרגשות מזה .
אמא שלי רוצה לבוא לראות ואני בהתלבטות אם להזמין כי לא יודע איך היא תגיב ואולי היא תהיה ביקורתית וסתם תיצור לחץ .
כדאי לדעתכן למנוע את זה או פשוט לזרום?

אמאנחל

Member
מנהל
בטח להזמין!!

בדרך כלל אפילו הסבתא הכי ביקורתית לא תהיה ביקורתית לגבי הופעה של בני שבע. ומקסימום תזהיר אותה מראש שאתה מבקש שלא תעביר ביקורת גם על הריקודים האחרים ליד הבן שלך, מחשש שאם הוא ישמע אותה הוא יחשוב שהיא מבקרת גם אותו.
&nbsp
הילד יהיה מאוד גאה כשסבתא שלו תראה אותו ותתפעל ממנו.

ה-שונית

New member
להזמין!

אני בעד כל מה שגורם לתחושת הלכידות המשפחתית.
בטוחה שסבתא הביעה את רצונה לבוא לראות בגלל שהיא רוצה להיות גאה בנכד שלה ולא בכדי לבקר אותו.
אף אחד לא מצפה מבני ה-7 לרקוד כמו פרימה בלרינות.
הופעת הסיום של הבלט - בכל אופן במחוזותינו - היא בהחלט אירוע מכונן ומרגש - בכלל (המורה משקיעה באולם, תלבושות, תפאורה כאילו מדובר בהפקה של הבלט הבלשויי הרוסי) ובתחושת הגאווה האישית והמשפחתית בפרט.

jiminit2

New member
ברור להזמין ולזרום

תשאירי מה שבינך לאימך אצלכן ותני לילד להינות מסבתא שלו. אצלנו הופעת סיום חוג זו חגיגה משפחתית וכולם מתייצבים.ה בת שלי אפילו מבקשת מהדודות שלה להגיע. תהנו!

אמאנחל

Member
מנהל
דניאלי הוא האבא היחידני של הפורום.

jiminit2

New member
איך פיספסתי את זה?

לא ברור... אבל ברוכים הבאים דניאלי וסליחה

תבלו בהופעה - זה נורא מרגש!

דאניאלי

New member
אויש...את ממש אבל ממש

לא צריכה או חייבת לתקן...אצלי זה מקובל ובסדר גמור איך שפונים ולא משנה לי הצורה ...

בכל אופן ההתרגשות בשיאה...מחר יש קבלת תלבושות....הולך להיות מקסים ומקווה שיש תקווה לבלרינה בבית .
אעדכן

דאניאלי

New member
בינתיים הייתה חזרה ראשית

היום הייתה החזרה הגנרלית...
ההתרגשות גוברת , היום עשו את זה באופן מלא עם התלבושות והכל...
בסוף חילקו לבוש אחיד של בגד גוף סגול עם כנפיים לבנות תפורות מהצדדים...מתאים ואחיד
אוטוטו יגמר ועוד שנה חלפה...

דאניאלי

New member
היה פשוט מרגש ומקסים

היי כולן..
הייתה ההופעה ביום חמישי האחרון ובעצם זה עבר ללא תקלות עם המון התרגשות והמופע עצמו היה קסום.
ראו את ההשקעה ואפשר לומר שיש שם יותר מבלרינה אחת

בכל מקרה הסבתא- אימי התרגשה והיה מדהים!!

דאניאלי

New member
תודה על התגובות!

עכשיו יש ציפיה לשנה הבאה...אמא שלי אמרה שהיא תיקח אותו לבלט בחלק מהזמן..
למה לנו אין זמן לחוגים ?

דאניאלי

New member
סתיו רוצה שהיא תבוא..ברוררר

אני פשוט מקווה שזה לא יהיה יותר מדי את יודעת...

למעלה