מעון ומחלותתתתת

a morph

New member
מעון ומחלותתתתת

הפיצי בן 7 חודשים
ילדון מקסים, חברותי, חייכן, פעיל מאוד, ומאוד נהנה להיות במעון, אבל מאז שנכנס לשם (בגיל 5.5 חודשים) עבר כבר 3 מחלות וירליות!!!!! זה פשוט בלתי נתפס. הפעם האחרונה והחמורה במיוחד הייתה השבוע וכצ׳ופר קיבלנו גם דלקת אוזניים ואנטיביוטיקה ל-10 ימים.
וגם אני דבקתי הפעם ובקושי תיפקדתי איזה 3 ימים, בלי עזרתה של אמא שלי המדהימה לא יודעת איך הייתי שורדת. ואני רק תוהה, עד מתי נמשכת תקופת ההסתגלות הזאת? מעבר לזה ששובר לי את הלב לראות את הקטנצ׳יק חולה, יש גם את עניין העבודה, שהקושי הייתי בה מאז שחזרתי מחל״ד.

fialka3

New member
תחזיקו מאמד

מבינה אותך מאד, בנות שלי בנות 8 חודשים היום, נכנסו לגן לפני חודשיים ומאז חצי מהזמן, אם לא יותר, היו בבית, ביחד וכל אחת בנפרד. פעם אחת הן היו חולות עם חום עד 40 4 ימים, לא ביחד, כשראשונה הייתה חולה נבהלתי ולקחתי אותה אפילו למיון ילדים, כששניה חלתה כבר הייתי רגוע יותר. מה אני אגיד לך... זה אחת מהתקופות הכי קשות בחיי. לא יודעת, מה הייתי עושה בלי עזרה של ההורים שלי. אני גם כל הזמן חולה, משתעלת כל הזמן כמו חולת שחפת...
החלמה מהירה!

a morph

New member
השיעול חונק אותי...

מעצבן, כי לפעמים אני מתעוררת בלילה עם שיעול פתאומי וכל כך חזק שהקטנציק מתעורר ונבהל.
עד עכשיו הצלחתי לא להידבק ממנו והייתי נורא גאה בעצמי, ואז חליתי דווקא כשהוא כבר הבריא כמובן, והייתי צריכה להתמודד עם ילדון עם ים אנרגיות (וזה באמת ים, בלי עין הרע) דווקא כשאני במצב צבירה לא מוגדר.
סיוט. ועדיין המצב שלי בכלל לא בר השוואה אלייך, אצלך הקושי הוא פי 2 (אם לא יותר).

fialka3

New member
סיפרתי לך את זה כדי שתביני שזה מאד נפוץ

כי אני התחלתי לחשוב שאולי הכנסתי אותן לגן מוקדם מדי...שאלתי בעבודה שלי וכולם אמרו שזה קורה כמעט תמיד בשנה ראשונה בגן ולא תלוי בגיל. אבל אני הבנתי שרק בשנה שניה יהיה קל יותר...

השנה הראשונה נוראית

אני הייתי חולה יותר מהילד (והוא היה חולה הרבה!)
כל פעם כשנדבקתי ממנו זה שבר אותי שממש קשה לי לטפל בו
פעם אחת אפילו הייתי מאושפזת 4 ימים (בגלל פאקינג סטרפטוקק)
אבל באמת שאחרי שנה גם הילד חולה פחות וגם אני חליתי פחות, לא יודעת, אולי בגלל ההריון והלידה המערכת החיסונית שלי נפגעה ובגלל זה הייתי חולה כ"כ הרבה.
כבר לא היה לי נעים בעבודה כי או שהוא היה חולה או שאני. הייתי מגיעה לעבודה חולה והיו מעיפים אותי הביתה כדי שלא אדביק את כולם
זה עובר... תחזיקי מעמד

a morph

New member
אז אתמול הפיצי חזר לגן אחרי שבוע בבית

והיום שוב קם עם חום.

אני מיואשת. הוא עוד לא סיים עם האנטיביוטיקה של האוזניים, אז אני מניחה שזה משהו חדש וויראלי.
הרופאה בדקה ולא מצאה שום דבר מעניין. דלקת האוזניים עברה.
חוץ מחום אין כלום בינתיים. נשאר בבית עם אמא שלי.
ייאוש מוחלט.

a morph

New member
הוציא כבר שתי שיניים, בדיוק לפני/בזמן שחלה

לא רואה בינתיים שיש עוד בדרך...

רi תם

New member
אולי ה"חולי" הוא זה

שיניים זה נזלת,אוזניים,חום....
ולפעמים הבקיעה אורכת זמן ובזמן הזה זה מרגיש כמו חולי.
רק בריאות וכוחחחחח

למעלה