שוב שאלת מעון

a morph

New member
שוב שאלת מעון

אז בעקבות ההתייעצות פה רשמתי את הבן האהוב שלי לשני מעונות, ליתר בטחון.
ממעון אחד כבר קיבלנו אישור קבלה, ואילו במעון השני (שאותו אני מעדיפה מאוד מאוד מאוד) יש ועדת קבלה ותשובות לא יהיו לפני סוף מאי (במקרה הטוב).
השאלה מה אני עושה לגבי תהליך קבלת הדרגה בתמ״ת? הרי אני צריכה להגיש שם בין היתר אישור קבלה למעון, ואני חוששת שאם אגיש את האישור מהמעון שהתקבלנו אליו, אוטומטית ידחו אותנה בועדת הקבלה של המעון השני.
למישהי יש ניסיון עם מצב כזה? מה עושים?

jiminit2

New member
מציעה לך להמתין

כדי לקבל סבסוד בתמ"ת את צריכה טופס קבלה עם סמל המעון. תמתיני לתשובה מהמעון שאת רוצה ואח"כ תגישי את הבקשה לתמ"ת. יש לך עד תחילת שנת הלימודים הבאה ובהנחה שיש לך את כל המסמכים ואת פועלת לפי ההנחיות שלהם באתר , הטיפול מאוד מהיר. הילדים שלי היו במעון שועדות הקבלה היו ביוני ולאחר מכן הגשתי את כל המסמכים באתר של התמ"ת וקבילתי דרגה באותו יום.

a morph

New member
וואו, אם כך מעולה

חשבתי שזה לוקח חודשים וחייבים להגיש את המסמכים כמה שיותר מהר... אם כך, אמתין. תודה רבה!

jiminit2

New member
אם הכל תקין - מקבלים דרגה מהר

אם חסרים מסמכים, לא חזרת עדיין מחופשת לידה או שיש בעיה בחישוב השעות שעשו לך ואת רוצה לערער - אז זה מסתבך ויכול לקחת זמן ועצבים. אבל בשוטף הם די זריזים. רק תזכרי לעבוד בדיוק לפי ההוראות שלהם באתר.

אני לגמרי הסתבכתי עם התמת

וחייבת לציין שכך כל החברות שלי, ממש הפתעת אותי שלך עבר הכל בקלות ומהר.
הם עשו לי בעיות כמעט 3 חודשים, כל פעם רצו טופס אחר, או שלא הגיע הטופס, או שלא ברור או כל סיבה אחרת.
שלחתי להם את אותם טפסים לפחות 4 פעמים ורק אחרי שהקמתי צעקות ואיימתי על פנייה לתקשורת פתאום הכל היה בסדר.
כך היה בשנה הראשונה. בשנתיים אח"כ כבר היה הכל קל יותר וממש זריז

למעלה