בא לי דייט

בא לי דייט

בא לי להכיר מישהו, בא לי לצחוק עם חברות על דייטים/גברים הזויים שיש לי
בא לי על ההתרגשות של דייט ראשון/שני
בא לי סקסססססססס
זה חסר לי כל זה
מאז הטיפולים לא יצאתי לדייט ויש לי ילד בן 3
אבל כשאני חושבת על דייטים פרקטית זה לא מסתדר לי ממש
לדוג': אני גרה עם ההורים, אז עזבו את זה שצריך לספר את זה כבר בהתחלה שזה מביך לכשעצמו, אבל לנהל שיחה בטלפון עם דייט פוטנציאלי זה די בעייתי.
אני אף פעם לא סוגרת את הדלת אצלי בחדר, אז פתאום לסגור בשביל שיחה נשמע לי מוזר ולא נעים (מההורים).
ונניח כבר הצלחנו לדבר ולהפגש, מה עושים אם רוצים להמשיך להפגש, בשלב מסויים צריך גם פרטיות, אז פשוט הולכים אליו הביתה?
ו... שאלת השאלות: איזה טיפוס לחפש?
הכוונה: רווק? אלמן? גרוש?
אני חושבת שהכי יתאים גרוש עם ילדים, מישהו עם גישה לילדים, שיודע מה זה ילד קטן ומה זה לגדל ילד. מצד שני אולי הוא לא ירצה עוד ילדים ואני רוצה עוד אחד לפחות.
אולי אלמן? אבל אז הילדים כל הזמן אצלו ולא יהיה לנו איפה להפגש וגם אולי הוא יגיע עם מטען רגשי שכבד עלי?
ורווק... למה שירצה לצאת עם מישהי עם ילד? גם לא בטוח שידע להתנהל מול ילד.
מה אתן הייתן עושות?

a morph

New member
אני עוד רחוקה מזה שנות אור...

לא שלפני שנכנסתי להריון הייתי יוצאת להרבה דייטים, אבל עכשיו בכלל לא בראש שלי...
אני מניחה שבאיזשהו שלב זה ישתנה, ואני חושבת שיהיה לי יותר חשוב לבחור את המועמדים לפי השאיפות שלהם בעתיד מאשר לפי הסטטוס הנוכחי שלהם.
כלומר, פחות חשוב לי האם מדובר ברווק, גרוש או אלמן, כמו מה הוא רוצה בעתיד. ככל שאני חושבת על זה, נראה לי פחות מתאים ללדת ילד נוסף שיהיה לי אבא, בעוד לבכור לא יהיה, סביר להניח שארצה ללדת ילד נוסף, אבל מעדיפה שגם הוא יהיה מתרומת זרע ולא מאב ידוע. אז אעדיף לצאת עם מישהו שאין לו תכניות לילדים בעתיד.

fialka3

New member
טיפה מוזר לי לשמוע

למה לא מתאים ללדת ילד שני בזוגיות? אם היה לי רק ילד אחד, הייתי בהחלט רוצה להביא שני בזוגיות. לדעתי, דווקא קל יותר למצוא זוגיות לרווקה לא צעירה עם ילד מאשר בלי, כי אין לה כזה לחץ להביא ילד עכשיו.יותר מזה, אני יכולה להגיד לך שאני לא פוסלת לגמרי אופציה להביא ילד שלישי, אבל רק בזוגיות ורק אם בן זוג ממש ירצה, כי יש לי מספיק ילדים בשבילי.

a morph

New member
אולי זה עוד ישתנה

אבל אני מרגישה כאילו אעשה סוג של עוול לבן שלי אם פתאום יהיה לו אח שיש לו אב ידוע. אין לי חלילה שום ביקורת על נשים שכן עשו זאת, או רוצות לעשות, זאת פשוט התחושה האישית שלי נכון לעכשיו.

fialka3

New member
תראי, אני לא בטוחה שמילה עוול מתיאמה פה

ובגדול, אני לא חושבת שצריך לחשוב במקום ילדים מה יהיה טוב להם יותר, בעיקר אם זה יהיה על חשבון אושר אישי של אמא. נגיד, אמא שלי לא התגרשה מאבא שלי בזמנו כי חשבה שככה יותר טוב בשבילי, ואני ממש לא מסכימה איתה ובטח אף פעם לא אגיד לה תודה על זה. אולי לילד שלך יהיה טוב יותר לחיות בתוך משפחה חדשה שלך עם יהיה לו אח עם אב ידוע ואמא שלו תהיה מאושרת עם האדם הזה?

יש לי ידיד שלוחץ עלי להביא ילד יחד

כל הזמן אני אומרת לו שאני לא מוכנה שלילד אחד יהיה אבא ולילד השני לא יהיה.
כשזה בא מזוגיות הנק' מבט שלי לגמרי שונה.
הדרישה הראשונית שלי תהיה אינטרקציה מושלמת עם הילד שלי ורק אז אשקול בכלל להמשיך בזוגיות רצינית.
אם תהיה זוגיות שתניב עוד הריון ולידה מה טוב ואזרום איתה לגמרי, לא אחשוב שהילד שלי מקופח ומסכן בגלל שלאחיו יש אב.
&nbsp

fialka3

New member
דבר ראשון שהייתי עושה במקומך

זה מנסה לעבור לגור עם ילד בדירה משלכם. זה אופציה בשבילך?

jiminit2

New member
מאוד קשה לנהל מערכת יחסים כשאין לך עצמאות אישית

יש סיכוי לצאת מבית ההורים? בעיני זה הגורם הכי מגביל פה.

ה-שונית

New member
ברמה הלוגיסטית דווקא המגורים עם ההורים נותנים חופש

אני מוצאת שהמגורים עם ההורים דווקא משחררים אותך:
את פנויה לדבר מתי שאתה רוצה - מצד אחד, את יכולה לסגור דלת (וזה לא פסול או בעייתי ומשול לסגירת דלת כשאת מתלבשת) כשאת יודעת שיש מי שיתייחס לילד. מצד שני, אפשר להשאיר את הילד לרגע עם ההורים ולרדת למטה לשוחח בפרטיות.
את יכולה לצאת לבילוי לילי יחסית בספונטניות - את יכולה להשאיר את הילד עם הורייך בזמן שהוא ישן ואת לא צריכה לדאוג לבייביסיטר.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

יש בזה משהו

בערבים אני לגמרי חופשית לעיסוקי
רק שאין לי "עיסוקי"

אני עצלנית ברמות, אפילו לחדר כושר כל חודש אני אומרת שאני ארשם ולא נרשמת כי הסיכוי שאקים את עצמי ואצא מהבית אחרי שהילד נרדם הוא די אפסי
לדייט פעם ב.. אולי יהיה לי כח
הבעיה שלי היא שאני לא אצא עם מישהו שגר עם ההורים שלו ולגמרי יכולה להבין אם מישהו ישלול דייט איתי מאותה סיבה
&nbsp

למעלה