מעבר דירה עם תינוק

אורנה1611

New member
מעבר דירה עם תינוק

מישהי התנסתה עם זה? אני בחודש שביעי להריוני (בקרוב מצטרפת אליכן רשמית ל"מועדון"
), ויש לי הזדמנות לקנות בית מציאה, לראשונה בחיי, במחיר שהוא נגיש לי. אבל הדירה תתפנה אחרי שאלד, כשיהיה לי תינוק בן 3 או 4 חודשים. אני יודעת שזה לא הולך להיות קל, על אחת כמה וכמה כאם יחידנית.
אם מישהי יכולה לתת לי עצות בעניין זה, אשמח

איפה את גרה עכשיו? (הורים? שכירות?)

אינטואיטיבית אני אומרת רוצי על זה...
&nbsp
תארזי את הבית הנוכחי שלך לאט לאט, ואחר כך מובילים.
&nbsp
היום אפשר בכסף לרכוש כל שירות.. שיפוצים, צביעה, אריזה, הובלה, פירוק... ניקיון וכו' וכו'.
&nbsp
שווה לגמרי בית משלך.
&nbsp
בהצלחה!!
&nbsp

אמאנחל

Member
מנהל
מצוין!

כדאי מאוד להיות עם ההורים בהתחלה. הידע שיש שם עוד מישהו, בפרט מישהו שכבר גידל ילדים בעבר, מקל מאוד.
תקני את הבית, וכשתרגישי - מוכנה תעברי.

אז מעולה! תקני בית, תתארגני בכיף, תעברי את ההתחלה עם המשפחה

זה יכול מאוד לעזור ולהקל עליך...
&nbsp
וכשתהיי מוכנה תעברי לבית שלכם

jiminit2

New member
לכי על זה!

לא כל יום מצליחים לקנות בית
העצה העיקרית שלי בעניין הוא לשמור סכום כסף בצד להעברת דירה עם עזרה בתשלום - חברת הובלה שתארוז את הבית (ואם נשאר תקציב גם תעזור לפרוק לאחר מכן). עברתי דירה בחודש שמיני בהריון תאומים ולא הייתי מסוגלת פיזית להתמודד עם אריזות. זה עבד מצוין!
עשי לעצמך רשימות של דברים שתצטרכי לדאוג להם לקראת המעבר (משכנה, ביטוחים, ארנונה וחבשונות) , בידקי מה את יכולה לטפל כבר עכשיו לפני הלידה ותקלי על עצמך איפה שתוכלי.

ה-שונית

New member
בשורות מצוינות...

להפוך לאמא וגם להצליח לרכוש דירה - אין תחושת התקדמות בחיים מזה!
מאחלת לך הצלחה בפרוייקטים הגדולים האלה ומקווה שיש מי שתומך בך ומסייע לך בתקופה הזאת ולפרוייקטים האלה.
&nbsp
העצות שלי בהקשר זה הן לזכור שאת לא חייבת לעבור לדירה שקנית מייד כשהיא מתפנה. קחי את הזמן שאת צריכה (ככל שאת יכולה להרשות לעצמך) להתאקלם לסטטוס החדש קודם למעבר. אולי תשקלי להמשיך לגור היכן שאת ובינתיים להשכיר את הדירה שקנית.
ממילא אם הדירה מצריכה שיפוץ - זה לוקח זמן וגם בפני עצמו מצריך התרוצצויות בין בעלי מקצוע וספקים. זה קשה עם תינוק בין יומו, אם אין לך עזרה.
וטיפ קטן: כשדירה בשיפוץ ואינה ראויה למגורים - אפשר לבקש פטור מארנונה בתקופה זו. גם דירה שסתם לא גרים בה ניתן לנצל עד 6 חודשים ללא תשלום ארנונה.

למעלה