שאלה לאמהות לתאומים

mo234

New member
שאלה לאמהות לתאומים

הי,
האם קניתן במשחקים כל דבר כפול?
אני מתכוונת לבימבה/עגלת בובה/דובי וכד'
יש אצלנו מגוון של כלי תחבורה/עגלות למיניהן אבל מכל דבר יש אחד.
בומבה אחת, תלת אופן אחד, עגלת בובה אחת ויוצא שהתאומים רבים ומושכים הרבה כשמישהו לוקח משחק השני מיד רוצה בדיוק את זה
מה אתן מציעות לתת להם להתסדר או לדאוג שמכל סוג יהיו שניים לפחות?

רi תם

New member
עונה

כשהיו פיצים-כן.כל מה שהיה במחיר סביר בעייני רכשתי שניים.לדוגמא,היו לנו שתי במבות ג'וק,שני קורקינטים,שתי עגלות בובה.היקרים יותר כמו אופנוע חשמלי רכשתי אחד,בנוכחותם,וידעו שלא יהיו שניים כי זה מאוד יקר.
היום,כשגדלו,לה יש את ההעדפות שלה ולו את שלו אז לרוב קונה לטעמם אבל תמיד לשניהם ולעולם לא רק לאחד.
משחקי קופסא יש אחד מכל אחד ואם וכאשר רבים "שלי-שלך" אני אומרת "שלנו" ו"בבקשה לחלוק".

jiminit2

New member
שני צעצועים לא זהים אבל מאותה "משפחה"

אצלי בת ובן ויש משחקים משותפים ויש שהם חילקו ביניהם (משחקים ביחד אבל יש בעלות..) אבל אם זה לא משחק שאפשר לחלוק יחד ברור שאני קונה שניים. לדוגמא - משחקי קופסא ברור שאחד מספיק. אבל בימבות ועגלות בובה ובובות - לכל אחד היה את שלו. בימבה ממילא את צריכה שניים - עוד מעט תרצי לרדת איתם לגינה עם בימבות, שניהם רוכבים ואת לצידם.
אז היו לנו שתי בימבות , לכל אחד בצבע שלו. עגלות בובה - לה היתה עגלת בובה ורודה ולו קניתי עגלת "סופר" לקניות והתחלפו ביניהם. לא נראה לי פייר לבקש מהם "להסתדר" . הם שני אנשים שונים ואין סיבה שלא יהיה לכל אחד את הצעצוע שלו.

דודה של תאומים, קנו להם הכל כפול... בצבעים שונים,

עד הגיל שבו הם בוחרים משחקים שונים, או חוסכים ביחד למוצרים גדולים

&nbsp
היו גם ספרים אהובים שנקנו כפול

בימבות, בימבה ג'וק, קורקינטים...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה