קורס הכנה ללידה לאמהות יחידניות

אמאנחל

Member
מנהל
אני אישרתי להם

בוקר טוב,
&nbsp
איכילוב הוא בית החולים היחיד שבו מוצע קורס הכנה ללידה ליחידניות. הסיבה היא שבמרכז יש יותר הריוניות בבת אחת בכל עת ובשביל לפתוח קורס כזה צריך קהל. נשים בפורום לאורך השנים סיפרו שהן יצרו, בעקבות הקורס, קהילה תומכת של נשים יחידניות עם ילדים באותו גיל (כי מי שבהריון ביחד...) שנשארו בקשר הרבה זמן אחר כך. לכן אני חושבת שלפרסם את הקורס הזה הוא שרות חשוב לקהילה שלנו.
&nbsp
אם את מכירה עוד שרות ייחודי שחשוב לקהילה שלנו את מוזמנת ליידע אותי.
מדי פעם מופיעות כאן פרסומות של גורמים פרטיים ועסקיים, אותם אני מוחקת.
&nbsp
אני מקווה שעכשיו זה ברור יותר.

דידו34

New member
מהניסיון שלי...

לפני שנה וחצי התלבטתי: האם לעשות קורס הכנה ללידה ליחידניות באיכילוב, או לבד עם הדולה שתכננתי לקחת.
בסוף הלכתי על איכילוב ואיזה מזל!!!
אנחנו קבוצה של כ 10 יחידניות, הילדים בפערים מאוד קטנים ועוברות הכל יחד, נפגשות ומתייעצות. ממש מרגישה שהרווחתי כמה חברות לחיים מהקבוצה.
ממליצה בחום, גם לאימהות בדרך לתאומים.

קורס הכנה ללידה לאמהות יחידניות

נותרו מקומות אחרונים בקורס הכנה ללידה לאמהות יחידניות. הקורס מתקיים במועדון היולדות של בית החולים ליס, איכילוב ומועבר ע"י מיילדת מחדרי הלידה. הקורס הקרוב יפתח 15.2.18
טלפון לרישום: 03-6973113; 03-69734787
לפרטים נוספים: https://www.tasmc.org.il/Lis/Mamy-Lis/events/Pages/Antenatal-Classes.aspx

nhrc3

New member
יכולה לספר קצת על הקורס?

אני ממש מתלבטת לגבי הקורס הקרוב. מצד אחד ממש אין לי עניין בקורס כזה מצד שני חושבת שזה שתהיה לי קבוצה כזו זה סופר חשוב.
יכולה לספר קצת מה היה בקורס?

דידו34

New member
עונה לך :)

היי, בדיוק מה שאני חשבתי לפני שנה וחצי, ולהגיד לך בכנות אני לא ממש זוכרת מה למדנו...היו 4 או 5 מפגשים, פעם בשבוע בשעות הערב. כל מפגש הוקדש לנושא אחר...התכנים זהים לכל קורס הכנה ללידה. האם זה תרם לי ללידה עצמה? אולי....אבל...יצרנו קבוצת ווטסאפ, בהתחלה לא היתה פעילה אבל מיד כשהתחילו הלידות התחלנו לשתף, להתכתב ולהפגש וזה עד היום, כיף מאוד וגם עוזר.. אני ממש ממליצה לך להצטרף בדיוק בשביל זה!
לידה קלה ורק טוב :)

nhrc3

New member
יואו איך ביאסת אותי

אני לא מאמינה שאני הולכת להשקיע 9 שעות הדרכה כדי לחזר אחרי חברות חדשות

&nbsp
המון המון המון תודה על התשובה! מניחה שעוד 4 חודשים אני אהיה אסירת תודה על העצה

למעלה