- שלום יקרות, הצעה למענה על שאלון קצר

wmbs

New member
- שלום יקרות, הצעה למענה על שאלון קצר

שלום לכולן
,
שמי מיכל, סטודנטית לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב.
במסגרת לימודי התואר אני עורכת מחקר בנושא מגדר, מיניות ופגיעות מיניות בילדות. חשוב לי להדגיש כי מעבר לכך שהמחקר מהווה חלק מדרישות התואר, אני רואה בו לפני הכל מחקר חשוב למען קידום שוויון וצדק חברתי, ובעיקר הזדמנות להשמיע את קולם של א/נשים שקולם/ן לא נשמע עד כה בחברה.
מעבר לכך, אני מחויבת מאוד לנושא גם ברמה האישית, ורואה במחקר הזה רק כתחילת הדרך למחקרי המשך בעתיד- וכן, לשינוי חברתי. לשם כך, אני זקוקה לעזרתכן.

אשמח מאוד אם תוכלו לענות על שאלון קצר שלוקח בין 5 עד 10 דקות לכל היותר. השאלון מיועד לכל המינים בגילאי 18 ומעלה. כל מענה על השאלון או שיתופו יעזרו מאוד!

לכל שאלה או הבהרה בנושא המחקר, אני זמינה בפרטי או במייל [email protected]

להלן השאלון (שימו לב כי חלק מהשאלות בו עלולות להוות טריגר פגיעות מיניות):
https://telaviv.qualtrics.com/jfe/form/SV_1FBpm8X0NifwFxj

תודה מראש על עזרתכן!

מיכל

אמאנחל

Member
מנהל
בואו לא נכניס לארצנו את התרבות האמריקקית של אזהרות טריגר

את כתבת בשורות הראשונות שהמחקר עוסק במיניות ופגיעות מיניות, אני מניחה שכל אחת ואחד מבין שאם זה הנושא אז על זה יהיו השאלות. אנחנו אנשים בוגרים ולא עשויים מחרסינה. לא צריך "אזהרות טריגר" לפי אג'נדת הפוליטקל קורקט שאוכלת כל חלקה טובה באמריקה וקנדה כרגע.
&nbsp
דרך אגב, עניתי.

wmbs

New member
היי אמאנחל

קודם כל מודה לך מאוד על המענה..מעריכה מאוד

אני מסכימה איתך שאכן כביכול זה מובן מאליו שהשאלות יגעו בנושאים הללו..
יכול להיות שזו זהירות היתר שלי של מחקר ראשון ורצון להיות רגישה ומותאמת ככל הניתן בשאלון לא פשוט..

לי אין אפשרות לערוך את ההודעה, אך אם לדעתך אזהרת הטריגר מיותרת כאן, את בהחלט מוזמנת לערוך ולהוריד אותה :)

שוב המון תודה לך על המענה!

מיכל.

למעלה