שבת שלום נשים וטף. איך היה השבוע שהיה?

אמאנחל

Member
מנהל
שבת שלום נשים וטף. איך היה השבוע שהיה?

איך בית הספר? הגן? המורים? החברים? חוגים חדשים? תלמידים חדשים?

שבת שלום

שבוע לא פשוט, הסתגלות בגן
לי באופן כללי קשה בימים האחרונים,
&nbsp
מקווה שיהיה קל יותר בהמשך
&nbsp
שבת שלום לכולן

מרגנית2

New member
שיהיה לך קל.. יש ימים כאלה

אני זוכרת את הבכי של הנטישה בגן. קורע לב..
עכשיו הם כבר מתים להשאר לבד עם החברים.. ואני מתחננת שיענו לטלפון..

זה שבוע קשה לכל האמהות.
תקחי אויר. תשתי קפה. תצאי קצת לגינה או לבית קפה.. מסביב כולם עוסקים באותו ענין.. המורה. הגננת. הילדים. התחלה חדשה. לי זה עוזר לשמוע סיפורים של חברות.
חיבוק ממני

תודה
בהחלט נהניתי להסתובב קצת חופשייה היום

לעשות סידורים וקניות...

&nbsp
&nbsp

אמאנחל

Member
מנהל
השבועות הראשונים תמיד קשים לי

תמיד לוקח לי זמן להסתגל, יותר מלילדים אפילו. אם זה שינוי סדר הזמנים של ההסעות לחוגים, אם זה הארוחות השונות שצריך להכין בבוקר, אם זה סידורי ההשכמה המשתנים משנה לשנה, שלי ושלהם, הרכישות היומיות של "השלמות" למיניהן. לקחת אויר. אחרי סוכות הדברים נרגעים

נכון, תמיד אחרי סוכות הדברים נרגעים,

ואז מגיע חנוכה,
פסח
ונגמרת השנה

&nbsp

&nbsp
לשמחתי היא עדיין באותו גן, כך שעדיין סדר היום שלנו דומה...
&nbsp
&nbsp

מרגנית2

New member
אצלנו נרשמה התחלה טובה

הילד חזר ברצון לבית ספר. גאה בהשגיו. הביא לכיתה משחק חדש וכולם סביבו רוצים לשחק בהפסקות..
שיעורי בית בפיזיקה יש הרבה. אני מנסה את כוחי. צריכה ריטלין :)
הילדה עסוקה בחבורת נערות שסביבה. הן משועממות ורבות על מי המנהיגה. כרגע הן בטראק בצפון... שלחה תמונה שהן באיזה מעיין..
היא עונה לטלפון הדואג שלי כי לא נעים ליד החברות לסנן את אמא..
חוגים הילד לא רוצה. מטפל בחתול של השכנים. מנגן קצת. שבת. נחים פה..

אמאנחל

Member
מנהל
המון המון התחלות חדשות

אצלי היו בעיות רציניות במערכת שלי בבית הספר, בסוף עשו איזה סידור חצי בסדר. שלוש כיתות חדשות, כל אחת עם חומר לימוד שונה. וכתה אחת שעולה איתי מי"א לי"ב.
&nbsp
הבן התלהב ממש מחזרה ראשונה בתזמורת (בדרך לשם עוד אמר לי שהוא מתחרט שהסכים בכלל לנסות). כמו כן, התלהב משעור ראשון של ברייקדנס, אבל היה מאוכזב מעצמו בשעור השני. הסברתי שלוקח זמן לגוף ולמוח ללמוד מיומנות חדשה ושיהיה סבלני עם עצמו.
בחטיבה בתחילה התלהב מהמורות הנחמדות, אחר כך, בשעור שני עם כל מורה, אמר שכל אלה שהיו נחמדות בהתחלה צעקו בשעור השני (חוץ מאחת
). אני לא מתרגשת, גם מורות טובות צועקות לפעמים, בפרט בתחילת השנה.
עוד הסתגלות בשבילי: עכשיו האוכל בשקית ולא בקופסה. ועוד הסתגלות בשבילו: מתעורר עם שעון מעורר ויוצא מהבית לפי לוח צלצולים שונה משל אחותו.
&nbsp
הבת מרוצה מהמחנכת החדשה. היו להם השבוע גם שיעורי שחיה, והייתה צריכה לארגן כל יום שני תיקים וגם לזכור לתלות בגד ים. נו טוב, באחד הימים נזכרה אחרי שכבר הייתה במיטה שבגד הים עוד בתיק. אז תלתה אותו על כסא מול המאוורר ועד הבוקר היה יבש.
נרשמה הצלחה והתלהבות מחוג הבלט החדש!! (החוג הישן עבר לשכונה מרוחקת ואני תלויה בזה שהיא תלך לחוג ברגל, כי אני מסיעה את הגדול באותו יום).
&nbsp
חוץ מזה, היינו שלוש פעמים בחנות לכלי כתיבה, ופעמיים בחנות בגדים... ואני החלמתי ממחלה של שבוע שעבר.
&nbsp
אבל ברגע זה נראה שהכל הסתדר, אני אחרי מקלחת, רגועה ומרוצה. שבת שלום.

3 כיתות חדשות זה המון, בהצלחה!

למה אוכל בשקית ולא בקופסה?
&nbsp
תיהנו מכל ההתחלות החדשות

&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה