השלמת הכנסה

השלמת הכנסה

האם משהי מקבלת השלמת הכנסה הייתי רוצה לדעת איך זה הולך אני חד הורית עם שני ילדים לצערי מדברים איתי על קיצוצים להוריד אותי לשלושת רבעי משרה, והמשכורת ממש מינימום במשרה מלאה חוששת מאד האם יש השלמה מביטוח לאומי, אין לי עוד שום הכנסה כי ילדי מתרומת זרע, אין לי שום נכס כי אין לי אפשרות לא רכב ולא דירה שום נכס אשמח מאד מאד לעוד בדיל של מידע, תודה רבה

אמאנחל

Member
מנהל
הי

תסתכלי באתר "כל זכות", יש השלמת הכנסה מביטוח לאומי ויש מענק הכנסה (מס הכנסה שלילי) ממס הכנסה.
&nbsp
חוץ מזה, תנסי למצוא יעוץ של הכוונה מקצועית איך לחפש מקום עבודה חדש וטוב יותר מעמדה של עוצמה.

אני לא רוצה לעזוב כי אני המון שנים עובדת שם

אני מתכוונת להשאר שם כי אני מפחדת ללכת למקום חדש, כי מבינים אותי עם הילדים בגלל שאני חד הורית כמו עכשיו קיבלתי שבועייים חופש ואם זה קלינאית תקשורת וריפוי בעיסוק לילדים שיש לי אז מאד מבינים כך שאני לא רוצה ללכת למקום חדש, כי מבחינת הילדים מאד מבינים ואם צריך פה חופש פה מחלת ילד מאד מאד מבינים אבל בגלל קיצוצוים מורידים לשלושת רבעי משרה, תודה על התשובה אבל אשמח מאד מאד בשביל הרוגע לדעת, מס הכנסה שלילי בטוח אני אקבל- תמיד מקבלים לשנה קודמת, אבל מביטוח לאומי, האם הם משלימים משהו כי יהיה לי קשה רק מהמשכורת האם הם משלימים שהמשכורת נמוכה? האם משהי מקבלת מביטוח לאומי אשמח ממש לכל הסבר ותגובה כי אני רוצה מאד להשאר בעבודה אני המון המון שנים שם האם משהי קיבלה עזרה מביטוח לאומי? מה החוקים שלהם?

אמאנחל

Member
מנהל
יש פורום ביטוח לאומי

את יכולה לשאול שם. יש גם מחשבונים באתר ביטוח לאומי.
&nbsp
בכל מקרה כדאי לך לחפש מקום עבודה חדש. אם תהיה לך הצעה ביד יהיה לך יותר כוח מיקוח מול המקום הנוכחי. וגם אולי תמצאי מקום שכל כך ירצה אותך שיציע לך את אותם תנאים ביותר משכורת? אי אפשר לדעת בלי שמנסים. יש לך יותר כוח אם יש לך אופציות.

אולי משהי מקבלת השלמת הכנסה אשמח לשמע כמה זה.

אני לא רוצה לעזוב כי אני מחסירה מאד ובעבודה כל הזמן באים לקראתי, מפחדת להתחיל מקום חדש כי אני די מחסירה חצי שנה קלינאית תקשורת פעם בשבוע. והייתי צריכה להחסיר ועכשיו היינו בריפוי העיסוק באבחון, והגננת רוצה גם לתאומה ריפוי בעיסוק ואני רוצה להיות זמינה ואם אצטרך להחסיר אני יחסיר ובמקום חדש מפחדת שלא יקבלו את זה פעם בשבוע לא להגיע בגלל קלינאית תקשורת, אני יחידנית ואני לוקחת לכן די רוצה להשאר בעבודה אם יש משהי שמקבלת השלמת הכנסה אשמח לשמע כמה זה. אני אכן אפנה גם לפורום ביטוח לאומי

מרגנית2

New member
אני מבינה אותך

ברצון להשאר במקום שטוב לך ומתחשבים בך.

עד כמה שאני יודעת יש השלמת הכנסה למשכורת נמוכה מאד. צריך לעמוד בקריטריונים של ביטוח לאומי.
תכנסי לאתר שלהם - אפשר להוריד שם טפסים ולשלוח.
גם אפשר לקבל מידע אנונימי בטלפון *6050
אם יש לך יום פנוי הכי טוב זה לגשת לשם ולדבר עם הפקיד. תביאי איתך תלושי משכורת. ודפי חשבון מהבנק - כדי להוכיח שאין לך הכנסה גבוהה.

בהצלחה עם התאומים. זה קשה מאד בהתחלה. אבל כשיגדלו ישחקו זה עם זה..

משהי מקבלת/קיבלה השלמת הכנסה מביטוח לאומי כחד הורית?

תודה רבה רבה על התשובות זה מאד חשוב לי, יש משהי שמקבלת קיבלה השלמת הכנסה מביטוח לאומי?

במחשבון, האם מקור הכנסה בהכנסה ברוטו מעבודה זה שנתי או חודשי

להשלמת הכנסה במקור הכנסה, הכנסה ברוטו מעבודה האם צריך לרשום סכום הכנסה ברוטו שנתי או חודשי? כי אם זה חודשי למשל 3700 ברוטו אני אקבל השלמת הכנסה, אם זה 3700 כפול 12 - שנתי, אני לא אקבל, מה רושמים במקור הכנסה, נכנסה ברוטו מעבודה? את הברוטו חודשי או שנתי?

מרגנית2

New member
מציעה לך לצלצל ולהתייעץ עם הפקיד שם.

אני לא מכירה את המחשבון. גם התשובה שתקבלי לא וודאית.
שיהיה בהצלחה.

אד י

New member
כתוב במחשבון עצמו "חודשית"

אז צריך לכתוב ברוטו חודשי.
&nbsp
מציעה לך ללכת פיזית לביטוח לאומי ולהגיש בקשה מסודרת.
את יכולה לפני שאת הולכת לשלוח להם מייל כדי לברר אלו טפסים צריך להביא.
&nbsp
&nbsp
בקשר למקום העבודה -
בדרך כלל הקטנת אחוז משרה זה צעד ראשון לפני פיטורין.
מבינה אותך לגמרי שאת רוצה להשאר במקום המוכר והנוח עד כמה שאפשר.
יחד עם זה, כדאי שתתחיל לחשוב על אופציות אחרות....
&nbsp

למעלה