אני אחרי ה-שיחה:) קצת ארוך..

אני אחרי ה-שיחה:) קצת ארוך..

ילד בן 8.5 וילדה בת 6 שיודעים מגיל 0 שאין אבא במשפחה ואמא בחרה בזרע שלהם. והילדון שמע ממני על החיבוק המיוחד שיש בין בעל לאישה (בן ובת) שבו הזרע עובר לביצית וכך נוצר תינוק (זה מותאם לגיל שלו..). אתמול בארוחת ערב התחילה פתאום שיחה שדווקא הבת שלי התחילה איך נכנס התינוק לבטן של האמא. הילדון הסביר לה שכשמתחתנים יש חיבוק מיוחד שבו הזרע עובר לביצית של האישה ואז הוא פונה אלי ושואל , אבל לך לא היה חיבוק כזה .. וזהו.. עשינו את שיחת בנק הזרע והאיש הנחמד שתרם. ושאני בחרתי אותם מכל הזרעים כי הם היו הכי מיוחדים בשבילי ושמו אותם בבטן שלי. ואז הוא המשיך ושאל אם הוא ואחותו מאותו זרע וכשקיבל תשובה שכן הם לא הפסיקו לשמוח ולהתחבק שהם אחים אמיתיים (זה היה רגע מצחיק ומרגש כאחד). וגולת הכותרת היתה כשהילדון בא וחיבק אותי ואמר תודה שבחרת אותנו ושהם שמחים שהולדתי אותם אפילו בלי אבא. למותר לציין שדמעתי חצי ערב . אני לא מאמינה שהשיחה הזאת היתה כל כך נינוחה ומובנת ופשוטה. אני גאה בי (כן,כן) שאני מצליחה להעביר אליהם את השלמות שלי עם הנושא ואת הנינוחות שלי איתו ושזה מוטמע אצלהם בצורה בריאה. מקווה שימשיך כך. אני משוגעת עליהם :) :) יום נפלא לכולן:)

רi תם

New member
פוסט מרגש מאוד

רק מלקרוא גם אני דמעתי

אין ספק שאת עושה "עבודה" טובה ו"אמונה בדרך" וכנות....שם זה הכי עובד טוב.
מקסימים.
גדלי אותם בנחת

מרגנית2

New member
וואוא גם אני בוכה

תודה על הסיפור והשיתוף. יש רגעים כאלה של חסד שאני מצטערת שלא צילמתי לדורות הבאים..
אצלי זה קורה בארוחת שישי ששניהם מתחבקים ורוקדים בסלון..
אני יושבת ומביטה בהם. ובוכה בלב... כנראה עשיתי את הדבר הנכון. עם כל הקושי.

אמאנחל

Member
מנהל
איזה יופי

תמיד זה בא בהפתעה, שיחות משמעותיות בסתם יום של חול. המון התרגשות ושמחה. תמשיכו ככה. בצדק את גאה.

אמבי

New member
דמעתי... מהמם, ובמיוחד התרגשתי שהם לא הפסיקו להתחבק ולשמוח..

Soulpower

New member
וואו עשית לי שמח בלב לקרוא את זה!

כמו שאמא שלי אומרת, אשרייך שזכית. נשמע שבאמת זכית בשני אוצרות, פשוט ממוסס את הלב כשכתבת שהבן אמר לך תודה שבחרת בנו. וואו וואו וואו! עושה את התחושה שלי יותר קלה לגבי השיחה העתידה לבוא (הקטן בן שנתיים).
תודה ששיתפת

s p r i n g1

New member
איזה מתוקים, מרגש מאד, אין ספק שאת עושה עבודת אמהות מעולה

התגובה של הילדים שלך פשוט מחממת את הלב, בהחלט יום נפלא.

למעלה