תנור משולב צר- דרושה המלצה

בלונזית

New member
תנור משולב צר- דרושה המלצה

הי אני מחפשת המלצה לתנור אפיה משולב עם כיריים, צר ( מקסימום 55 סמ) ואם לא המלצות אולי אזהרות. אני לא בשלנית גדולה קל וחומר אופה. אבל רוצה תנור אמין קראתי שבוש סימנס ובלרס מומלצים (אם כי לשני הראשונים לא ראיתי תנור צר) אנא עזרתכן

מרגנית2

New member
קניתי לבתי תנור צר מהתצוגה בחנות

היה ממש זול. עובד מצוין. גם כיריים גם אפיה גם לא תופס מקום במטבח.
זה היה בחנות שקם אלקטריק באזורנו. קניתי לה אז גם מקרר אמקור ומכונת כביסה קריסטל.
הכל עובד מצוין.
נדמה לי ששם התנור סאוטר.. לא ממש זוכרת. הלכתי עם הילד לחנות והוא בדק את כל המוצרים הזולים מהתצוגה וככה המוכרים שם לא שיגעו אותי עם ההסברים
תוך שבוע החיילת קיבלה את כל המוצרים הביתה.. ואז לקחתי אותה לבקום להשתחרר ובא לציון גואל :)

מרגנית2

New member
כן היא מאד מרוצה

המטבח שלה לבן כולו - היא מנקה את הכיריים כל הזמן :)
בתנור היא אופה תפוחי אדמה ובטטות כשיש לה אורחים..
בעיקר היא אוכלת אצלי...
סטודנטית..
לי אין תנור
רק מיקרוגל וטוסטר אובן - מטבח קטן וכיריים גז.

nhrc3

New member
bosch

אבל תיאורטית אני משתמשת בו המון (תיאורטית...) וזה היה אחרי שקניתי אלקטרה שנה קודם ואיך שנגמרה לו האחריות הוא הלך לעולמו ברמה שלא הצדיקה תיקון.
הבוש הסופר משודרג שלי עלה בחנות אינטרנטית 2500 והגיע תוך כמה ימים כך שנראה לי שיכולות להיות מציאות מעולות בחנויות אינטרנטיות מומלצות זאפ

אני קניתי סאוטר בוואלה שופס

לא צר, רגיל, אבל אני מאוד מרוצה

&nbsp
עשיתי הזמנה בשבת, הגיע ביום שני

וחיכיתי עוד כמה ימים לטכנאי גז שמגיע לחבר את התנור.
&nbsp
&nbsp

Gali192

New member
ממליצה על BEKO

יש לי תנור אפייה משולב עם כיריים של BEKO ברוחב 50 ס"מ (מדדתי במיוחד בשבילך :)) גם לי הייתה בעיה של מקום. יש לי אותו מעל לעשר שנים והוא עושה את העבודה נפלא. אני גם כן לא מבשלת על בסיס יום יומי אלא אולי פעמיים בשבוע במקרה הטוב ואוהבת לאפות מידי פעם.

בלונזית

New member
שמחה לשמוע

כי החיפוש מעלה כמעט לגבי כל חברה אזהרות קשות ( לבד מבוש שזוכה להמלצות מקיר לקיר)

למעלה