המלצות לקניות

אמאנחל

Member
מנהל
המלצות לקניות

מה קניתם בזול לאחרונה? על מה ממליצות? והכל כי אני לא יכולה להתאפק...

אמאנחל

Member
מנהל
סנדלים ב 100 שקלים

בילינו כל היום היום בניסיון למצוא סנדלים מתאימים לילדה בת 9.5 עם רגליים מספר 35-37 (תלוי את איזו חברה שואלים). היינו בהמון חנויות. ראינו מחירים בין 80 ש"ח לבין 300 ש"ח. בסוף מצאנו לה סנדלים בקסטרו!! ב 100 ש"ח, שסוף סוף גם מצאו חן בעיניה, גם מצאו חן בעיניי, גם היו במידה, גם היו נוחים, וגם במחיר ממש ממש סביר.
&nbsp
אז ממש הרגשתי צורך לשתף אתכן. כי אצלי קסטרו בכלל לא מתקשר לסנדלים ובכלל לא חשבתי לחפש שם. יש לנו קסטרו "מול הבית" והיינו חוסכות לנו יום שלם של שוטטות. במקרה התגלגלנו לשם בשיטוטים מיואשים בקניון השלישי.

מרגנית2

New member
נעלים לילד בגלי קניון מלחה ירושלים

הנעליים נקרעו בטיול אז נאלצתי לקנות חדש. הייתי באיזה האנגר כזה לא יקר.
וגם קרוקס קניתי לו בטיול. הילד חזר מאושר.
לעצמי לא קניתי כלום
בעצם קניתי לעצמי כמה חבילות של צמר זול ועכשיו מכינה לו כובע
כיפה הוא לא רוצה בשום אופן. לא כיפה ולא בר מיצווה כלום.
רק לשבת בקפה קטן עם סבתא המאמצת וזהו
la vie en rose
שיר של אדית פיאף
מתנגן לי בראש עכשיו
חג שמח :)

s p r i n g1

New member
לא רוצה לא צריך, קחי אותו לטיול בחו"ל עם הגדולה

מזל שלגבי בנות זה לא מחוייב המציאות ואני כבר שנים מטפטפת לגדולה שניסע לחו"ל במקום בת מיצווש, שזה פי אלף שווה, אולי כשנגיע לזה נעשה ארוחה למשפחה במסעדה או בית קפה בקטנה ממש....ואני בונה על כשרונות צילום טעריכות אלבומים במשפחה שיעזרו לי להכין לה אלבום שווה.

s p r i n g1

New member
תודה על ההמלצה, גם לנו יש קסטרו קרוב לבית, נקפוץ לשם

הגדולה 10.5 וכבר 38-39 עוד מעט משיגה אותי , היינו באאוטלט בהרצליה ומצאתי סנדלים רק לקטנה בנמרוד במחיר יקר 180, ונעלי התעמלות לגדולה במידה 40 שזה בערך 39...... לא היה לי כוח להמשיך לחפש, לגדולה יש משם סנדלים שקניתי בסוף קיץ שעבר במידה קדימה יפים, אבל לא מתאימים ליום יום, צריכה לקנות לה סנדלים לביהס והבעיה רגל גדולה וצרה כמעט כלום לא מחזיק את הרגל.ומבחינתי לחפש להם וגם לי סנדלים נעליים ובגדים זה סיוט לא קטן, שונאת מסעי קניות..

אמאנחל

Member
מנהל
אני ממליצה על רחוב ביאליק ברמת גן

ככה את יכולה לכסות הרבה הרבה חנויות במרחב קטן, ובטוח (כמעט?) למצוא משהו. לנו זה רחוק.
או לחילופין קניון גדול כמו הקניונים בראשון, שיש הרבה חנויות נעליים באותו מתחם.

s p r i n g1

New member
אנחנו גרות ליד, אז מכירה כמובן,

דוקא בחנות מאד נחשבת לילדים בביאליק שבה הייתי קונה לגדולה לפני כמה שנים, או יותר נכון קניתי יצא שנפלנו פעמיים, סנדל לא זול שפשוט לא החזיק מעמד, קיבלנו אחר ששוב התפרק תוך זמן קצר, אולי כי היא הולכת המון ברגל לביה"ס.
בכל מקרה אקפוץ עם הגדלה לקסטרו בביאליק ונראה אולי נמצא.

אם מישהי יודעת איפה יש סנדליים תנכיים עם אצבע כמו בתמונה המצורפת , הסנדל השמאלי למטה, זה מקולקציה של נמרוד 2016 לא מצאתי השנה, במחיר שפוי גם אשמח להמלצה.

אמאנחל

Member
מנהל
רק להוסיף

בסוף הסנדל שהיא בחרה היה מידה 35, וזו הייתה המידה הכי גדולה בדגם הזה. אז אני לא יודעת לגבי מידות יותר גדולות מזה. אבל נראה לי ששווה ביקור בכל מקרה. (יש להם גם תכשיטים ממש מוצלחים).

קניתי בנמרוד סוף קיץ אחרון תנכיות אצבע...

למעשה קניתי מהקולקציה של גברים ומסתבר שמידה 43 אצל גברים זה למעשה 41-42 אצל נשים...שווה לנסות

מרגנית2

New member
סנדלים יש המון בירושלים מאד זול

כל הדגמים בתמונה שצרפת יש בירושלים ברחוב יפו פינת קינג ג'ורג'. יש שם כמה חנויות זולות מאד. בשנה שעברה זוג כזה של תנכיות עלה 60 שח.
אלה גם הסנדלים הנפוצים בעיר בעתיקה אבל אני אישית לא מטיילת שם.. פחדנית..

מהדיון שלכן עולה שבירושלים יש מציאות אם יודעים לאן ללכת. אגב יש גם שוק רמלה לוד כל יום שני במתחם תחנת הרכבת במלחה. שם זול עוד יותר..

עוד לא חשבתי על סנדלים קריר פה.. אבל זה רעיון לא רע..

מה עם סנדלי מטיילים?

יש דוגמאות לא רעות בכלל, וזה סנדל מאוד נוח להליכות ארוכות, מניסיון.

אמאנחל

Member
מנהל
זה גם יקר, וגם מאוד לא אופנתי

עולה 180 ש"ח במקום הכי זול שמצאנו. (ראינו גם ב 260 ש"ח בחנות של קרוקס). היא ילדה שאכפת לה להתלבש יפה.

כן, לא זול... ועניין של סביבה, אני מכירה כמה מבוגרים שהולכים

עם כאלו לעבודה, כולל נשים... אבל זה תלוי עבודה וסביבה.
(כולל אני, לפעמים
)
&nbsp
&nbsp

אם לא הייתן עוברות יום של שיטוטים מייאשים

לא הייתן יודעות שאלו הסנדלים שנוחים לילדה...
&nbsp
מזכיר לי כשחיפשתי שמלה לאירוע, מדדתי חצי מהשמלות בחצי מהחנויות בקניון,
עד שמצאתי חנות אחת במקום אחר, ביום אחר, שרק לבשתי וידעתי שזה מה שאני רוצה!
&nbsp
לכו תקנו עוד זוג... במחיר כזה שווה שיהיו שניים

(אני לא יודעת לעשות את זה, אבל לאחותי ילדה בת 10 והיא קונה לה
המון נעליים וסנדלים בעלי אקספרס / נקסט / וכל מיני כאלה)
&nbsp
שתתחדש הילדה

באיקאה צלחות פשוטות לבנות בחמישה שקלים

כמובן קניתי עוד דברים ושמתי לב שהדברים הקטנים זולים דווקא הרהיטים ממש לא

מרגנית2

New member
מזמן לא היינו שם בתי חובבת קניות..

זה נוח למי שגרה קרוב. בשבילנו זה טיול רציני. אגב בשבדיה יש הרבה חנויות רהיטים ועיצוב ולא רק איקאה. כל כך משעמם שם שמתעסקים הרבה עם עיצוב הבית.. אהבתי בעיקר את התאורה בערב. רכה ונעימה אוירה של שקט. קניתי היום כמה נורות חדשות כדי להביא את השקט אל ביתי..
בבית החולים שם התאורה ירוקה עם שם בית החולים. זה יפה. לא כמו אצלנו. פשוט עוברים על יד בית חולים בלי להרגיש בנסיעה לילית נעימה..

ועוד אגב הנורות החסכוניות שלנו הפלורסנטיות הסליליות יצאו מהאופנה שם. יש שם נורות להט מיוחדות צהובות - קניתי כאלה היום באבו גוש...

למעלה