פעמיים כי טוב - מה שטוב ונעים

אמאנחל

Member
מנהל
בשבת נסענו לדרום

ראינו הממממוווןןןןן כלניות ואפילו כמה נרקיסים שאחרו לפרוח. היה שמשי ונעים.
&nbsp
השבוע בבית הספר שלי שבוע מדעים, הרבה בלגן ועבודה, אבל גם כיף.

מרגנית2

New member
ראיתי את הכלניות מחלון הרכבת

מקסים!
אצלנו בעציצים על הגג מתחיל האביב לבצבץ. הרבה ירוק. זרעים שזרעתי מתחילים לנבוט. הפקעות מתחילות ללבלב. היתה שכנה שטיפלה בגג במרץ. אבל לאחרונה רק אני והילד משקים ומעשבים. זה הכיף שלנו. בימים של שמש.

נמצאת בבית

לקחתי 3 ימי מחלה לאחר השפלה, בריונות וביזוי נוראיים שעברתי עם אותה "נפש פועלת".
נשברתי, התרסקתי, התמוטטתי...
&nbsp
יוצאת לבתי קפה, במספרה התחדשתי בתספורת וצבע, טלויזיה במיטה + סריגה בחוטי טריקו
החיים הטובים

&nbsp

jiminit2

New member
נורא קשה

לאף אחד לא מגיע לעבוד במקום עבודה שאינו מכבד אותו (ואף מבזה) .אין אף אחד שאת יכולה לפנות אליו בנושא? משאבי אנוש? מנהל מעל אותה מנהלת?

התקשרתי ליו"ר ההסתדרות

באיזורי מגוריי
בינתיים אני בבית
כשאחזור תהיה שיחה ונראה מה ילד יום
לפי זה אשקול את המשך צעדיי
&nbsp

מצב נפשי משפיע על המצב הפיזי

לפי דעתי, מנסיון שלי על עצמי, אם המצב בעבודה כל כך גרוע שהוא ממוטט אותך נפשית, אין לך סיכוי להכנס להריון.
בסבב הטיפולים הראשון עם הבת הגדולה שלי לקחו לי 9 נסיונות בגלל שהייתי לחוצה מאד בגלל מעבר דירה ושיפוצים. איך שסיימתי עם השיפוץ ונכנסתי לדירה, בום....נכנסתי להריון.
עם הבת השניה שלי, בכלל לא הייתי לחוצה. אפילו לא היתי בטוחה שאני רוצה להכנס להריון. אמרתי מה שיהיה יהיה.
בום... נקלטתי על הנסיון הראשון.

בת דודה שלי ניסתה 4 שנים טיפולי הפריות IVF, רק מהלחץ לא נכנסה להריון.
ברגע שהחליטה לעצור את הטיפולים ולעשות חושבים, בום..... נקלטה להריון באופן טבעי עם תאומים (בגיל 41).
בגיל 43, כאשר היתה בטוחה שהיא לא יכולה להכנס להריון סתם ככה, לא שמרה, ונכנסה להריון ספונטני - שוב, בגלל שלא היתה לחוצה ובכלל לא חשבה על הריון.

הלחץ הוא פקטור מאד גדול בכניסה להריון.
לפי דעתי, את צריכה לעשות חושבים לגבי מקום העבודה הזה.....

מורן 99

New member
אורית היחידנית, קצת רגישות וכבוד בבקשה!

את לא נביאה וגם לא אלוהים. כל אחת יכולה להיכנס להריון ובכל מצב נפשי.
גלית המלאכית, את עוד תזכי לפרי בטנך ובקרוב מאוד תעמידי את המנהלת המכשפה הזאת במקומה כשתצאי לחופשת לידה ארוכה ארוכה.
חיבוק חזק ואוהב

תודה רבה רבה

בתכל'ס, מצב נפשי ומתח רווי בגוף יכול להביא למצב שהגוף לא פנוי להחזיק את ההריון.
ואכן, אני עוד אהיה אמא, על אפה וחמתה

&nbsp
&nbsp

סליחה, אבל לא אמרתי שום דבר שאינו מכבד

בסך הכל אמרתי שהנסיון שלי על עצמי ועל בנות משפחתי שהלחץ לא עושה טוב בעניין כניסה להריון, ושכדאי לקחת בחשבון את זה, אולי לשנות מקום עבודה.
להלחם בכל הכוח בבוסית לא אנושית, מגעילה ומתסכלת לא עושה טוב לגלית.

גלית,
אני לגמרי בעדך אם זה לא היה ברור.
המצב עם הבוסית שלך מתסכל ברמות על.

הדבר הכי מעצבן שמטופלת פוריות יכולה לשמוע

"קודם כל תרגעי".
&nbsp
נכון שאולי יש שקשר אבל בכל מקרה עדיף להיות רגועים בחיים, ומה אם אי אפשר? ומה עם נסיבות החיים מכתיבות?.. ומה, נשים לחוצות או במתח לא נכנסות להריון? ומה עם סיבות אחרות שלא קשורות למתח ובגללן אין כניסה להריון?
&nbsp
בקיצור, עדיף כמובן לא להיות במתח אפעם, ואם הוא קיים אז למצוא דרכים להפחית אותו (כמו למשל לקחת חופש, כל הכבוד על היזומה הזו!), אבל לא תמיד זה בשליטתנו.
&nbsp

a morph

New member

מה גם שלרוב מדובר בהיפוך של סיבה ותוצאה.
אם מדובר בלחץ על רקע טיפולי הפוריות, הרי שמן הסתם הלחץ הזה התפתח אחרי שהאישה נתקלה בקושי להרות, ולאחר כמה וכמה ניסיונות.
להגיד לאישה כזאת שהיא רק צריכה להירגע זה להפוך לגמרי בין סיבה ותוצאה, וגם לגרום לה ייסורי מצפון ולחץ נוסף, מיותר, על הדרך.
אין דבר מלחיץ יותר מלחשוב כל הזמן שאולי את לא נכנסת להריון בגלל שאת לחוצה מדי.

יולי 7

New member
אוי גלית זה נורא

לצערי חוויתי מקום עבודה מאוד לא מפרגן בתקופת הטיפולים, בצורה אחרת לגמרי ויותר מתוחכמת ממה שאת מתארת, אבל הקשיים שהערימו עלי היו כאלה שבאיזשהו שלב ממש הרגשתי שאם אמשיך לעבוד שם, אין מצב שאיכנס להריון. העניין הוא שרק כשעברתי למקום הבא הבנתי באיזה סיר לחץ חייתי קודם...
מקווה שיש לך מרחב תמרון במקום הנוכחי ושהדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר, מה שבטוח שכך לא כדאי להמשיך :(
כל הכבוד על הדרך בה את ממלאה את עצמך בימי המחלה האלה. שולחת חיזוקים לרוב

זו בדיוק היתה ההרגשה שלי

ואף הבעתי אותה בקול רם

לא רק שאני חווה ביזוי, השפלה, בריונות, ברוטליות, לעג ושיפוטיות, גם מעמיסים על מטלות שצריכות להיות של מקבילתי ושלי.
אבי ה"גברת" לומדת לתואר שני ולא רוצה, אז פשוט מוותרים לה ואומרים שאני צריכה לעשות הכל.
מרחב תמרון אין לי כל כך, אלא רק להיות בבית כפי שאני עכשיו.
תודה

yarden43211

New member
מי גאון של אמא?

הילדה לא מכינה שעורים, לא לומדת למיבחנים. הביאה תעודה מעולה מלאת תישבוחות. בכל ההקשרים.

מרגנית2

New member
נסענו ליומיים לחוף הים - הילד הבריא!

פעם כשהיו התקפי אסטמה היו הילדים נוסעים לנוח ולנשום אויר ים מלוח.
היום נותנים אינהילציה עם מי מלח..
קמנו ונסענו. לעכו. ומשם לצימר מפנק שווה ביותר בבוסתן הגליל.
היה ארוע של ריקוד נגד אלימות שמארגנת חברתי מילדות. ארוע מכונן.
הצימר היה בית עץ מקסים עם ג'קוזי. יחידת הורים. אמבטיה וחדר ילדים. הגענו מהגשם - היה חם בפנים. חיכו לנו. ממש אין מילים. נהדר.
בבוקר קיבלנו ארוחה מלכותית. וטרמפ לעכו. רצינו לראות את אולמות האבירים אבל לא הספקנו. בפעם הבאה. נסענו ברכבת. עצרנו בבינימינה לקפה. ואחר כך בעזריאלי. הגענו לירושלים. גשם שוטף. האוטו חיכה לנו. והביתה...

איזה כיף לשמוע על ההתאוששות של שניכם:)

ונשמע שנהניתם מאוד:) אין כמו החלפת אווירה לפעמים ...

למעלה