מצטרפת חדשה

מצטרפת חדשה

היי לכולן,

אני מצטרפת חדשה... בשעה טובה בהריון בשבוע 10... יש לי כבר הרבה שאלות ואשמח לתמיכתכן.

אפתח בשתי השאלות העיקריות שמעסיקות אותי כרגע...

הראשונה, לגבי מעקב הריון פרטי או ציבורי. טופלתי אצל בר חווה, אני ירושלמית. בקרוב שקיפות עורפית וסקירה מוקדמת. האם כדאי לעשות אצלו או בקופה/במכוני ההסדר? יש לי סל הריון מורחב שנותן השתתפות של 75%. מה דעתכן?

סוגייה שנייה, מעניין אותי לשמוע באיזו עיר אתן גרות ואיך אתן מרגישות בה, ומה המלצותיכן בנושא המגורים כאם יחידנית.

תודה רבה!

ברוכה הבאה

אני עשיתי את רוב המעקבים שלי בציבורי,
הבדיקה הפרטית היחידה שעשיתי היא סקירת מערכות ראשונה.
&nbsp
אני גרה בבאר שבע, אוהבת את העיר
אבל אין כל קשר ליחידנות...
לדעתי תגורי איפה שאת עובדת / המשפחה שלך נמצאת.
&nbsp
בהצלחה!!
&nbsp
&nbsp

אמבי

New member
אני עברתי מטיפול אצל בר חווה למעקב בקופה

ראיתי הצדקה לבוא אליו לטיפול פוריות, אך כשהמטרה הושגה לא ראיתי ייתרון במעקב במרפאתו על מעקב בקופה. הייתה לי רופאה מצויינת למעקב להיריון בסיכון וזה בהחלטי היה בסדר גמור.
אני גרה בהרצליה ומאוד נעים לי פה. אני ממליצה לגור במקום שנעים לך בו ויש לך שם פוטנציאל לעזרה ו/או תמיכרה רגשית.

רi תם

New member
ברוכה הבאה

מזל טוב ובשעה טובה.הריון קל ונעים.
אמא לתאומים,מראשון לציון,שילבתי פרטי וציבורי.שקיפות וסקירות עשיתי פרטי אצל פרופ' צלאל. במהלך ההריון הייתי תחת עיינו הפקוחה של הרופא הפרטי שלי,לברון, אבל ללא תשלום "מיוחד".ממליצה "להתמקם" בעיר בה תוכלי לקבל עזרה ממשפחה/חברים לכשתדרשי לה.
שבת שלום

מרגנית2

New member
בירושלים יש את ד"ר תדמור - מומחה לאולטרסאונד

יש אצלו תור ארוך אבל הוא מאד מומלץ. באות אליו נשים מכל הארץ. הוא מקבל פרטי בהסדר עם קופות החולים.
אני גרה בירושלים כבר הרבה שנים. נתקלת לאחרונה יותר ויותר בנשים שמגדלות לבד ילדים. אולי בתל אביב זה יותר נפוץ. אני גרה בשכונה חילונית. (מהאחרונות שנותרו) - בני הצעיר (12) לא התלונן על היותו חריג בגלל מבנה משפחתו.

יחידה2

New member
ברוכה הבאה.גם אני ירושלמית

גרה ברמות.ילדה בת 9....עשיתי שקיפות וסקירות אצל ד"ר אורי חן.ממליצה בחום.מקבל בקניון מלחה.
אם את בכללית יש מעקבי הריון במרפאת רמות אשכול.

תודה רבה לכולכן

עזרתן לי מאד... אני אשאר בינתיים במקומי ולא אנדוד לא לבדיקות ולא למגורים. תודה אמבי עזר לי מה שכתבת. אכן הוא היה מדהים והביא את התוצאה המנצחת, ואמליץ עליו בחום. אבל עכשיו בהריון מתאים לי יותר להיות ברוגע...

yifatall

New member
גם ירושלמית

עברתי לצור הדסה כשהילדה היתה בת 10 חודשים .נחמד מאוד פה

judith4

New member
מצטרפת למרבית התגובות שקיבלת כאן

המקום לגור הוא במקום שנוח לך ובו את חושבת תהיה תמיכה ועזרה, בין אם זה משפחה ובין אם זה חברים.
&nbsp
כירושלמית - לא מרגישה קושי לגדל כאן ילדים בהקשר של מבנה המשפחה היחודי שלנו.
&nbsp
(הצעות בתחום מעקב הריון ובדיקות כבר אין לי כי חלפו שנים מאז שהייתי בהריון).

rabbitm

New member
ברוכה הבאה ובשעה טובה

לגבי המגורים, עוד לפני ההריון עברתי מהרצליה לחיפה בעקבות עבודה, כאשר הריתי עברתי לקריות להיות ליד אמא שלי ואחותי מהן אני מקבלת עזרה.
ולגבי מעקב ההריון, אני בכללית, וכיון שידעתי שתהיה לי רק בת אחת ״בזבזתי״ את כל הסל שמגיע לי
את הסקירות עשיתי אצל רופא פרטי שהמליצה לי עליו חברה, אבל את השקיפות דרך הקופה. לא עשיתי מי שפיר, אבל אם הייתי צריכה הייתי גם עושה פרטי.
המשך הריון קל ומשעמם!

בלונזית

New member
בר חוה

אני עשיתי מעקב אצלו אבל.... שקיפות עשיתי אצל רופא שעבד איתו במרפאה שהיה של מכבי אז קיבלתי החזר. גם מי שפיר עשיתי דרך הקופה באסותא. סקירה עשיתי אצלו (שווה כל שקל)

למעלה