בנק הזרע - המלצות ושאלות

GNews78

New member
בנק הזרע - המלצות ושאלות

בוקר טוב :) אני בתחילתו של תהליך ורציתי לברר, מניסיונכן, מה ההבדלים שצריך לשים לב אליהם בין בנקי הזרע השונים? מי מביניהם מומלץ ולמה? אשמח לתשובתכן.. תודה ויום נעים ?

אמאנחל

Member
מנהל
הבדלים בין בנקי הזרע

קודם כל ברוכה הבאה

&nbsp
מכל בנקי הזרע נולדים ילדים נפלאים.
&nbsp
כמה הבדלים.
יש אפשרות ליבא זרע מחו"ל ובכך להפחית את הסיכוי שהצאצא העתידי יפגוש צאצאים נוספים של אותו תורם.
ביבוא מחו"ל יש גם אפשרות לבחור בתורם פתוח כלומר תורם שמסכי שילדיו ינסו ליצור איתו קשר בהגיעם לגיל 18. בארץ אין את האפשרות הזאת.
&nbsp
בארץ כדיא לדעת שיש הבדלים בכמות מידע על התורם שהבנקים נותנים.
כמו כן יש הבדלים ביכולת לבדוק את התורם בבדיקות גנטיות למחלות שאת נמצאת נשאית אליהן. לא בכל בנקי הזרע יאפשרו לך לבדוק את התורמים. אז אם את לא נשאית של שום מחלה זה לא חשוב, אבל אם כן...
באיכילוב לא יתנו לך לבחור את התורם מתוך רשימה, אלא יציעו לך שלושה תורמים שמתאימים לדעתו של הרופא ומהם את תבחרי.
&nbsp
יש הבדלים במחירים של המנות, ויש בנקים שיש מגבלות על המקומות שאליהם אפשר להוציא זרע, אם בכלל. יהיו בנקים שיחייבו אותך לעשות את ההזרעות אצלם.
&nbsp
את יכולה לנסות לקרוא גם בקומונה "בדרך לאימהות יחידנית" יש קישור בהודעות הנבחרות שבפס האפור משמאל. ובקומונה יש גם מאמר עם השוואה בין בנקי זרע .
&nbsp
המידע שבידי לא מעודכן. אז אלה רק קווים מנחים....
&nbsp
&nbsp

פנגושית

New member
שנת הבת-מצוות או ה"מכה ה-11"(סליחה מכל האמהות לבנות)

כיתה ו. התחילו ארועי הבת מצוות ,האוצר מדוכדך הוא שונא רעש וריקודים ובעצם זה עיקר האירוע. לאירוע הקודם הוא לא הלך לאירוע של מחר הוא בחצי פה הודיע שהוא ילך וישר התמצברח
. אמרתי לו שהוא לא חייב ללכת אבל כנראה לא נעים לו. אז סיכמנו שאבוא לקחת אותו מוקדם. בנוסף זו חתיכת הוצאה כל מסיבה כזו זה בסביבות 50 ש"ח ובכיתה הזו יש יותר מ-20 בנות.....בגלל שהאוצר רק עכשיו החליט אז אני צריכה לקנות משהו לבד. אם למישהי יש רעיון אשמח.

אד י

New member
שובר מתנה

של רשת פוקס שזה כולל גם את רשת ללין.
או שובר של צומת ספרים.
&nbsp
&nbsp

פנגושית

New member
סליחה לא שמתי לב שאני בשרשור הלא נכון זה היה אמור

להיות בקיטורים. בכל מקרה, נפתרה בעיית המתנה, יש החלטה כיתתית ששמים 50 ש"ח במעטפה עם ברכה יפה.

למעלה