יקירותי- אני זקוקה לעצה

rnana2

New member
יקירותי- אני זקוקה לעצה

בעקבות הטיפול האחרון (עברתי IVF) לפני שבוע- כאחת מתופעות הלוואי - יש לי מליון פצעים בפה. זה עדיף מהגירוי השחלתי שהיה לי בפעם הקודמת- אבל עדיין גורם לי לטפס על הקירות. מאחר ואני לא יודעת אם אני בהיריון או לא- (אני ממש ממש מקווה שכן)- אסור לי לקחת שום דבר שלא לוקחים בהיריון. שאלתי אליכן: א. האם מישהי חוותה את הדבר? ב. עצות, ושוב עצות, אקמול ממש לא עוזר לי. ג. האם מותר לקחת SOS ספרי? בכל אופן אשמח ממש לשמוע ומהר

כלנית151

New member
חלב עיזים

אני לא מכירה את זה "כתופעת לוואי של" אבל פרט למשחות למיהן (שנדמה לי שכן אפשר לקחת, תתיעצי עם רוקח), חלב עיזים נחשב כעוזר מאוד. בתקופת ההריון שמתי יוגורט עיזים על פצעים בפה וזה הקל. בהצלחה ותרגישי טוב!

מירלה37

New member
../images/Emo45.gif לחלב עיזים, קראתי בקומונה אחרת

שזה מאד עזר, במקרה זה לתינוק, ובהחלט מומלץ. גם טבעי ולא מזיק.

כן, אבל זה עוזר (מאוד ומהר)רק אם זה לא מפוסטר

אם את רוצה לדעת איפה אפשר להשיג חלב עזים לא מפוסטר - שלחי לי מסר ואשלח לך טלפון. ואם את בהריון - לא כדאי לשתות אלא רק לשטוף את הפה איתו (אז אם את לא בטוחה אם כן או לא הריון - תתנהגי כאילו כן).

Mישהיא

New member
סילן בהחלט עוזר , וגם חלב עיזים כמו שאמרו לך

ושיהיה בהצלחה ותרגישי טוב

rnana2

New member
תודה רבה!!

אז זהו- שחלב עיזים לא מפוסטר אסור באיסור חמור- כי הוא לא מפוסטר- בדיוק כמו שאסור סושי בהיריון. אני אנסה חלב עיזים מפוסטר- אולי יעזור. סילאן רעיון מצוין ואמרו לי גם דבש. לגבי SOS- אין שם פרופוליס. מה הבעיה עם פרופוליס? למה אסור? ושוב תודה לכולכן. זה סיוט גדול אבל מצדיק את המטרה

Mישהיא

New member
אני לא אמרתי - לא מפוסטר ../images/Emo2.gif

הכוונה היתה - בחלב או יוגורט עיזים נחנות טבע .שמעתי גם על כאלו שנעזרו ועבד אצלם דבש לא שמעתי אפעם סילן - אני משתמשת כשיש לי - זה לא עוזר מידי אבל מקל

redness

New member
תנסי להתייעץ עם רוקח

שיש לו גם ידע הומאופטי ועוד דבר - להבדיל אלפי הבדלות, טפו טפו טפו וחמסה חמסה חמסה, כשעברתי טיפולים כימותרפים הייתי שוטפת את הפה עם מים מיוחדים - מי פה (שלדעתי אין בעיה לקחת אותם בהריון) כדי למנוע את התופעה הזו של פצעים בפה (שנובעת גם היא מהשינויים והחומרים שמכניסים לגוף) אני לא זוכרת את השם אבל אני מניחה שבכל בית מרקחת הגון ומקצועי יוכלו לעזור לך, אם את לא מסתדרת אנסה למצוא את השם בעצמי - תגידי לא אם את רוצה עד כמה שאני יודעת - חלב עיזים מפוסטר לא עובד... ואכן אסור לך לא מפוסטר

rnana2

New member
אשמח לשמוע כל דבר

בינתיים- דיברתי עם רוקח שאמר לי ש SOS מותר.זה באמת עזר קצת...

למעלה