ברית מילה- מישהו שמע על דולברג?

namshush11

New member
ברית מילה- מישהו שמע על דולברג?

בני המתוק הגיע למשקל הברית. אנחנו מתלבטים בין רואים- גונן או דולברג. האם מישהי שמעה על פרו' דולברג המלצות? אני נוטה לפנות אליו והייתי שמחה לשמוע תגובות של מי שמכיר אותו. תודה

יש לי שם נוסף

שולחת לך במסר ו...מזל טוב

טלטל33

New member
בשום פנים ואופן לא דולברג

לצערנו, עשינו אצל דולברג את הברית של בננו והוא פישל בגדול. בדיעבד, לאחר שהגענו לאורולוג, נדהמנו לגלות שידוע בברנז'ה הרפואית שדולברג לא יודע את העבודה אבל אף אחד לא עושה כלום. למען הגילוי הנאות, אנו מתעתדים להגיש נגדו תביעה לפיצויים.

namshush11

New member
את רצינית?

ממש מפחיד. מה הוא עשה? אני מקווה שהבן שלכם בסדר.

טלטל33

New member
לצערי אני רצינית

את הברית עשינו בגיל חודשיים (פגיה + התלבטויות). במעמד הברית דולברג היה נחמד מאוד, אבל את העבודה הוא לא עשה כמו שצריך (חתך יותר מידי בצד אחד ופחות מידי בצד אחר). הכעיס אותי שהוא לא היה הגון מספיק כדי לומר לנו את זה בעצמו: כשאמרתי לו כעבור כמה ימים שזה לא נראה לי טוב הוא אמר שזה יסתדר עם הזמן ושתמיד זה כך. רק לאחר שראיתי איברי מין אחרי מילה של חברות הבנתי שבאמת משהוא לא בסדר והלכנו לאורולוג. חוץ מזה הייתי שוקלת שוב שיטת עבודה שכוללת זריקת הרדמה - מהסתכלות שלי נדמה לי שזה יותר טראומתי מהחיתוך עצמו. בכל אופן המון הצלחה ותזכרי שבכל זאת אנו יוצאים מהכלל, ותמיד יש כאלו.

namshush11

New member
אני לא לוקחת סיכון

הבהלת אותי נורא. החלטתי ללכת לד"ר גונן ולא לדולברג אחרי הסיפור שלך. זה הסתדר לי גם עם זה ששאלתי את רופא הילדים על מי הוא ממליץ ואני מתלבטת בין דולברג לגונן והוא אמר שגונן תעשיין - לגבי דולברג שתק והוסיף המלצה משל צמו על רופא בשם מזכרת. השתיקה שלו הדאיגה אותי. היום הברית. תאחלו לנו בהצלחה

namshush11

New member
הברית עברה בשלום

עשינו את הברית אצל גונן. למרות שמו כ"תעשיין" היה טקס יפה והיינו מאד מרוצים הן מהטקס והן מהתוצאה. זהו אנחנו אחרי והמקסים שלי מרגיש מצויין.

רינת p a

New member
את הברית של ילדי עשה

ד"ר צצקס היו עליו סיפורים בעיתון בעיות עם מס הכנסה אני לא יודעת אם הוא עוד עובד הוא היה נפלא עשה לאיתי את הברית בבית בגיל 28 יום (היום שניצן חזרה הביתה מהפגיה ) ובגיל חודשיים עשה לארז כשהוא היגיע למשקל מתאים מאוד אנושי וחייכן העבודה שלו היתה מקצועית וטובה ובערב צלצל לשאול לשלומם

osi28

New member
גם אנחנו עשינו אצל צצקס

לפני כחודש, והוא עשה עבודה טובה והיה נחמד והתקשר לשאול אם הכל בסדר

*שיר

New member
גונן עשה עבודה כפולה ומצויינת

כך העידו כל הרופאים והאחיות שבדקו את הילדים (בדיקות שגרתיות, לא להבהל) המחיר שלו מזעזע והוא מקבל רק בקליניקה שלו, אבל הוא מיומן ומוכשר.

שרון123

New member
כנל לכל מילה

גם אצלנו ברית כפולה - עינייני, נחמד, מקצועי, יקר! וכל מי שראה את המקום אחרי החיתוך התפעל מהתוצאה

*שיר

New member
לא ממש../images/Emo4.gif

"הרבה" משמעו 2000 שקל לבולבול...(אם אני זוכרת נכון)

peleg x4

New member
אנחנו עשינו אצל

רוטרמן - מוהל שאינו רופא (מהל אצלינו חצי משפחה). בא אלינו הביתה, מאוד נחמד ומרגיע ומסביר כל דבר, מחיר סביר. עשינו ליואב את כל הטכס אח"כ קיבל ציצי, ורק אח"כ עשינו טכס נוסף לאלון. כלומר שלכל אחד היה "טכס" סטנדרטי. הילדים בקושי בכו וגם בלילה שאחרי ישנו טוב. אם תרצי - אשלח פרטים במסר. בהצלחה...

למעלה