לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1825318,253 עוקבים אודות עסקים

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים?
אתם רוצים לדעת איך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?

בדיוק בשביל זה אנחנו פה! 

(הפורום הינו איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
הצטרפתם או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים?
אתם רוצים לדעת איך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?

בדיוק בשביל זה אנחנו פה! 

(הפורום הינו איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-'לא יודעת איך להתקדם'
לא יודעת איך להתקדם
29/04/2019 | 15:43
13
289
בנות שלי בנות שנה וחצי. כבר כתבתי שזאת, שנולדה קטנה, קצת מתעכבת בהתפתחות פיזית. היא התיישבה בכוחות עצמה בגיל 10 חודשים, התחילה לזחול על שש בגיל 11 חודשים. נעמדה על הרגליים בגיל שנה. לקחתי אותה פעמיים לפיזיאוטרפסטית, היא אמרה שיש לה טיפה גמישות יתר והיפוטונוס, אבל כל זה במידה קלה ואמור להסתדר לבד. אמרה שאם בגיל שנה וחצי היא לא תתחיל ללכת, להביא אותה שוב לבדיקה ולקנות לה נעליים שיחזיקו לה קרסוליים. לאחרונה היא התחילה לעשות צעדים ראשונים. בבית זה עד ארבע צעדים ברצף, לרוב היא מעדיפה להתנייד על שתי ברכיים. פעם אחת לקחתי את הבנות לפארק ועל הרצפה שם לא דשה סינטטי, אלא כמו גומי כזה. ושם היא פתאם קמה והלכה איזה 15 צעדים, כאלו היא כבר ממש הולכת. אז מה שהבנתי אין לה מספיק יציבות בקרסוליים והיא מפחדת ללכת. קניתי לה נעליים וחשבתי שזה יפתור את הבעיה. אבל פה יש בעיה אחרת - מידה הכי קטנה זה 19 והיא צריכה מידה אחת פחות. אבל 18 יש רק טרום הליכה והן לא יחזיקו לה את הקרסול. אז אני לא יודעת איך להתקדם מפה. יש למישהו רעינות?
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'מנסה'
מנסה
<< ההודעה הנוכחית
29/04/2019 | 20:50
3
62
1.ספידה?
2.להתייעץ עם אורטופד או רופא ילדים.
אני מאוד סומכת על רופא הילדים שלי ולו הייתי נתקלת בשאלה כזו הייתי מתייעצת איתו.
אגב, למה הלחץ? ואם היא תלך עוד חודש,חודשיים?
איפה כתוב שבגיל שנה-שנה וחצי ילדים צריכים להלך באופן יציב ומלא?

רותם (לא מצליחה להיכנס בשמי).
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'אני חושבת להזמין תור לאורטופד ילדים'
אני חושבת להזמין תור לאורטופד ילדים
29/04/2019 | 21:22
2
62
בעבודה יש לי הרבה  אינטרקציות עם אורטופדים רגילים ונסיתי לשאול בזמנו כל מני שאלות בנושא והם לא כל כך מתמצאים בעניין כי זה לא בדיוק תחום שלהם. כנל רופאת ילדים שלנו.
אני קצת לחוצה כי  הילדה הראתה לי שהיא כן יודעת ללכת כשלא מפחדת להחליק - מה שכתבתי לגבי הטיול בפארק.  למרות שגבול השקלה זה שנה וחצי אני יודעת שהיא קצת מתעקבת בהרבה דברים פיזיים  ובסוף כן עושה הכל בזמן שלה, לכן זה שהיא עוד לא הולכת בפני עצמו לא מפריע לי.  
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'בבית'
בבית
29/04/2019 | 22:18
1
41
תגרבי לה גרביים שמונעות החלקה, עם בליטות כאלו בכף הרגל, אולי איתן היא תרגיש ביטחון לצעוד
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'היא כל הזמן עם גרביים כאלו'
היא כל הזמן עם גרביים כאלו
30/04/2019 | 06:16
33
גם בבית ום בחוץ
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'אחת הבנות אצלי אחרה בחודש-חודשיים מהשניה'
אחת הבנות אצלי אחרה בחודש-חודשיים מהשניה
30/04/2019 | 03:12
6
64
ובאמת גרביים נגד החלקה הוסיפו מאוד לביטחון שלה - כאלה שהסיליקון הוא שכבה שלמה, כל  הסוליה, לא רק נקודות. בכל מקרה, לדעתי, אם היא כבר הלכה 15 צעדים ברצף אז היא בדרך ללכת, ולא הייתי קונה לה נעליים שמחזיקות קרסוליים, אלא אם גם אורטופד ממליץ. אולי נעלי טרום הליכה גם יתנו לה ביטחון נגד החלקה? את זה אפשר לבדוק בחנות.
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'נעל גרב'
נעל גרב
30/04/2019 | 06:20
5
34
היו לנו כאלו בחורף, כשאף אחת מהן עוד לא הלכה. ואני התרשמתי שזה דווקא יותר מסוכן להחלקה
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'באמת? לא התרשמתי שהן מחליקות מהן'
באמת? לא התרשמתי שהן מחליקות מהן
30/04/2019 | 07:45
4
35
אם כי הבית שלנו קטן וחלק גדול מהרצפה מכוסה בשטיחים ובמשטח. פשוט ברגע ששמתי לה אותם בבית, במקרה, כי היה קר, היא תפסה ביטחון וניסתה לצעוד. גם, בהתחלה, זחלה כשמיהרה, או כשבא לה:), ומדי פעם הצעתי לה לצעוד. עד שפתאום התחילה להעדיף ללכת ככל האפשר. ד"א בגינה הן טיפסו על מגלשות עם הגרביים האלה, עד שקניתי להן נעליים, יש להן אחיזה טובה.
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'יכול להיות שיש כמה סוגים'
יכול להיות שיש כמה סוגים
30/04/2019 | 13:07
3
41
לנו היה משהו כזה https://market.marmelada.co.il/products/56088
ולא אהבתי
בכל אופן אמרו לי היום בגן שהיא הולכת מצויין אבל רק כשהיא רוצה. בעצם, כמו כל דבר אצלה
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'אספר לך'
אספר לך
30/04/2019 | 15:19
1
48
שהיום דיברתי בעבודה עם חברה שבנה בן שנה וחצי ועוד לא הולך.רק צעד פה צעד שם והיא לא התעלפה מהעניין.
אל תדאגי.היא תלך

תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'תודה רותם'
תודה רותם
01/05/2019 | 09:27
14
לצפיה ב-'חח איזה אופי'
חח איזה אופי
01/05/2019 | 00:56
46
כן, זה סוג אחר, שלי זה רק גרביים פשוטות עם שכבת סיליקון שקופה מודבקת בסוליה
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'גם אצלי לאחד התאומים היה עיכוב בהתפתחות'
גם אצלי לאחד התאומים היה עיכוב בהתפתחות
15/05/2019 | 11:17
1
54
וגם הוא עוד לא התחיל ללכת בגיל שנה וחצי.
אני התייעצתי עם פיזיותרפיסטית טובה, שהמליצה לי לקנות לו נעלי ספורט שיחזיקו לו היטב את הרגל - חברת "נייק" או "ניו באלאנס" (לא נימרוד, פפאיה וכו'). גם לא הייתי מורידה לו את הנעליים, אפילו כשהיינו בבית.
מצאתי כאלו ב"מגה ספורט" ואפשר לדעתי למצוא בכל חנות נעלי ספורט.. אין לי מושג מאיזו מידה מתחילות הנעליים - צריך לבדוק בכל חנות.
אבל אין צורך לדאוג.. כבר לקראת גיל שנתיים הוא כבר הלך, לפעמים חסר להם בטחון עצמי. הוא פתאום עשה כמה צעדים - הוא נתמך בכיסא, ורצה להגיע למוצץ שלו - שעל הכיסא השני (במרחק 2 צעדים), אז הוא פשוט הלך!
שיהיה בהצלחה!
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'תודה'
תודה
15/05/2019 | 11:40
30
נעליים שקניתי לה לא עזרו, אז הורדתי אותן והיא עכשיו מתחילה ללכת יחיפה. לאט לאט, עדיין מעדיפה על הברכיים, אבל כבר הולכת מספר מכובד של צעדים ללא תמיכה כשאני מבקשת ממנה.
תאומים ושלישיות >>

הודעות אחרונות

15:16 | 07.12.19 אורחים בפורום
21:03 | 03.12.19 הכי מוכנה
05:48 | 18.11.19 אורחים בפורום
18:37 | 28.10.19 אורחים בפורום
00:58 | 18.10.19 תאומיםראשונים
15:31 | 06.10.19 kobi932
08:30 | 21.09.19 fialka3
13:38 | 29.08.19 fialka3
13:55 | 10.06.19 אורחים בפורום
09:16 | 05.06.19 אורחים בפורום
20:51 | 30.05.19 אורחים בפורום
15:53 | 30.05.19 4 ביחד וואי וואי
11:46 | 16.05.19 liri251

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ