תאומים באותו חדר - עד איזה גיל?

fialka3

New member
תאומים באותו חדר - עד איזה גיל?

שאלה להורים לילדים גדולים יותר - עד איזה גיל הילדים היו באותו חדר ואם הם עדיין באותו חדר עד איזה גיל אתם חושבים להשאיר אותם ביחד?

רi תם

New member
אצלנו...

הקטנים עברו 5,באותו חדר,הבית גדול דיו ויש מספיק חדרים על מנת לייצר הפרדה אבל לא בכוונתי לייצר אותה בזמן הקרוב.
אחכה לרגע בו הם יבקשו ו/או ארגיש שזה מה שנכון לעשות.
מעריכה שזה יכול להגיע בגיל ההתבגרות.
בכלל,לא מוצאת עניין בהפרדה.לא בגן,לא בביה"ס ובטח לא בחדר השינה.
אין לעניין "חוקים" ואני גם טוענת שאין לזה שום השלכה "פסיכולוגית" .
יש שיחלקו עלי אבל אני חושבת שמאוד תלוי איך את מחנכת,במה את מאמינה,איך את תופסת את מושג ה"תאומים" ,מין הילדים ועוד ועוד.
עשי מה שמרגיש לך נכון וטוב עבורן ועבורך.
שבת מבורכת.

fialka3

New member
תודה

שאלתי כי אני רוצה לקנות דירה וחושבת לכמה זמן שלושה חדרים זה יהיה בסדר לנו.
&nbsp

רi תם

New member
בשעה טובה

מאחלת לך בהצלחה,מראש,בקנייה.
יכולה לקנות 4?תקני
.
לנו יש 4 אבל אם החלטת על 3...את המבוגרת האחראית.
את וודאי יודעת שיש משפחות שלמות שחיות בדירת חדר וחצי ויש להם המונים של ילדים
.
רווחה ואושר לא תמיד נמדדים במספר החדרים
.

fialka3

New member
האם אני יכולה לקנות 4?

כנראה שבגדול כן, אבל הרבה יותר מתאים לי כלכלית לקנות 3 עכשיו.
חוץ מזה יש לי שיקול אחר חשוב - אני רוצה לשמור על גבולות של משפחה קטנה שלנו, ואם לא יהיה חדר נוסף, אז לא תהיה אופציה להתארך אצלנו לאורך זמן ולא אצטרך להסביר כל פעם למה לא. חוץ מזה, יש לי שתי בנות, אז אני מקווה שזה בסדר ל10 שנים הקרובות, ואז נראה מה יהיה.
תודה רבה על איחולים.

אני חושבת שזה תלוי מין במידה רבה.
אני מאמינה שהדרישה להפרדה בחדרים צריכה לבוא מהם. אם וכאשר מגיעה בקשה מצידם - צריך להתייחס לזה ברצינות כי כנראה שמדובר בצורך אמיתי שלהם ואם זה מתאפשר להפריד בחדרים אז כדאי להפריד אותם, ואם לא - אז צריך למצוא את הדרך המתאימה כדי לאפשר להם מרחבים פרטיים במסגרת החדר הקיים.
אצל בני אותו מין זה קורה בד"כ בשלב יותר מאוחר מאשר אצל תאומים ממינים שונים.
&nbsp
אצלי, בני כמעט 7 ועכשיו עלתה הדרישה מצד הבת לעבור לחדר אחר. כיוון שיש לי אפשרות אנחנו עובדים בימים אלה על המרת החדר הנוסף להיות החדר שלה.

למעלה