טיסה בהפתעה

• פותח הנושא jen84
  • פורסם בתאריך

jen84

New member
טיסה בהפתעה

בוקר טוב בנות, אני בשבוע 11 עם הריון תאומים אחרי IVF. בעלי הפתיע אותי אתמול ובישר לי שהזמין לנו חופשה עם הילדה בת ה4, לקפריסין לשלושה ימים ממחר בלילה. אני סופר מודאגת, גם על ההריון אני נורא מפחדת וגם כי אין לי אישור מרופאת הנשים שלא עובדת עד יום חמישי, ואני צריכה ללכת היום לרופא נשים אחר שאני לא מכירה. לא מצליחה לשמוח מההפתעה. מרגישה שהכול התערבב לי ולא בא לי כלום.

חנוש1992

New member
היי מאמי

אני טסתי בשבוע 9 , גם הריון תאומים IVF - הריון יקר מאוד, שביררתי עם הרופא הוא אמר שאם הכל תקין אם שום המנעות לנסוע.. הטיסה ובמיוחד לקפריסין שאורכת שעה לא מה שיזיק להריון
לדעתי את צריכה להיות הכי שמחה בעולם איזה כיף לטוס עם הילדה והבעל לכמה ימים לנקות את הראש

jen84

New member
תודה רבה

הרבה תודה על המילים, בהחלט את מעודדת. כנראה שגם ההורמונים וגם הרצון להגן על ההריון הזה בכל מחיר עושים את שלהם. ממש מקווה שהכל יהיה בסדר היום בבדיקה אצל הרופא נשים ואוכל באמת לטוס בראש שקט.

moriaf

New member
ממה שאני יודעת, אם ההריון תקין אין שום מניעה לטוס. תהני!!!

יונית123

New member
גם אני בהיריון עם תאומים אחרי IVF

וטסתי לחו"ל (קרואטיה, טיסה של 3.5 שעות) בשבוע 22 והכל היה תקין. חזרנו לפני שבוע וחצי, היה מעולה!
רק תעשי ביטוח רפואי כמו שצריך לכל מקרה שלא יהיה.
תהני :)

איזה כיף! תהני

אם אין בעיה ספציפית עם ההריון , אין מניעה לטוס לחו"ל. כמובן שיש לציין בביטוח שמדובר בהריון תאומים.
אני טסתי בשבוע 22 או 24 (לא זוכרת) לרודוס ועבר לגמרי בשלום וממש בכיף.
זכיתי לצפות שם בזוג צרפתי עם תאומים שטסו לשם עם האופר שלהם ומהסתכלות עליה הבנתי איך חיי הולכים להראות ממש בקרוב... הזוג, אגב, נהנו מאד מהחופשה המפנקת שלהם - נפגשו עם הילדים רק בארוחות

מפעם

New member
אני טסתי בשבוע 12 הריון תאומים ivf ועבר חלק

אפילו לא היה צריך ביטוח מיוחד
שיהיה בקלות ובנחת:)

למעלה