אקו לב עובר

אקו לב עובר

הי חברות,
שבוע 20 מטופלת בהריון בסיכון בתה''ש עם תאומות לא זהות
הבנתי שבהריון תאומים צריך לעשות אקו לב עובר כי גדלים הסיכונים למומים. שאלתי את הרופאה שלי בתה''ש מתי לעשות, אז היא שאלה אותי אם יש במשפחה בעיות לבביות או שהסקירות הראו על משהו חריג, עניתי שלא. גם הציפ גנטי תקין , לכן אמרה שאין צורך לעשות.
קצת מבואסת מזה.....כי בכל זאת רציתי לבדוק.
קרה למישהי?

תודה לעונות והמשך הריון קל ותקין

רi תם

New member

מבואסת,למה?
1.תאמרי לרופאה שאת רוצה לבדוק ושתיתן לך הפנייה לאקו.
2.יכולה לעשות בקופ"ח.יש להם הסדרים עם מכונים.
ההריון הוא שלך,הגוף הוא שלך והרצונות שלך לגיטימיים.
אין צורך להתבאס.ידייך לא כבולות בשרשראות.לכי ועשי.
המשך הריון נפלא!

fialka3

New member
אקו לב בהריון תאומים מגיע לך בחינם

תגידי לרופאה שלך שאת מתעקשת לעשות והיא תתן לך הפניה.
בעקרון, אם מדובר בתאומים לא זהים, סבירות של מומים בלב לא גדולה יותר משמעותית מהריון יחיד, אז יש משהו במילים של הרופאה, אבל בכל זאת מגיע לך את זה בחינם ולמה שלא תעשי? לי היה סיפור דומה עם רופאה בקהילה, אבל רופאה במרפאת הריון בסיכון כן המליצה לי וכן עשיתי.

Maive1

New member
מסכימה עם מה שענו לך

היי לך,
ראי, אני למדתי בדרך הארוכה להיריון וגם בהיריון עצמו, שכפי שאומר הביטוי " 3 יהודים - 10 דעות"
כנ"ל רופאים. פגשתי רופאים שאמרו לי דברים מנוגדים לגמרי, ויש אג'נדות של רופאים. סתם דוגמה- פרופסור מנהל מרפאת היריון בסיכון אמר לי שחייב זריקות פרוגסטרון בתאומים, ואילו פרופסור אחר, מנהל המחלקת נשים באותו בי"ח אמר שלא צריך ומספיק אספירין (למנוע רעלת היריון...).

לגבי אקו לב- כל הרופאים שפגשתי המליצו על אקו לב עובר במקרה של תאומים וזה אכן מגיע לך חינם בסל. למה לא לעשות? תתעקשי לקבל הפנייה. ואז צריך רק טופס 17. לבי"ח. לי יש תור שבוע הבא בשניידר, יכולה לספר לך אח"כ איך היה
. בהצלחה!!

זריקות פרוגסטרון

הי,
זריקות פרוגסטרון אני לוקחת כתמיכה להריון כי סבלתי מדימומים . הייתי מטופלת בכדורי תמיכה ובכל פעם שהסתיים הזמן של לקיחת הכדורים, אחרי תקופת מה דיממתי אז הרופאה נתנה זריקות תמיכה אחת לשבוע. (אין קשר לרעלת..)
לגבי אקו לב , אשאל שוב את הרופאה, שתיתן הפנייה.
תודה רבה והמשך הריון קל ומהיר לכולנווו��

למעלה