איזה משאבת הנקה כדאי לקנות לתאומים?

רות 58

New member
איזה משאבת הנקה כדאי לקנות לתאומים?

רציתי לדעת מה כדאי לקנות לגבי משאבת הנקה אם בכלל כדאי לקנות?

liri251

New member
מדלה פריסטייל

לי יש והיא מעולה. קטנה וחזקה והכי חשוב דו צדדית!!

Maive1

New member
היכן קנית אותה?

היי לירי,
אני עדיין לא יודעת בכלל אם אניק או אשאב או מה יהיה, אבל אני מתעניינת כבר במאשבה שציינת- וראיתי שהיא מאוד מאוד יקרה בסביבות ה 1900 ש"ח. איפה קנית את שלך וכמה היא עלתה לך?
תודה!

liri251

New member
קניתי בשילב במבצע של סייבר מנדיי

ב 1400. בנוסף הזמנתי מאיביי חזיה שמאפשרת שאיבה דו צדדית עם ידיים חופשיות ואת הבקבוקים של מדלה וסטים נוספים לשאיבה.
המחיר של החלקי חילוף של מדלה בארץ לא שפוי. פשוט היה לי כבר ניסיון מהגדול שהיה אלרגי לחלב ולכן שאבתי לו בעבודה עד גיל שנה. אז הייתה לי את המדלה סווינג שהיא חד צדדית וזה היה פשוט סיוט. היא עלתה לי גם הרבה בסביבות 800 או 900 וברגע שהבנתי שיש לי תאומים אמרתי שאני לא שואבת איתה שוב. הייתי צריכה לשאוב כל צד בנפרד וגם היא לא הייתה מספיק חזקה אז היא לא שמרה לי על כמות החלב. בדיכבד הייתי קונה מראש דו צדדית בשביל ההפרש של כמה מאות שקלים

Maive1

New member
באמת מבצע טוב

נראה אם אני אצליח למצוא משהו כזה. אפשר להזמין מאמזון וזה אכן הרבה יותר זול (סביבות 280 דולר) אבל בטח יקחו על זה מע"N ומכס ואז זה כבר לא משתלם.

מה עם הלנסינו הדו צדדית? הבנתי שגם היא טובה וחזקה ולא מאוד גדולה? והיא משמעותית יותר זולה... (אוף למה הכל כלכך יקר בארץ
).

liri251

New member
לגבי להזמין אז המשלוח יקר

בדקתי בזמנו ולא היה שווה. לגבי הלנסינו קראתי המלצות בזמנו בפורום הנקה. כדאי לשאול שם

ננסית12

New member
אני שאלתי מגמ"ח במודיעין

מדלה פאמפ אין סטייל שכבר לא משווקים בארץ...

רi תם

New member
מדלה

גם לי הייתה מדלה דו צדדית.
לקנות?לא.
אם תמצאי איפה להשכיר/להשאיל יותר מומלץ.
חושבת שכדאי קודם לנסות להניק,אם לשם את מכוונת ורק אם החלב יזרום וההנקה לא ממש תצלח תשתמשי במשאבה.

liri251

New member
רק מחדדת את נושא ההנקה

אותי המשאבה הצילה ולמדתי לקח מהגדול. שאבתי כבר בבית חולים. אם את באמת רוצה להניק ובהתחלה לא ילך חשוב מאוד לשאוב כדי שהחלב יגיע. אצלי לשניהם הייתה לשון קשורה ועד שעלינו על זה וסידרנו את זה שאבתי מלא וזה שמר לי על החלב אז רצוי מראש להיערך ולברר על משאבה לתאומים..

למעלה