עוד חדשה עם שאלה

עוד חדשה עם שאלה

שלום לכולם :)
אחרי השוק של ההתחלה וקריאה של כל בדל מידע שמצאתי ברשת, הגיע הזמן להירשם לפורום...
הריון תאומים זהים מונו-בי מפתיע למדי, בבית שני מתוקים קטנים-גדולים. שבוע 14 כבר

קיבלתי הפניה למרפאה להריון בסיכון, ואני מתלבטת לאן ללכת.
האם ללכת לרופא של הקופה (מכבי, אזור פ"ת אם יש המלצות) או ללכת למרפאות ייעודיות בבי"ח (הרופא המליץ על בלינסון או תה"ש).
יש למישהי המלצות על אחד מהם?
יש יתרון משמעותי למעקב הריון בבי"ח, ששם יש רופאים שמתמחים דווקא בהריון מרובה עוברים, או שרופא של הריון בסיכון דרך הקופה מספיק? (אם כן, אשמח להמלצות).
הזמן עובר ואני לא קובעת תור מרוב בלבול...
תודה והריון קל ומשעמם לכולנו

ננסית12

New member
לי יש תאומות אחווה

והייתי במרפאת הריון בסיכון בהדר יוסף בת"א אצל ד"ר רן נגר, ממליצה עליו בחום!!!! וגם על ד"ר גור דביר, מדהים!!!

רi תם

New member
תה"ש

אני הייתי בתה"ש.פעם בשבוע הייתי נוסעת,עושה U.s.,רואה דיאטנית,נשקלת,בדיקות שצריך,בדיקת רופא והביתה.
הייתי מאוד מרוצה.
חושבת שמעקב בבי"ח טוב יותר מקופ"ח.
היריון נהדר.

הלכת לרופא מסויים שם?

או שהתור הוא כללי ונכנסים למי שנמצא? איך בדיוק קובעים תור?

רi תם

New member
אני....

לא זוכרת באיזה יום בשבוע הייתי מגיעה אבל זוכרת היטב את ה"שיגרה"....
מתחילים באולטראסאונד,נשקלים אצל האחות,בדיקת שתן,לחץ דם וכיו"ב,אח"כ דיאטנית ובסוף לרופאה,ד"ר רקפת יואלי-אולמן שקוראת את כל הנתונים ומסבירה ואומרת איך להמשיך.
מקסימה שכמותה!!!
לא זוכרת איך קבעתי אבל את יכולה לצלצל לביה"ח,למחלקה ושם יסבירו לך בדיוק איך ומה צריך.
בזמנו הכרתי את כל פקידות הקבלה,האחיות,הצוות....
מניחה שדברים ואנשים השתנו
ו.... אני בעצמי הזדקנתי ב5 שנים
.
בהצלחה

ברוכה הבאה

אני הייתיי במעקב אצל רופא הקופה וזה היה ממש בסדר כמעט עד הסוף.
בדיעבד, אני חושבת שהיה עדיף להיות במעקב צמוד יותר בבי"ח.
&nbsp
בכל מקרה, מאחלת לך המשך הריון קל

Maive1

New member
קודם כל מזל טוב

אני יכולה לספר רק מניסיוני- אני גם במעקב אצל רופאה בקופה שההתמחות שלה זה היריון בסיכון וגם במעקב אחת לחודש במרפאת היריון בסיכון בבי"ח קפלן. בינתיים המעקב בבי"ח לא נתן לי יותר מדי, זה עוד חוות דעת ועוד זוג עיניים שבודק, אבל אף פעם לא חידשו לי שם מעבר למה שאמרה הרופאה בקופה וזה קצת טירטור. אני בינתיים ממשיכה שם, אבל לא יודעת אפילו אם אשאר שם עד סוף ההיריון.
שוב, בגלל שהרופאה שלי בקופה היא עם התמחות בהיריון בסיכון גם ככה, אני מרגישה שאני בידיים טובות. אני בכללית ומהדרום אז לצערי אין לי להמליץ לך...
בהצלחה!

למעלה