עגלה למעלית צרה

טליה11111

New member
עגלה למעלית צרה

היי,
המעלית שלנו ברוחב 70 ואורך 105 ותהינו לגבי עגלת הקוקו ביבה האם יש סיכוי שהיא תיכנס בה. למישהי יש נסיון עם זה?
המאונטיין באגי גם מתאימה לנו אבל זה יקרררררר
נשמח להמלצות אם יש עוד עגלות צרות בתקציב שפוי.

תודה!

fialka3

New member
בייבי מונסטרס

אני לא יודעת כמה היא עולה, אבל היא נראה לי עגלת תאומים הכי צרה עם רוחב 65 ויכולה להתאים.
לגבי קוקו ביבה - רוחב שלה 70 אז לא נראה לי שיתאים, כי גם אורך מוגבל. לי בבינין יש אחת ממעליות קצרה ואני מכניסה לשם עגלה באכלוסין, אבל פתח המעלית הוא 80.

fialka3

New member
באלכסון, בטח

היום היום ראשון שלנו בגן, אז אני לחוצה ולא יודעת מה כותבת...

טליה11111

New member
המעלית עצמה רחבה רק הדלת צרה

הדלת של המעלית 70 אבל אח"כ המעלית עצמה ברוחב מטר, אז מרגיש לי שאפשר יהיה לנסות באלכסון אבל נאי לא רוצה סתם לקנות. והמונסטרס גם יקרה. ורק עכשיו שמתי לב שרק הגרסת 2018 של הקוקו ביבה יקרה, אז בכלל אין לי מושג מה אפשר לעשות. מבאס ):

fialka3

New member
אני קניתי קוקו ביבה ב2300 ש''ח בערך

אם זה יקר בשבילך אפשר לקנות יד שניה. בייבי מונסטרס לא הרבה יותר יקרה, אם לקנות טיולון בלבד, שהוא מתאים גם מגיל לידה. אבל אם את רוצה גם סלקל וגם אמבטיה, זה יותר יקר, אבל עדיין, אין הרבה עגלות עם אופציה כזאת. בת דודה שלי מאד מרוצה מבייבי מונסטרס. אין לה תאומים, אבל ילדים שלה הם עם הפרשי גיל מאד קטנים. היא קנתה אותה ביד שניה.

liri251

New member
שימי לב שהקוקו ביבה 2018 יותר יקרה

כי היא יותר צרה ב 5 ס"מ . זאת הסיבה שקניתי אותה. עלתה 2600

אם אין לך בעייה עם האורך
אז אולי עגלת "רכבת" (שיושבים לא זה לצד זה אלא אחד מאחורי השני) יכולה להיות בשבילך פתרון.

לא שמתי לב שכתבה אורך, אבל שווה לבדוק בכל זאת
אני לא זוכרת מה האורך של עגלת רכבת, אבל יכול להיות שבאלכסון כן תוכל להכניס את העגלה למעלית ואז מגבלת הרוחב כבר פחות רלוונטית.
(אפשר גם להכניס את העגלה עם הטייה קלה כלפי מעלה - אז כדאי אפילו לנסות להשאיל ממישהי שיש לה את העגלה רק לטובת הבדיקה... ).

fialka3

New member
דרך אגב, אני אישית לא פגשתי אף אחד שהיה מרוצה

מעגלת רכבת. מעננן לשאול בפורום, האם יש פה מישהו כזה.

דווקא מכירה כמה שהיו מאד מרוצות
גם אמהות לתאומים וגם אמהות לאחים שקרובים בגיל שבחרו בעגלה הזו והיו מרוצות ממנה.
אני חושבת שזה עניין של העדפה אישית...

ננסית12

New member
נסו אולי מאונטיין באגי

ביד 2. במיוחד מי שקנה לאחים אז השתמשו בה פחות זמן מתאומים...
לנו יש אותה ומרוצים מאוד. עכשיו שהן בנות שנתיים כבר כבד...

למעלה