צעצועים מומלצים לגיליים שונים

fialka3

New member
צעצועים מומלצים לגיליים שונים

אני יכולה לספר על צעצועים שהיו מוצלחים אצלנו מגיל לידה ועד עכשיו זאת אומרת עד גיל שישה חודשים בערך. אשמח לשמוע מהורים אחרים המלצות לגיליים יותר מתקדמים

fialka3

New member
עד גיל חצי שנה

מה שהיה הרבה בשימוש אצלנו - זה אוניברסיטה. לדעתי אחת מספיק לתאומים
שתי טרמפולינות
מצעצועים אחרים - יש לנו לא מעט כל מני רעשנים וכו, אבל הכי בשימוש היה דבר כזה - http://www.lamazetoys.co.uk/lamaze-play--grow-freddie-the-firefly-toy-751-p.asp
הבנות ממש אהבו את זה
במובייל למיטה וכל מני צעצועים ספציפיים לעגלה דווקא לא השתמשנו

אצלנו המובייל היה להיט!
ונשאר גם הרבה אחרי גיל חצי שנה.
בשלב מסויים הורדנו את החלק המסתובב ונשארנו רק עם החלק שמנגן מוזיקה.
הבן שלי היה מתעורר , מפעיל לעצמו את המוזיקה וחוזר לישון...
&nbsp
אחרי גיל חצי שנה - כל המשחקים ה"מרעישים"... כל מיני משחקי השחלות של צורות (כשמצליחים - משמיע קול), שולחנות פעילות למיניהם (לנו היה אחד שניתן היה לפרק לו את הרגליים בשלב הראשוני, ובהמשך כשכבר עברו לעמידה הרכבנו לו את הרגליים), כלי נגינה, היה לנו "מחשב נייד" שהיה משמיע קולות של כלי נגינה והיה הצלחה מסחררת בקרב הילדודס, אוהל כדורים היה הצלחה גדולה גם.

fialka3

New member
לגבי שולחן פעילות

יש סיכוי שתוכלי למצוא תמונה של משהו דומה לזה שהיה לכם ברשת?

ננסית12

New member
אצלנו-

עד גיל 8 חודשים המובייל למיטה היה עוזר, הן נעמדו בגיל מאוחר...
הטרמפולינה גם ממממש.
חיות קופצות, הך הכה בקסילופון.
בגיל שנה קנו להן הליכון, נהננו ממנו מאוד!!
ומגה בלוקס, חבל על הזמן.
מגנטים לקח יותר זמן עד שהראו עניין, יותר לקראת השנה וכמה חודשים. אז גם קנו להן בימבה...

fialka3

New member
לגבי בימבה

יש לכם אחת או שתיים? אם שתיים, אז עוד שאלה - האם את מצליחה לצאת איתן לבד עם שתי בימבות?

חייבים 2
בימבה זה לא משהו שאפשר לחלוק בעיני. זה צעצוע שהוא יותר מדי אטרקטיבי בשביל שילדים בגיל הזה יהיו מסוגלים לחלוק בו.
לגבי לצאת לבד עם 2 בימבות - בעיני השאלה היא לאן את יוצאת. לגינה קטנה ומגודרת (שיש לך יכולת שליטה ויכולת לראות את כל הפינות במבט) - זה אפשרי. כל דבר אחר הוא בעיני יותר מדי מתיש... עם הבימבות הם מתקדמים מהר, ולהתחיל לרדוף אחריהם בשטחים גדולים זה נורא מתיש אם את לבד. לא שזה בלתי אפשרי. הכל שאלה של עד כמה את אתלטית

fialka3

New member
הכל אפשרי אבל

כל כך מפחיד אותי השלב שהם כבר ניידים אבל עדיין לא מאד מבינים...
ומה לגבי אופניים לתאומים?

נכון! שכחתי את המגה בלוקס...
אחד המשחקים המעולים שהיו לנו, יחד עם קופסה של קוביות עץ שהיו בונים מהם מגדלים. קופסת הקוביות נשארה איתנו עוד הרבה אח"כ.
&nbsp
אצלנו לבימבה התחברו בשלב מאוחר יותר, נראה לי לקראת גיל שנה וחצי...

fialka3

New member
דווקא קוביות עץ?

או שקוביות בד או גומי גם בסדר?

לאורך זמן - העץ יותר מוצלחות
כשגדלים הקוביות בד ממש לא מעניינות וגם אי אפשר לבנות איתן דברים מורכבים...

למעלה