עגלת תאומים

עגלת תאומים

אשמח לשמוע ממנוסות.
הדריושת: עגלה קטנה, קומפקטית וקלה,
שמתאימה מגיל לידה ועד---,
מתקפלת קטן ונוחה בקיפול ופתיחה.

רוב הזמן תהיה ברכב ולא תעלה הביתה (בניין ללא מעלית,רכב עם תא מטען לא גדול...)

שמעתי המלצות על הבייביג'וגר אבל לא ככ אוהבת אותה. יש עוד אופציות?

תודה רבה מראש.

בסגנון של הבייביג'וגר
אבל בעיני מוצלחת יותר היא הקוקו ביבה - מבחינת המשקל והקיפול הן די דומות.
יש גם עגלות צרות יותר ממנה - את צריכה ללכת לחנויות ולבקש למדוד אם העגלות נכנסות לך לתא המטען - זה קריטי אם הוא לא גדול.
&nbsp

fialka3

New member
לי יש קוקו ביבה חדשה

ואני מאד מרוצה ממנה. מאד קלה, צרה יחסית - בערך 70 ס''ם ונכנסת לבגז של ינדי I20 שלי שהוא קטן יחסית. ממליצה מאד.
טעיתי במקום בשירשור...

שירה801

New member
שאלה בקשר לאוטו-

אני בדיוק בחיפושים אחר השילוב האולטימטיבי בין רכב- עגלה- כסאות. עגלה ככל הנראה תהיה קוקו ביבה. היונאי I20 שלך- העגלה נכנסת בקלות לבגז'?
ויש מקום מאחרוה לשני כיסאות נגד כיוון הנסיעה?
אני מתלבטת בין כיסאות Britax Boulevard ClickTight או Evenflo Triumph 65 (שהוא מאוד מאוד רחב...)

fialka3

New member
לא יודעת, האם קוראים לזה בקלות

כי צריך להעמיד אותה בצורה מסויימת כדי להכניס, אבל אני עושה את זה לבד בלי שום בעיה.
לגבי כסאות - יש לי כרגע כסא גרקו SIZEFORME 65 אחד מגיל לידה ועד 30 קג ושניה עדיין בסלקל, אבל אני מתכוונת להחליף אותו בכיסא גרקו נוסף. אין שום בעיה עם רוחב מושב אחורי באוטו. הוא מספיק כדי להכניס שני כסאות, אבל אני לא חושבת שיש מצב להושיב בין הכסאות בן אדם שלישי. אז יש לי רק מקום אחד נוסף חוץ ממני והבנות. לי היה אוטו הזה לפני שנכנסתי להריון. אם הייתי קונה עכשיו, כנראה הייתי קונה משהו טיפה יותר גדול. אבל יש לי אותו כרגע ואני לא מתכוונת להחליף.

תודה לשתיכן! גיגלתי ואכן נראית מושלמת לצרכים שלנו

נלך להתרשם בחנות.

כתבת שיש לך את החדשה- הכוונה עם הגגונים הנפרדים? ראיתי שיש מבצעים על הדגם הישן יותר עם הגגון הגדול ותהיתי עד כמה זה משמעותי.

תודה!

fialka3

New member
כן, חדשה זו עם גגונים נפרדים

משמעות היא שכשילדים קצת יגדלו, יכול לקרות שאחד רוצה לישון ושני לשבת להסתקל ואז זה נוח יתר
דרך אגב, אם תעשי הזמת לידה במקום אחד יתנו לך הנחה ולא תהיה הבדל משמעותי במחיר בין דגם חדש וישן.

תודה. למה את מתכוונת בהזמנת לידה?

יש לך המלצה על מקום מסוים?

אצלנו זו לידה רביעית ויש לי פעוטה בת בקושי שנתיים בבית, כך שאין לי קניה גדולה לעשות מלבד העובדה שמדובר הבתאומים אז יש דברים שחייבים...

fialka3

New member
אז את כנראה לא צריכה הזמנת לידה

בכל אופן, כשאני קניתי עגלה, זה היה איזה מתיים שקלים הבדל בין דגם חדש לישן

בעיני גגונים נפרדים זה יותר נוח, אבל לא קריטי
לי היתה עגלה אחת שבה היו גגונים נפרדים ושנייה שבה היה גגון יחיד.
כמו ש fialka3 כתבה לך - זה בעיקר נוח כשאחד ישן והשני ער.
אם הפער במחירים הוא משמעותי - זה לגמרי משהו שלדעתי אפשר להתפשר עליו.

Maive1

New member
כמה זמן מראש כדאי לרכוש עגלה?

היי לכן,
שאלת תם- למרות שיש לנו עוד זמן (כעת שבוע 16), תהיתי מתי כדאי להתחיל ברכישת העגלה והכיסאות בטיחות לאוטו, מצד אחד אינני רוצה להקדים את המאוחר (עין הרע ושאר ירקות...). אך מאידך, על מנת לא להשאיר את המחקר והקנייה לרגע האחרון. מתי קניתם את הדברים?

fialka3

New member
אני עשיתי הזמנה בשבוע 26

ממליצה להתחיל לעשות רשימה ולבחור דברים חל משבוע 20 ולהזמין בשבוע 24-26 בערך, כי אחר כך זה כבד להסתובב בחניות.

כדאי לפחות לעשות סיבוב ולהתרשם בערך בשבוע 20-24 - גם אם לא עושים הזמנה עדיין. אח"כ זה כבר יותר קשה לעשות את הסיבובים האלה...

בהריון הקודם קנינו בחודש חמישי בערך.

אני עושה סקר שוק ומבררת כבר עכשיו (שבוע 17. אולי נתראה?:))

ואת הקניה משאירה לעוד כמה חודשים.

למעלה