בדיקת אקו לב עוברים

sher42

New member
בדיקת אקו לב עוברים

היי,
, היכן מומלץ לבצע בדיקת אקו לב? האם במרפאת הריון בסיכון בשיבא מבצעים זאת?
או דרך קופת חולים?
אם דרך קופת חולים, יש למישהי רופא להלמליץ דרך מכבי?

תודה!

תודה מראש :)

fialka3

New member
לא יודעת לגבי שיבא

אבל בסורוקה את הבדיקה מבצעים במרפאת ילדים - בקרדיאולוגיה. דרך אגב, לא בטוחה שתוכלי לקבל הפניה ותופס 17 לשיבא ממכבי. בכל אופן, במכבי תוכלי לעשות בחינם כי הבדיקה בסל בהריון תאומים.

Maive1

New member
מצטרפת לשאלה...

מי שעשתה אוק לב עובר- יכולה לספר איפה ואצל מי? ומתי?
אני בכללית והתקשרתי למוקד, הם אמרו לתאומים שעושים רק בבתי חולים ואמרו לי להתקשר למרפאת האם שלי... בקיצור אף אחד שם לא יודע להגיד. אם מישהי יודעת אשמח לפרטים.

fialka3

New member
עושים את זה מרפאות חוץ ילדים של בית חולים

ככה זה בסורוקה, אני מניחה שבכל בתי חולים של כללית זה ככה. תתקשרי למרפאות חוץ ילדים לבית חולים איפה שאת רוצה לעשות ותשאלי שם. שמעתי שאפשר גם להתקשר למרפאה איפה שאת הולכת לרופא משפחה ולהזמין תור דרכם. עושים את זה חל משבוע 20, אבל אני עשיתי בשבוע 21 ואמרה לי המבצעת שעוד טיפה מוקדם והיא לא רואה הכל, אבל אין מומים גסים. הזמינה אותי לביקורת בעוד חודשיים אבל הסתפקתי בזה ולא הללכתי.

sher42

New member
אקו לב עובר

אני לא יודעת לגבי כללית,
אבל התקשרתי למכבי ויש אפשרות לבחור לעשות דרכם או דרך אסותא. לפי מה שהמליצו לי אני עושה באסותא

ננסית12

New member
ממליצה בחום

על ד"ר כץ שמקבל בבני ברק. הוא קרדיולוג ילדים... בהצלחה!

Maive1

New member
עשיתי עוד בירור

היי חברות,

אז אתמול התקשרתי לבי"ח לילדים שניידר, מכון הלב, וקבעתי שם תור. חשוב לדעת שהם דורשים הפנייה + 2 טופס 17! (אחד לכל עובר...). הנציגה שלהם אמרה לי שיש להוציא את הטפסי 17 מראש, כי זה טפסים שדורשים אישור הקופה, וזה לוקח לפחות שבוע. שאלתי, למה צריך אישור קופה, אם יש לי הפניה מרופא היריון בסיכון? היא אמרה שזו המדיניות של קופ"ח כללית.

כמו כן, הם מבצעים את הבדיקה החל משבוע 23 ומעלה בלבד, למרות שטכנית אפשר קודם. זו המדיניות שלהם.

fialka3

New member
שניידר זה בית חולים של כללית

אז לא תהיה לך בעיה להוציא התחייבות לשם אם את בכללית. זה דווקא מקום מאד טוב לעשות שם את הבדיקה מבחינת נסיון שלהם. שבוע 23 זה טיפה מאוחר מבחינת איבחון מוקדם אבל רואים הכל כבר ממש טוב בשבוע הזה.

אותי הפנו בזמנו לעשות באסותא (דרך מכבי)
עשיתי באסותא רמת החייל ולא היתה לי בחירה של רופא כיוון שהוא היה היחיד האפשרי (שכחתי כרגע את שמו).
ניסית לדבר עם המוקד של מכבי ולבדוק איתם ?

sher42

New member
אקו לב עובר

כן, תיאמתי לאסותא ביגאל אלון בתל אביב..זה לפי מה שהמליצו לי

למעלה