ילדתי לפני שבוע ב 35 פלוס 4

liri251

New member
ילדתי לפני שבוע ב 35 פלוס 4

בניתוח קיסרי עקב מנח עכוז של אחד העוברים.
הכול בסדר ושניהם מקסימים.
1. רציתי לשאול מניסיון רופא הילדים אמר לי לא להוציא אותם לקניון עד גיל 3 חודשים...האם קיבלתם הנחיות דומות?
2. כמה זמן אחרי קיסרי מותר להרים את העגלה? יש לי את הקוקו ביבה

Maive1

New member
הרבה מזל טוב!!

משמח מאוד לשמוע שגם התינוקות וגם את בסדר והכל עבר בשלום!
לצערי אינני יכולה לענות על שאלותייך... רק שאלה מסקרנות- האם התינוקות היו בפגיה?
בכל מקרה הרבה נחת ובריאות !!!

liri251

New member
הילדים לא היו בפגייה

הין בתינוקייה בניטור יומיים
נולדו 2.600 כל אחד

ננסית12

New member
זה משתנה מילד לילד

כאילו אצלי הן נולדו השבוע 37+4 כך שזה ממש משמעותי! נולדו קטנות... אמרו לי עד 2.5 קילו להשתדל לא לצאת איתן..

fialka3

New member
מזל טוב!

לגבי עגלה - לי יש גם קוקו ביבה. לפי המלצה של רופאה שניתחה אותי, מותר להרים דברים כבדים חודש אחרי קיסרי אם הכל בסדר. אני הרמתי 6 שבועות אחרי כי לפני לא הרגשתי בטוח - הייתי קצת חלשה וגם דיממתי.
לגבי קניון - תראי, אני הצטרכתי לצאת איתן לראשונה שבוע אחרי לידה - הלכתי לשקול את הקטנה לטיפת חלב לפי המלצה בשיחרור כי היא נלדה שני קילו. אני מניחה שאם שיחררו אותכם גם הבנים שלך שוקלים משהו דומה, נכון? אני לא יודעת, האם זה קשור, אבל הגדולה שלי בגיל 10 ימים כבר הייתה עם נוזלת... למזלי, הקטנה לא, כי היא הייתה ממש שברירית... אז אין לי תשובה חד משמעית בשבילך.

אבטליה

New member
אני גם ילדתי בשבוע 35, קיסרי, 2 בנים

אני לא ממש זוכרת מה היו ההנחיות לגבי יציאה לקניון וכו', אבל העדפתי שלא להוציא אותם למקומות סגורים בכלל לפני החיסון הראשון בגיל חודש. אחר כך טיילתי איתם קצת, אבל לא יותר מידי.
לגבי העגלה - יש לי גם ביבה, והשתדלתי שלא להרים אותה מספר חודשים אחרי הלידה. עד שהרגשתי בטוחה להרים. (בקושי יכולתי לקום מהמיטה)

איזה כיף!!
מקווה ששלושתכם מרגישים טוב

&nbsp
לגבי העגלה - ההנחיות שאני קיבלתי היו לא להרים משקלים כבדים במשך חודש אחרי הניתוח. אני חושבת שבפועל חיכיתי עם זה קצת יותר כי הרגשתי שזה קשה לי מדי.
&nbsp
לגבי יציאה לקניון - המערכת החיסונית שלהם מאד חלשה בגיל הזה, ובתקופה הזו של שפעות - הקניונים הם "מדגרה" עבור כל הוירוסים/חיידקים האלה ועדיף להמנע מביקור בהם עם קטנטנים כאלה.
זה שעדיף לא להיכנס למקומות סגורים והומי אדם - אין הכוונה שאי אפשר לצאת לטייל איתם בחוץ באויר הפתוח. יש עכשיו ימים מאד נעימים שבהם אפשר בהחלט להוציא אותם (ואותך) לטיול בחוץ...
&nbsp
מזל טוב

למעלה