שמירה

לירז 210

New member
שמירה

הי יקרות,
אני אוטוטו בשבוע 28 עם תאומות. ב''ה הכל תקין אך אני סובלת מכאבי גב קשים ממש. יצאתי לשמירה, ניסיתי הכל שחיה, רפואה משלימה והשבוע אלך לפיזיותרפיה... יש למישהי רעיון איך להקל? יש לי עוד חודשיים... והגעתי כבר ל90 קילו... אני בדכ ממוצעת וממש משתדלת לשמור... תודה חברות....

fialka3

New member
כן, זה קשה

סוף הריון תאומים זה תקופה קשה פיזית. אין הרבה מה לעשות. תנוחי כמה שיותר. דרך אגב, אני כמעט ולא עליתי במשקל בסוף כי כמעט לא יכולתי לאכול בגלל צרבת מתטורפת. היה קשה, אבל חשבתי על זה, שכל יום בבטן חשוב לעוברים. תחזיקי מעמד.

לא קל!!

אני בשמירה משבוע 9(!!) בגלל כאבי גב שהקרינו לי על היד והרגל-לא יכולה לשבת,לעמוד,ללכת,לנהוג..אחרי יומיים עבודה לא יכלתי לעמוד באמבטיה-עם כיסא הייתי מתקלחת..אורטופד שלח אותי לפיזיותרפיה(אחרי שנתן לי שמירה כי לא באמת היה לו מה לעשות איתי) לנשים בהריון-אצלי אישית זה עוזר בקטנה ממש-ובמיוחד עכשיו(שבוע 29.2)מרגישה שכלום לא יעזור מהמשקל.
אני עושה הליכות קצרות-מסלול לא ארוך,בבית קצת תרגילים להזרמת הדם(הפיזיותרפיסט/ית יתנו לך תרגילים גם לבית אחרי מפגש שניים שיעריכו את המצב ומאיפה הוא נובע) אבל בגדול עכשיו זה לנוח והרבה כי נראה לי שבגלל שהם גדלים לנו בבטן אז גם יהיה יותר כבד(בלי לבאס אבל זה מה שאומרים לי בכל אופן)-אני מנסה גם לשמור על תזונה בריאה כדי לא להעמיס..הברכיים בשבועות האחרונים התחילו לבגוד בי חחח
אבל יהיה בסדר תשמרי על עצמך תנוחי תעשי טיפה הליכות ועוד מעט זה מאחורייך בע״ה בידיים מלאות!!!

לירז 210

New member
תודה לכן

תודה רבה על העידוד והתמיכה. ידיים מלאות ובשורות טובות לכולן!

אכן לא קל
לא פיזית ולא נפשית.
אני מקווה שבפיזיותרפיה יצליחו לעזור ולהקל לך קצת על הכאבים.
לי בעבר כירופקט מאד עזר עם כאבי גב, אבל לא בזמן ההריון. אני לא יודעת אם טיפול כירופרקטי הוא אפשרי בזמן ההריון אבל אם כן - בעיני שווה לנסות גם את זה.
מעבר לזה אני הייתי בודקת גם את תחום הרפואה המשלימה.
&nbsp
דבר נוסף שהייתי מנסה - יש המון סוגים של כריות שיכולות לספק לך תמיכה בזמן שאת יושבת/שוכבת. החל מכל מיני "כריות טלויזיה" למיניהן ועד כריות הנקה או כריות ארוכות (למשל כאלו של מילגה - לי היו מאד נוחות כתמיכה בלילה).
&nbsp
וכמו שאמרו כבר - עם כל הקושי (וזה באמת קשה) מה שחשוב לזכור הוא שכל יום שהקטנטנים נשארים בבטן הוא יתרון עצום בשבילם. והסבל הזה עכשיו ישתלם לכולכם אח"כ...
&nbsp

למעלה