מרפאת הריון בסיכון מכבי?

רויתוש20

New member
מרפאת הריון בסיכון מכבי?

היי לכולן,

עוברת בראשון לינואר למכבי ממאוחדת.
יש לי תור החודש לרופא במרפאה לסיכון דרך מאוחדת (איפה שאני נמצאת כיום) ואני זקוקה לאותו הדבר במכבי.
יש לכן המלצות? האם במעבר כזה מקופה לקופה אחרי שאני אהיה כבר אצל רופא כזה במאוחדת, האם אפשר להמשיך מעקב כזה במכבי או ששוב צריך הפניה מהרופאת נשים?
כמו כן, יש לכן המלצות לרופא למעקב הריון במכבי? אני מעוניינת להחליף את הרופאה שלי ברופא/ה אחר מאחר ואיני מרוצה מזמינות התורים, מחוסר מעקב באולטראסאונד ועוד.

תודה :)

ננסית12

New member
היי לגבי המלצה

מאיזה איזור את בארץ? אני הייתי ברמפאת הריון בסיכון בהדר יוסף בתא אצל ד"ר רן נגר וגם גור דביר מקסים ממש! בהצלחה

Yifush

New member
מרפאת הריון בסיכון באשדוד

היי :) אני מטופלת במרפאת הריון בסיכון באשדוד אצל ד"ר רון מנור והוא ממש אחלה.

רויתוש20

New member
ואת יכולה לגשת אליו כול שבועיים

לאולטראסאונד והכול?
האם צריך הפניה מרופא נשים? כי אני בדיוק עוברת ממאוחדת למכבי.

Yifush

New member
בטח

בטח, אחת לשבועיים אני אצלו ועוברת שם סבב של בדיקת אולטרסאונד ומרפאת אחיות. את יכולה לקבוע אליו תור לא למרפאת הריון בסיכון (הוא מקבל במרפאה נוספת) והוא כבר יוציא לך הפנייה בשביל ההריון בסיכון ואז תעברי להיות מטופלת שם. בהצלחה!

רויתוש20

New member
תודה רבה, אני מאוד מאמינה שהריון

כזה צריך השגחה ובקרה של אולטראסאונד ורופא לפחות אחת לשבועיים.... אצל הרופאה שלי עכשיו יש יחס של רגיל אחת לחודש, וזה מכניס אותי ללחץ של כול כמה ימים לחפש איפה לעבור אולטראסאונד.
היא נתנה לי הפניה במסגרת מאוחדת (שם אני עד ל1.1) לפנות למרפאה בסיכון של הקופה ורציתי להמשיך משם למרפאה של מכבי החל מינואר.
בטח בלי הפניה של רופא מכבי כמו שכתבת לא יתנו לי על סמך ההפניה של מאוחדת ואצטרך להוציא הפניה חדשה....

Yifush

New member
מקצועי מאוד

ומאוד רציונלי ורגוע, בדיוק רופא כמו שאני הייתי צריכה כדי להוריד את רמות הלחץ שלי.

למעלה