ביטוח נסיעות לחול??

רויתוש20

New member
ביטוח נסיעות לחול??

היי לכולן,

אשמח לדעת מבנות שנסעו לחול למה כדאי לשים לב והיכן עשיתן את הביטוח.
הבנתי מהרשת שהריון תאומים נכלל אוטומטית כהריון בסיכון וזה כבר אומר שלא כולם מבטחים מאחר ואיננו נחשב אצלם כהריון רגיל.
אשמח לעזרתכן, תודה :)

לא הייתי טסה לחול אחרי שבוע 24 בו

העוברים ברי חיות
קחי בחשבון שאף ביטוח לא מכסה מצב של טיפול בפגים
קחי בחשבון שהיריון תאומים הוא היריון בסיכון מלכתחילה
יכולה לשתף שאני - אחרי שגיליתי בשבוע 11 שאני בהריון עם תאומות - פשוט וויתרתי על הנסיעה שתיכננתי . וההיריון שלי היה קל מעולה והסתיים אחלה , אבל פשוט אי אפשר לדעת דברים כאלה מראש

שירה801

New member
אני טסתי ממש בהתחלה

שבוע 9 נראה לי. הביטוח של האשראי ברגע ששמעו שיש לי תאומים לא הסכימו לבטח אותי. היה עוד ביטוח שלא זוכרת את שמו שרצה אישור מרופא שההיריון תקין ואין מניעה לטוס אבל רופאת המשפחה שלי לא היתה מוכנה לכתוב לי שאין מניעה לטוס (למרות שההיריון תקין..)
בסוף עשיתי דרך האינטרנט אצל כלל ביטוח. הצהרתי כמובן שאני בהיריון ונדרשתי לשלם תוספת לביטוח, אבל לא היה שום סעיף ובו צריך היה לציין שזה היריון מרובה עוברים ובסיכון כלשהו. בכל אופן טסתי לשלושה ימים לאתונה ולי זה הספיק :)

רויתוש20

New member
תודה רבה
גם אני שמעתי שרוב החברות ביטוח

כששומעות מרובה עוברים כולל המילה סיכון ישר הולכות אחורה.

שירה801

New member
כן

נראה לי זאת החברה שדרשה אישור מרופא. בגלל שאני עשיתי את הביטוח ערב לפני הנסיעה (סתם דחיתי את זה לרגע האחרון) אז לא הצלחתי להוציא אישור מרופא נשים וכאמור, רופאת המשפחה שלי לא הסכימה להצהיר.
אם יש לך כמה ימים עד הטיסה אז דברי איתם באמת ותראי איזה אישור הם רוצים, אם יש לך רופא נשים/ משפחה נורמלי אז אין סיבה שלא יתנו לך אישור רפואי.

שירה801

New member
האמת שאני לא מבינה בזה כ"כ..

נראה לי שכולם סך כל אותו הדבר. תמיד את יכולה לעשות הרחבה של הביטוח אם כדי להרגיש יותר מוגנת. איזה שבוע את?

אני טסתי בשבוע 24
טסתי ליעד קרוב והכל עבר בשלום.
עשיתי את הביטוח דרך מכבי - הצהרתי שאני בהריון תאומים והעלות היתה גבוהה יותר.
&nbsp

למעלה