תאומים במנשא + עגלת יחיד?

תאומים במנשא + עגלת יחיד?

מצפה לתאומות בקרוב ומתלבטת אם לקנות עגלת תאומים או עגלת יחיד. את הגדולה לקחתי במנשא לכל מקום, זה היה הרבה יותר נוח מלהיסחב עם עגלה על המדרכות הצפופות והעקומות והלוואי שהייתי יכולה לחזור על זה גם הפעם.
מכיוון שבכל זאת תאומות, חשבתי לשלב עגלת יחיד ומנשא, גם מטעמי נגישות לתחבורה ציבורית ולרחוב בכלל וגם מטעמי מחיר - עגלות תאומים כל כך יקרות! למישהי יש ניסיון בנשיאת תאומים או שילוב?
תודה!

לדעתי כדאי עגלת תאומים.

מנשא הוא לא תמיד נוח, וגם כשהן גדלות הן כבר נהיות כבדות מדי בשביל מנשא.. אנחנו משתמשים בעגלת בייבי ג'וגר סיטי סלקט, שהיא עגלת רכבת שיכולה לשמש כעגלת יחיד או עגלת תאומים. לנו היא מנש נוחה ��

זה פתרון נוח בהתחלה
אבל בשלב מסויים כבר לא נוח לסחוב ילד במנשא באופן קבוע, וגם... ברגע שאחד יראה את השני במנשא יש סיכוי טוב שגם הוא ירצה ואז תתחילי להתעסק עם זה...
אני לגמרי מסכימה איתך שעגלת תאומים היא לא נוחה ויקרה... אבל ההורות לתאומים טומנת בחובה הרבה פשרות שצריך לעשות והרבה דברים שהם פחות "נוחים" מאשר ילד אחד... העגלה היא רק הראשונה מבינהם

פומפי34

New member
מנשא בד

מישהי ממכן התנסתה בנשיאה של תאומים במנשא בד ? לשלב ההתחלה הכוונה.

מה הכוונה? בשני מנשאים? במנשא ייעודי לתאומים?
או נשיאה של אחד התינוקות במנשא בד?
&nbsp
אצלנו - בזמנים של גזים מנשא בד התגלה להיות אחד הדברים הכי מועילים ומרגיעים עבור הבן שלי, ולבת שלי היה מאד קל להירדם במנשא - יותר מאשר בכל דרך אחרת.
&nbsp
&nbsp

פומפי34

New member
מנשא בד אחד לשניהם

יש סרטונים ביו טיוב שמראים איך להכניס שניים למנשא בד אחד , אז תהיתי עם התנסיתם בזה .

אני לא חושבת שזה בטיחותי
למנשאי בד יש כביכול 2 חלקים אבל הם מיועדים לתינוק יחיד ולא לתאומים.
החלק שבו לא נמצא התינוק נמצא שם מסיבה בטיחותית, ולא הייתי מוותרת על זה.
מעבר לזה, לא בטוחה עד כמה זה נוח להם או להורה....
&nbsp

יש הדרכה על נשיאת תאומים במנשא בד

חשבתי ללכת לנסות כשהתאומות ייוולדו, למשל ב"המנשא הנכון" (זאת לא ממש פרסומת כי אין לי שום קשר לעסק הזה, אבל נעזרתי באורית עם הבת הגדולה ונחמד לנסות כל מיני מנשאים וללמוד איך להשתמש בהם עם מישהי מנוסה).

פומפי34

New member
מתי ואיפה ?

האמת שזה נראה קצת כאילו צפוף להם טיפה , אבל עם הילדה הגדולה הייתי כל הזמן עם המנשא וזה הדבר היחיד שעבד לנו.

פני דרך האתר

יש שם טופס פנייה ואת קובעת פגישה אישית.
ראיתי אמהות נושאות תאומים פיצים במנשא בד אחד, ונכון תינוקות תמיד נראים כאילו צפוף להם במנשא, גם אם יש רק אחד. כנראה צריך לנסות כדי לדעת.

תודה על הפרספקטיבה הריאליסטית

תודה לכולן!
לפני שנולדה הבכורה שלי תמיד אמרו לי "את עוד תראי" על כל מיני דברים שבסופו של דבר עשיתי אחרת, ולכן התחלתי להתייחס לעצות בערבון מוגבל, כי בסופו של דבר לכל משפחה יש דברים שעובדים ודברים שלא (למשל, היא מעולם לא נרדמה בנסיעה במכונית אבל מעולם לא השתמשתי בעגלה, גם כשהיתה כבדה).
מצד שני, אני בהחלט מתחילה להבין שתאומים הם סיפור אחר...! ועדיין לא התחלתי בכלל לחשוב עליהן בשלב שהן מספיק גדולות כדי לרצות את מה שיש לשנייה.
<נושמת עמוק>
&nbsp

לא התכוונתי להפחיד...
אני חושבת שההורות לתאומים היא דבר מדהים ומרגש ונפלא.
אבל... היא פשוט שונה ממה שאנחנו מכירות ומתכננות בד״כ.

ברור שעגלת תאומים בארצנו זה לא נוח

אבל אין מצב - לדעתי- עם מנשא ועגלת יחיד
אפילו טכנית להחליף ביניהם זה לא ככ פשוט
מה שכן , כדאי שתהיה *גם* עגלת יחיד למקרים בהם צריך לצאת רק עם אחד לרופא או משהו כזה
מבחינת מחיר -פשוט תקני יד 2 .
בזמנו קנינו בייבי ג'וגר סיטי מיני חדשה בכ 1800 שח , וכשמכרנו אותה אחרי 3 שנים בחצי מחיר היא היתה במצב מעולה ממש , כמו חדשה
כך שאין בעיה למצוא עגלות מעולות גם ביד 2

למעלה