הנחות

פומפי34

New member
הנחות

שלום, איך אתן חוסכות בהוצאות של התאומים ? משתלם לעשות כרטיס אשראי של מאמא גורו? הבנתי שזה מקנה הנחות. עוד רעיונות איך לחסוך? תודה.

תאומים זו הוצאה כבדה...
בכל מיני חברות מציעים הנחות והטבות לתאומים - תמיד כדאי לשאול.
בסופרפארם מאד כדאי לעשות כרטיס לייפסטייל אם עדיין אין לך.
אם יש דברים שאת יכולה לקבל ממישהו או לקנות יד שנייה זה גם מוזיל עלויות.
&nbsp

פומפי34

New member
הוצאות

תודה :) אבל בסופרפארם לא יותר יקר לקנות חיתולים וכאלה? או שיש מבצעים שם ואז קונים בכמויות? זה משהו שמומלץ לעשות עם תאומים ? קנייה בכמויות?

fialka3

New member
הוצאות באמת גדולות

בעיקר אם לא להניק. קופסא אחד גדולה של מטרנה עולה 60 ש''ח ומספיקה לכמה ימים. קופסא אחד של חגגיס 35 ש''ח. גם כן לכמה ימים לשתי תינוקות. לגבי סופרפרם - בדרך כלל אני קונה שם כי זה ליד הבית שלי ואני יכולה להיכנס לשם עם עגלה. הים הייתי ברמי לוי - שם טיטולים עולים שני שקלים פחות - לא כל כך משנה.

כשיש מבצעים - קונים סטוקים
מידות של חיתולים לא משתנות בכל יום , וגם סוג התמ"ל שבו את משתמשת לא מתחלף בד"כ.
בהתחלה לא הייתי קונה סטוקים - עד שתדעי מה נוח לך ומה מתאים לקטנטנים שלך, אבל ברגע שתהיי סגורה על המוצרים שמתאימים לכם - אז בהחלט כדאי לקנות כמויות בזמן מבצעים.
כמובן שיש גם אפשרויות להזמנה של מוצרי פארם במחירים מוזלים מכל מיני חברות. אני תמיד הייתי עושה את החישוב של עלות חיתול בודד - אם המחיר היה גבוה מסכום X (לצערי לא זוכרת מה היה הסכום... ) לא הייתי קונה, ואם הוא היה נמוך מהסכום הזה הייתי קונה כמה ואוגרת.
קחי בחשבון שאצל תאומים - הסטוקים שתצברי בבית בכל מקרה יגמרו די מהר בגלל השימוש התכוף...
&nbsp

למעלה