סקר ביוכימי גרוע? שק הריון נוסף שנספג..מפשת קצת תשובות

riki2408

New member
סקר ביוכימי גרוע? שק הריון נוסף שנספג..מפשת קצת תשובות

היי
בת 36,לאחר 2 הפלות(אחת בשל אנאצפלוס ואחת בשל הפסקת דופק בשבוע 8) נקלטתי שוב להריון אחרי טיפולים.
בהתחלה היו 2 שקים ,אחד לא התפתח בכלל והשני עם עובר.
אני שבוע 12+3 ועשיתי לפני יומיים שקיפות עורפית באולטראסאונד שיצאה תקינה אממה התוצאות סקר ביוכימי יצאו 1:2!!!!! לטריזומי 18/13 , 1:36 לטריזומי 21.שבגיל שלי זה אמור להיות 1:200 .הרופא הזמין אותי דחוף לסיסי שיליה ביום ג בבוקר ואז לחכות לתוצאות שבטח יקחו כמה ימים.
רציתי לדעת למי היו תוצאות כאלה מזעזעות ויצא לה ילד בריא? אני יודעת שזה סקר אבל עדיין תוצאות פתולוגיות...
ולמי קרה מצב שהיה לה שק נוסף שלא התפתח ואולי גרם להטעיית התוצאות ? יודעת שזה מקרה מורכב עם השק השני ..אבל אולי יש פה מישהי..???
תודה רבה

לא יודעת לענות באופן ספציפי למקרה שלך
אבל מה שאני כן יודעת לגבי תוצאות הסקר הוא שהתוקף שלהן הולך ויורד ככל שגיל האישה עולה. כמות הנתונים שיש לגבי הריונות בגילאים מבוגרים היא נמוכה יחסית כיוון שזוהי מגמה של השנים האחרונות.
לגבי הריונות בגילאים צעירים יותר הסקר הוא יותר מהימן.
קחי את זה בחשבון.
&nbsp
מחזיקה לך אצבעות שהכל יהיה תקין ונזכה לראות אותך הרבה אצלנו בפורום - גם במהלך ההריון וגם אחריו

riki2408

New member
היי פיצי ופיצית

תודה אבל אני בת 35..אמור להיות 1:200. וזה בדיוק מה שמפחיד אותי.הדבר היחיד שיכול להסביר הוא שק נוסף שנספג מתחילת ההריון שיכול לגרום לעיוות..

זה באמת מלחיץ..
ואם אני מבינה נכון את אמורה הבוקר לעשות את הבדיקה של סיסי שליה.
אני מקווה ומאחלת לך שהתוצאות יצאו תקינות.
מחזיקה לך אצבעות
, תחזרי לעדכן....

riki2408

New member
היי רק מעדכנת

התוצאות חזרו והכל תקין!!!תודה לאל... אין הסבר למה הערכים היו כל כך גרועים אבל הכל טוב וזה מה שחשוב ???

למעלה