לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1668516,685 עוקבים אודות עסקים

פורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפת או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תאומים ושלישיות

ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות 
(איחוד של פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים.) 
 הצטרפת או שאתם עתידים להצטרף לקהילה חמה ומיוחדת - משפחת תאומים ושלישיות 
אם את בהריון מרובה עוברים או אם כבר נולדו לכם תאומים (או שלישיה) - ברוכים הבאים!! 

יש לכם תאומים/שלישיה בבית ואתם רוצים לשתף ולהתייעץ? 
את בהריון עם תאומים ויש לך המון שאלות? 
ילדת תאומים ואת מנסה להניק ויש לך המון שאלות?
הסתבכתם עם הלילות ואתם זקוקים לעצה טובה?
יש לכם שאלות הקשורות ליחסים בין תאומים ואיך לשמור עליהם תאומים וגם למצוא לכל אחד את מקומו?
את בשיא האופוריה עם שניים מקסימים על הידיים ואת מודה על הברכה הכפולה שנפלה בחלקך ורוצה לחלוק ולשתף? 

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום תאומים ושלישיות! (איחוד של - פורום תאומים ושלישיות, פורום הריון תאומים ושלישיות ופורום הנקת תאומים)
הפורום הזה הוא שלכם/שלכן. זהו בית להורים לתאומים ושלישיות, לאמהות, לנשים ולזוגות בהריון עם תאומים/שלישיה, למשפחות ולכל מי שזהו חלק מעולמו. אם את רוצה לחלוק את האושר שנפל בחלקך, אם אתן רוצות לדבר עם אמהות דומות לכן,  יש לכן שאלות על ההירון והלידה? איך מניקים תאומים או שלישיה? 
איך מתנהלים ביומיום עם שניים? איך שורדים? איך שואבים להם חלב? מתי נישן שוב בלילה? מה עושים עם האחים הגדולים? איך יוצאים מהבית עם שניים? האם להפריד אותם בגן?האם לגמול אותם ביחד? 
 איזו עגלה? איזה רכב? איך שורדים כלכלית,  ועוד המון המון נושאים... זהו עולם ומלואו ואתם מוזמנים לחלוק, לשתף, להתייעץ ולתרום. 

המשך >>

לצפיה ב-'התמודדות עם חרדות'
התמודדות עם חרדות
08/09/2017 | 23:15
5
128

רציתי להתייעץ ולקבל עצות על התמודדות עם חרדות בהריון.
לאחר טיפולי פוריות נכנסתי להריון, שהתברר כשלישיה. עברתי לצערי הרב דילול שהיה טראומטי וקשה. לא עשיתי כמובן אף אחת מבדיקות הדם לזיהוי בעיות גנטיות וגם וריפיי לא עשיתי כי הייתי ככ עסוקה בדילול שלא חשבתי על זה ככ.
היום אני בשבוע 22 ואני בסטרס תמידי בגלל שלא עשיתי את הבדיקות האלה. אני מתחרטת מאוד שלא עשיתי וריפיי (לא יודעת אם הייתי יכולה בכלל, כי זה היה שלישיה). בכל מקרה עכשיו כבר מאוחר מידי וכל הזמן יש לי מחשבות רעות בראש, על כל מיני בעיות רפואיות ודמויות מהן העובר עלול לסבול. אני חושבת שגם העובדה שעברתי הפריייב חוץ גופית תורמת למידת הלחץ כי זה גורם לי להרגיש שהסיכוי לבעיות עולה
אשמח לשמוע עצות מבנות שכמוני לא עשו וריפיי או מי שפיר ולא את בשכרות הגם שעושים בהריון עם עובר יחיד- איך נרגעים מהלחץ?
תודה!

תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'אני לא עשיתי'
אני לא עשיתי
09/09/2017 | 08:31
2
81
לפני שנכנסתי להריון עשיתי בדיקות גנטיות מאד בסיסיות שהם בסל. לא עברתי הפריה, אבל תאומים שלי מתרומת זרע, אז אני לא יודעת מה בדיוק יש לתורם. בהריון עשיתי שקיפות אקו לב עוברי  שתי סכירות שהיו תקינות. הסתפקתי בזה.  בדיקות דם ומי שפיר לא עשיתי. אני כבר בשבוע 30.לא יכולה להגיד שאני לא חושבת על זה, אבל ככה החלטתי. מקווה לטוב. בת כמה את?האם הבדיקות US שעשית היו תקינות?
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'עונה'
עונה
<< ההודעה הנוכחית
09/09/2017 | 12:15
1
93
תודה רבה לך על המענה 
אני בת 29. עשיתי שקיפות וסקירה ראשונה שהיו תקינות. השבוע יש לי סקירה שנייה.
עשיתי גם אקו לב. האקו לב היה תקין אבל הרופא רוצה שאבוא אליו לביקורת בשבוע 28 כי רוצה לוודא שוב פעם את העובי של אחד העורקים. הוא בהתחלה חשב שהוא קצת דק מידי ולכן ביקש שאחזור. אחכ הסתכל שוב מזווית אחרת ואמר שנראה לו תקין וחבל שאמר לי לחזור, אהל בגלל שכבר אמר אבוא אליו שוב.
אני ממש בהתלבטות אם לעשות את הבדיקת דם של מטרניטי21 עכשיו. העניין הוא שאם חס ושלום משהו ייצא לא תקין זה יכול להיות בכלל בגלל העוברים המדוללים ולא אדע אלא אם אעשה מי שפיר
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'לי גם אמרו לחזור לביקורת ולא הלכתי'
לי גם אמרו לחזור לביקורת ולא הלכתי
09/09/2017 | 15:02
60
כי מומים גסים בלב נשללו והחלטתי שמשהו קטן אפשר לאבחן גם אחרי לידה
תראי, אף אחד לא יחליט במקומך מה לעשות, אבל לפי ניתונים שלך נשמע שהכל בסדר.
אי אפשר לדעת בוודאות, אבל גם אי אפשר לדעת מה יקרה לעובר בזמן לידה ולתינוק אחרי לידה, גם תינוק בריא יכול לחלות חס וחלילה במשהו רציני. אי אפשר לדעת הכל ואי אפשר להמליץ לך מה לעשות, אבל אני במיקרה דומה לא עשיתי שם דבר. מה שיהיה - יהיה. מקווה לטוב. ואני קצת פחות צעירה ממך - בת 34.
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'אם הסקירות תקינות'
אם הסקירות תקינות
10/09/2017 | 15:04
74
יש הרבה רופאים שלא רק שלא ימליצו לך לעשות את בדיקות הדם/ מי שפיר, אלא ממש ימליצו לא לעשות אותן בגלל הסיכון שבמי שפיר.
היות ואין בכוונתך לבצע בדיקת מי שפיר בשלב הזה, אני הייתי מנסה ככל האפשר להימנע מהמחשבות האלה.
הסקירות תקינות. הסיכון למומים שלא נבדקים בסקירות אמנם קיים, אבל את לא מבוגרת וסביר להניח שהכל יהיה בסדר.
ואם את מרגישה חרדה ברמה שממש מפריעה לך, אולי בכל זאת כדאי לשקול ביצוע מי שפיר?
תאומים ושלישיות >>
לצפיה ב-'אין לי תשובות '
אין לי תשובות
11/09/2017 | 21:23
35
מצטערת...

רק חיבוק ומאחלת הריון בריא ותקין בע"ה!!

כן תחשבי שאם ה' הביא לך את ההריון הזה אז הוא מביא לך את הכוחות להתמודד איתו. בהצלחה רבה!!
תאומים ושלישיות >>

הודעות אחרונות

19:22 | 18.10.17 אביבית754
15:22 | 18.10.17 פיצי ופיצית
16:31 | 17.10.17 אורחים בפורום
21:28 | 13.10.17 מרבכהן
18:27 | 11.10.17 אורחים בפורום
22:17 | 10.10.17 אורחים בפורום
17:22 | 06.10.17 gutmalio
12:55 | 03.10.17 טוצי 42
09:51 | 25.09.17 אורחים בפורום
05:19 | 24.09.17 michal0303

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ