שאלות והמלצות

sela29

New member
שאלות והמלצות

הי,
בשבוע 10 עם תאומים. כמה שאלות:
1. מדובר בשני שקים ושתי שיליות. האם זה בוודאות תאומים לא זהים?
2. ד"ר ערן כסיף- מישהו יודע להמליץ עליו לליווי להריון תאומים ? הייתי אצלו בבדיקה אחת פרטית והוא היה אחלה, אבל לא יודעת אם הוא מומחה גם בהריו תאומים.
3. לגבי שקיפות- מתלבטת: ד"ר ערן כסיף- שוקלת אם לעשות אצלו לשקיפות והמשך ליווי או שמספיק ללכת לרופא של מכבי שליווה אותי בהריון הקודם (שהיה עם עובר אחד) - ארז יזהר.
האם מישהו יודע להגיד על הרופאים האלה בנוגע לשקיפות בהריון תאומים.
4. סקירה מוקדמת- האם מישהי מכירה את ד"ר ערן כסיף לסקירה מוקדמת לתאומים? אשמח לקבל המלצות נוספות עליו ובנוסף על ד"ר אילן גל ופרופ' בראונשטיין בחיפה (אצלו הייתי בהריון קודם).
5. הרופא המליץ לי לעשות סקירה בתחילת שבוע 13 כי אומר שעובר אחד נמצא מאד גבוה וככל שיגדל יהיה יותר קשה להגיע אליו. זה נשמע לי ממש מוקדם לסקירה. האם מקובל בתאומים?
תודה רבה מראש:)

ננסית12

New member
קודם כל בשעה טובה

עונה על מה שיודעת. אני במכבי ושבאתי לארז יזהר לליווי הריון אמר שלפי הנהלים אני נחשבת הריון בסיכון ואני חייבת לעשות שקיפות במתחם של מכבי וגם ליווי של רופא של הריון בסיכון. גם היו לי 2 שקים ו2 שליות...
אבל עשיתי אצלו את שתי הסקירות היה ממש סבבה.
&nbsp
לא מכירה את ערן כסיף ולא יודעת אם הוא מומחה להריון בסיכון...
ממליצה על
ד"ר רן נגר
ד"ר גור דביר
&nbsp
בהצלחה!!!

sela29

New member
תודה רבה!!! לגבי ארז יזהר-

מה המשמעות של מה שאמר לך- שהוא לא הסכים לעשות לך שקיפות וליווי ורק את הסקירות עשית אצלו ?
ולגבי 2 שקים ו-2 שליות- אצלך הם תאומים זהים?

ננסית12

New member
לא שהוא לא הסכים

זה הנהלים של מכבי. שהריון תאומים עושים רק אצל רופא מומחה להריון בסיכון. זה לא שלא יכל. מה שנקרא, ידיו היו כבולות.
כל זה זה לגבי השקיפות והליווי. אבל סקירות מכבי כן נותנים אצל רופאים שבהסדר עם מכבי והוא כן... קיצר, זה המצב...
&nbsp
והן תאומות לא זהות. תאומות אחווה.
מודה שידעתי כי זה מטיפול IVF...

למעלה