עגלות??

ציפיה36

New member
עגלות??

קיים פה סקר על זה לא מצאתי.. כל ההמלצות שראיתי היו על ביבי גוגר סיטי מיני אבל בפועל היא לא נראת לי מתאימה לקטנטנים בכלל.. ההצעה לא גדול והפונקציות לא דומות לעגלות יחיד שזה מבאס. בעלי התלהב מהקוקו ביבה לי היא נראת מגושמת בחלק העליון אבל נראת יותר מתאימה לקטנים בחלק התחתון הבוגבו מסורבלת וענקית ויש עריסות אבל כולם אומרים ל שזה מיותר .. בקיצור אני אובדת עצות ובכיתי בחנות כי אני צריכה להתפשר על נוחות ויופי בגלל שזה תאומים??

לולי283

New member
התשובה המבאסת היא- כן

את צריכה להתפשר על משהו- על ספייס, משקל, נוחות, יופי וייתכן שאפילו על כולם. ובתור אמא לתאומים זו תהיה רק הפשרה הראשונה מני רבות מאוד אז תתכונני. לי באופן אישי יש בייבי מונסטרס. היא היחידה שנכנסת בדלת הכניסה הביתה אז לא הייתה אפילו אפשרות להתלבט. אז גם על זה התפשרתי...

כן

חלק מההורות לתאומים היא הפשרות.
בחירת העגלה היא אולי המקום הראשון שבו את נתקלת בזה, אבל בהמשך ההורות שלך בוודאי תתקלי בזה עוד פעמים רבות.
&nbsp
לעניין העגלה - לפני שאת בוחנת את הניראות שלה, כדאי קודם כל לוודא שהיא אכן מותאמת לצרכים שלך מבחינת הגודל שלה. תמדדי את גודל דלת הכניסה לבית/בניין, את רוחב המעלית, את העומק והרוחב של הבגאז' ברכב שבו את מתכננת לשים אותה (אם את מתכננת).
ברגע שתעשי את המדידות - סיכוי סביר שרשימת העגלות הפוטנציאליות תצטמצם לך אפילו יותר, ואז מה שאני מציעה הוא ללכת על פרקטיות - לראות עם איזו עגלה את מסתדרת הכי טוב - את איזו עגלה קל לך לקפל ולפתוח בעצמך, את איזו עגלה את יכולה להרים ולהכניס לבד לרכב....
ואם תצטרכי המלצות או עזרה בבחירה בין עגלות ספציפיות - אנחנו פה בשביל לסייע

למעלה