רציתי רעיונות חדשים לארוחות ערב לתאומים

• פותח הנושא Zb51
  • פורסם בתאריך

Zb51

New member
רציתי רעיונות חדשים לארוחות ערב לתאומים

תאומים בגיל 5 שלא ממש התחלנו איתם עים מוצקים בגיל מוקדם מהפחד והיום אנחנו אוכלים קש ומרורים עים הארוחות שלהם . קשה מאוד. הם לא מוכנים לנסות דברים חדשים . בקיצור אוכלים בעיקר שטויות . נישמח לרעיונות וגם לחויות דומות לעוד הורים. ואיך להתמודד עים זה

נלהי

New member
לא בדיוק מה שביקשת, אבל .....

לא חושבת שיש קשר בין זה שהתחלתם לתת להם מוצקים בגיל מאוחר לבין מצבם היום, ואני יודעת שיש הרבה מאוד מומחים שיכעסו על דעתי ה-לא מקצועית....
אני יכולה להגיד לך מנסיוני: את החבר'ה שלי, בני 6, התחלתי לחשוף למוצקים ביחד מן הסתם, (וגם לא ב"זמן"). הגבר - בררן אכילה כפי שקוראים לזה. אוכל תפריט של פחות מ-10 סוגי מזון... אבל הגברת, ברוך השם, אוכלת יפההההה! ויותר מזה - מוכנה לטעום דברים חדשים! אז הנה שניים, שהתפתחו ביחד באותם תנאים בבטן, נולדו ביחד, וגדלו ביחד - אבל כל אחד עם השטנצים שלו. לא מאמינה שיש קשר לזמן תחילת המוצקים.
לגבי "בעיות האכילה", לי המליצו אנשי מקצוע מסויימים, להפסיק להילחם ולהתחנן שיאכל או יטעם יותר. עם הזמן זה ישתפר. בינתיים יש שיפור, מזערי אבל קיים.
ואם המקרה של התאומים שלך דומה למקרה שאצלי - שום ארוחה מעניינת בשבילם לא תעזור כאן אלא רק דוגמא אישית. כלומר, תאכלי (וכל מי שאוכל איתם) דברים חדשים ומעניינים ותציעו להם, כדרך אגב, בלי ללחוץ יותר מידי ובלי להתחנן. "רוצים? סבבה. לא רוצים? גם בסדר. הפסד שלכם". ולא יותר מזה.
אבל להגיד את זה מהלב ואמיתי כדי שירגישו שבאמת אין לחץ....
בהצלחה...

Zb51

New member
תודה על התשובה עזר לי

אגב מה דעתך על תוסף מזון שנקרא פדיאשור לילדים. תוסף עים ויטמינים מינרלים . אפילו זמנית עד שמשהוא ישתנה אצלם משמעותית בעניין האוכל

למעלה