האם חובה לקנות "אמבטיות" בקניית עגלה?

הילה314

New member
האם חובה לקנות "אמבטיות" בקניית עגלה?

אשמח לקבל חוות דעת על:
* האם אמבטיות הן חובה בחודשים הראשונים?
* האם חובה זווית של 180 מעלות לחודשים הראשונים?
* האם טיולון של BRITAX דגם B-Agile המגיע ללא אמבטיות הינו מספיק בטיחותי עבור החודשים הראשונים (אם לוקחים בחשבון שבדר"כ המשקלים של התאומים הם יחסית קטנים יותר בהתחלה)?

אינפורמציה שצריך לקחת בחשבון:
* יש לנו מגבלת מקום ברכב (יונדיי i20 שהוא רכב יחסית קטן) ובנוסף אנחנו גרים בקומה 3. אומנם יש מעלית אבל פתח הכניסה לבניין הוא 69 ס"מ כך שזה לא משאיר ברירה אלא להשאיר את העגלה בבגאז'.
* להערכתי, להכניס לרכב שלנו 2 סלקלים, 2 אמבטיות ושלד של עגלה נראה משימה מאתגרת. זה אומר שתהיה אמבטיה 1 בין 2 התינוקות ולא בטוחה עד כמה זה בטיחותי ונוח.
* על הטיולון של BRITAX דגם B-Agile - לא ניתן להלביש "אמבטיות" אלא רק סלקל 1 בלבד. בנוסף, לא ניתנת זווית של 180 מעלות אלא רק עד 170 מעלות. לטענת המוכרת, למרות הזווית ולמרות שאין אמבטיה, העגלה מספיק בטוחה גם לחודשים הראשונים והציעה להוסיף מזרן בשביל הוספת ריפוד.

אשמח לקבל קצת עזרה.
תודה מראש :)

תמרצוק

New member
לא חובה

לא מכירה את הBRITAX. לי יש במבלרייד בלי אמבטיות וזה בסדר גמור.
170 מעלות לדעתי זה סבבה לגמרי. בטח עם מזרון. בארץ יש טירוף עם שכיבה מלאה ואיסור להסתובב עם הילד בסלקל הרבה זמן. בארה"ב אנשים מסתובבים עם התינוקות בסלקלים במשך שעות והילדים לא נראים עקומים...

ננסית12

New member
לא יודעת לגבי ברייטקס

אבל מאונטיין באגי ובייבי מונסטר יכנסו לך במעלית, קחי בחשבון...
לא חייבים אמבטיות, אני זה גם תלוי כמה תצאי איתם בהתחלה. אני כל יום רק מחכה לסיבה לצאת איתן...
בקיצור, נראה לי שא"א לוותר על שכיבה... אז לפחות 175 מעלות לדעתי...
&nbsp
בהצלחה!

nonich

New member
לא חובה אבל מאוד נוח

לי היו אמבטיות, השתמשתי בהן עד כמעט גיל חצי שנה. אני חושבת שזה מאוד נוח.
האמבטיות שלי התקפלו ואז יכולתי להכניס אותן לבגז' או לחילופין במושב ליד הנהג.

למעלה