היי לכולן

היי לכולן

מחפשת המלצות על עגלה ראיתי שהרבה פה עם במבלרייד ואני גם התרשמתי רציתי לדעת אם מישהי בדקה גם עגלות אחרות כמו וולקו או סטרולאייר ושללה רציתי לדעת מדוע?
מה השיקולים שלכן? תודה רבה לעונות

בתקופה שאנחנו קנינו את העגלה
הסטרולאייר היתה מאד פופולרית, אבל משום מה אנשים לא נשארו איתה לאורך זמן.
בטח תכף יבואו בנות עם ניסיון אישי איתה שיוכלו לענות לך , אבל ההתרשמות שלי היתה שאנשים לא ממש מרוצים ממנה עד הסוף.
לגבי הבמבלרייד - אני רואה אותה הרבה לאחרונה ונראה לי שיש לה יתרון משמעותי של גודל ביחס לעגלות תאומים אחרות.

אמא5551

New member
לי יש את ה מאונטיין באגי.

מאד מרוצה. חוץ מזה שהיא כבדה קצת. אבל לא יודעת כמה עגלות אחרות כבדות. הפלוס שלה שאם יש לך עוד ילד קצת קטן הוא יכול לשבת מקדימה.. על ה"פגוש"...

ננסית12

New member
גם לנו יש את המאונטיין באגי

ומאוד מרוצים, ממש אבל!!
כרגע הן בנות 5.5 שבועות, אז אנחנו בשלב האמבטיות, שהן קטנות בטירוף!!! מחכה כבר לעבור לטיולון אבל מצד שני מושכת כמה שיותר באמבטיה, כי הן יותר מוגנות... זו הסיבה שקניתי את האמבטיות...
&nbsp
לעוד שאלות, מוזמנת...

אמא5551

New member
תהני מהאמבטיות!!!

אנחנו גם השתמשנו באמבטיות.. עד גיל 4 חודשים.. לפחות.. זה פשוט גרם לי לצאת יותר.. כי ישנו על הבטן..

nonich

New member
עונה

לנו יש את הבמבלרייד.
אני לא רואה בה חסרונות, חוץ מדבר אחד שזה המשקל שלה (אבל התרגלתי) שזה גם סוג של ייתרון כי היא מאוד יציבה, קל להתנייד איתה בכל מקום (יצאנו איתה לטיולי שטח).
אני התלבטתי בין הבמבלרייד לבייבי גוגר בזמנו.
על הסטורלאייר ויתרתי מכיוון שכפי שכתבו פה, שמעתי על הרבה שהחליפו את העגלה אחרי שנה לטיולון פשוט וקל, אז הנחתי שלא ממש היו מרוצים ממנה.

למעלה