יש פה אמהות לתאומים ועוד אחד?

ריבן1

New member
יש פה אמהות לתאומים ועוד אחד?

הסיפור הוא כזה: יש לי תאומים זהים בנים בני ארבע שלקח לי המון זמן והרבה טיפולים קשים ומפרכים להביא. מאז שהם נולדו אני מתבשלת עם המחשבה שאם אני רוצה עוד אחד כדאי שבשנים הקרובות כי מצב הפוריות שלי לא מזהיר.לקחתי בחשבון שיקח לי זמן ועשיתי עכשיו טיפול ראשון, בלי ציפיה ואפילו קצת חשש שאני אשכרה אכנס להריון.. ו... אכן נכנסתי. ונבהלתי לאללה. פתאום אני רואה רק את הרע... מה זה יעשה לגוף שלי, לחיים ולזמן הפנוי שלי, לפנאי שיש לי לבנים שלי....
חייבת להגיד, ילד שלישי לא היה מאסט מבחינתי, אבל הנחתי שארצה מתישהו וכדאי עכשיו כשאני עוד פוריה ולא יהיה פער ענק עם הילדים. ופתאום... אמל'ה!!
אני יודעת שאוהב אותו מאד... אבל אשמח לעידוד ונק מבט נוספות...
תודה

יש פה כמה... בטח יענו לך בקרוב
בינתיים, למרות שאני מבינה את הלחץ, מזכירה לך גם לראות את ההריון הזה כמתנה נפלאה שקיבלת אחרי הטיפולים הקשים והמפרכים שעברת בהריון הקודם.
ואולי זה סימן לבאות... והילד הזה באמת יהיה מתנה לכל המשפחה.
אני בטוחה שהמודעות שלך והרצון שלך לא להזניח אף אחד יאפשרו לך להרחיב את הלב עם בואו של התינוק החדש, מבלי לפגוע במקומו של אף אחד מהילדים הקיימים.

yovalsh

New member
תאומים +1 (או יותר)

לי יש ילד גדול ותאומים לא זהים (בן ובת). לחברים שלנו תאומים ואחריהם ילד נוסף.
רק מי שי ש לו תאומים מבין את גודל המעמד והאושר הכפול בגידול הילדים ...והמצב הולך ומשתפר גם אחרי הילד הנוסף.
לא הולך להיות קל זה בטוח (אחים צמודים) אבל בטוח שאם תשכילו להערך בהתאם ללידה הרי שתגלו שהמשפחה שלכם הפכה להיות "משפחה" אמיתית !
אני נעזרת בכל שאלה בייעוץ חינם על ידי מומחי אתר לתאומים www.2wins.co.il
ויש שם גם קטגוריה של פוריות.
בהצלחה

ריבן1

New member
מרפי...

לצערי, ההריון לא מתפתח. מה שכן, עברתי תהליך מואץ להבין שאני באמת רוצה את זה. מקווה שאצליח במהרה.
תודה לכן

חבל...

מאחלת לך הרבה הצלחה.
נשמח לראות אותך איתנו בעתיד...

תולית5

New member
מצטערת לשמוע...!

לנו יש 2 ילדות (מIVF) + עכשיו נולדו תאומים..
עברתי בין הלידות גם 2 הריונות לא תקינים. וכמובן אחרי כל פעם כזו לקח לי זמן "לאסוף" את עצמי אבך בסוף הרצון לעוד ילד רק התגבר יותר...
מקווה שתצליחי למצוא את הכוחות בקרוב, קחי את הזמן עד שתרגישי מוכנה..
שולחת המון חיבוקים!!

&nbsp

nonich

New member
תאומות ועוד אחת גדולה

אצלי הגיעו התאומות אחרי ילדה אחת, עם הפרש לא גדול... כמובן שזה היה ממש קשה בהתחלה, במיוחד העיניין של התשומת לב לגדולה, אבל לאט לאט מצאנו את הדרך לשלב..
אגב, לחברה שלי יש תאומים ואז נולדה לה בת (הפרש של 3 שנים). לדבריה, אחרי שאת מגדלת שניים ביחד זה כל כך פשוט עם עוד אחד....

למעלה