צוואר אפסי וקרומים ניראים (תאומים) מפוחדת וזקוקה לעצה

dreamerlikeme

New member
צוואר אפסי וקרומים ניראים (תאומים) מפוחדת וזקוקה לעצה

שלום לכולן, הריון תאומים שדולל משלישייה בשבוע 14.
היום בשבוע 20+ 5. משבוע 18 עם צוואר מקוצר. אתמול הייתי באסף הרופא במחלקת הריון בסיכון ולאחר מספר בדיקות של כמה רופאים נאמר לי שהם רואים את הקרומים, כלומר, השק ממש בחוץ... אורך צוואר כ5 מ״מ.

לא מוכנים לעשות תפר. אומרים שבתאומים לא עושים.
התקינו פסארי לפני שבוע (טבעת מסיליקון שאמורה לעזור להחזיק את הצוואר)+ תמיכת פרוגסטרון.
האם מישהי נתקלה? האם עשו למישהי עם תאומים תפר כזה? אני מוכנה לעשות הכל, לפנות לבית חולים אחר, רק שיצילו את ההריון הזה. חיכינו לו 3 שנים, לאחר ששנה שעברה עברתי הפלה יזומה עקב מום חמור שהתגלה בשבוע 14.

אנחנו שבורים ואובדי עצות. כל טיפ וכל עזרה תהיה לנו לתועלת.
תודה!

kyki

New member
שכיבה מוחלטת

עם רגליים למעלה
בהצלחה
לא מבינה למה לא אמרו לך את זה.
אישפזו אותך?

dreamerlikeme

New member
שלחו אותי הביתה לשכב

לא אמרו שום דבר על רגליים למעלה. אני אמורה לחזור אליהם ביום רביעי (עוד יומיים). אבל הם רק בוחנים ומסתכלים. אני רוצה לדעת איפה יש סיכוי לתפר צווארי בתאומים.
אני לא מאמינה שהגעתי לשבוע הזה ואנחנו הולכים לאבד את זה. זה לא נתפס. אני כמו בתוך בועה.

kyki

New member
אני לא יודעת לגבי תפר בשבוע הזה

לדעתי עושים יותר מוקדם.
בכל מקרה אל תקומי בכלל רק לשרותים.
מקווה שתוכלי לשמור על הריון היקר הזה

תולית5

New member
לדעתי שווה ללכת להתייעץ עם רופא מומחה באופן פרטי

יש את פרופ' שמחה יגל בהדסה בירושלים.
לדעתי הוא גניקולוג מומחה ליילודים ופגים.
אני בעבר הלכתי לייעוץ אצלו, וקבלתי החזר חלקי מקופ"ח.
הוא גם בן אדם מקסים...
&nbsp
בכל מקרה, תשכבי כמה שיותר, ותחשבי אופטימי, בע"ה יהיה בסדר!!
&nbsp

ננסית12

New member
לא מכירה את המצב הזה...

שולחת חיבוק גדול!
&nbsp
הלוואי ותמצאי איזה דוקטור מומחה שיעזור לכם, אני מאמינה שזה יקרה...
תתפללי כמה שאת יכולה! תהילים...
תדברו אולי עם מכון פוע"ה- שמעת עליהם?
הם בעיקרון עוזרים בעניינים רפואים והלכתיים יחד- אבל יש להם נסיון עצוםםםם עם כ"כ הרבה מקרים שיש סיכוי לא רע שיוכלו לתת לך עזרה בלמצוא מישהו שיעזור לכם...
הנה המס' שלהם: 02-6515050
תבקשי בניתוב שיחות לדבר עם אחד הרבנים, זה שהכי פנוי... במקרה שמי שיענה לך יאמר שהוא לא יודע, הוא יפנה אותך ליותר מומחה ממנו...
&nbsp
בהצלחה!!!! מחזיקה לך אצבעות!

dreamerlikeme

New member
חוזרת מחר לבית חולים לביקורת...

מתחילה די להשלים עם המצב ולא נשארו לי כוחות להאמין בניסים. כרגע עומדת השאלה אם לסיים את ההריון באופן יזום או לתת לטבע לעשות את שלו. הפחד הוא ללדת בשבוע 24 תאומים עם נכויות מאוד קשות ומשם לא תהיה דרך חזרה. מנסה לדחות את הקץ, יש לי עוד קצת לחשוב על זה. לא מתארת לעצמי לעבור הפסקת הריון בשבוע כזה. אני חיה בגיהנום. אם חשבתי שגיהנום זה רק כשמתים, טעיתי. הוא פה, חי ובועט.

ננסית12

New member
ח"ו נכויות קשות!!!!!!

בע"ה את תשרדי עוד ועוד ימים שיהפכו לשבועות ובע"ה הילדים יוולדו בריאים ושלמים!!!!!!!! אנחנו יכולים לעשות רק מה שאנחנו מסוגלים... את המקס' שלנו.... וה' עושה את השאר!!!! תנוחי, תשמחי, תדברי אליהם כמה טוב להישאר בבטן ולהתפתח... שאת אוהבת אותם והם בטח גם אותך ושביחד תעבדו על מידת הסבלנות והם יצאו בזמן הכי טוב... שולחת חיבוק ומאחלת בשורות טובות!!!!!

Dasyz5

New member
תחשבי חיובי...

הכל מאת ה'. אף רופא לא יכול לנבא לך מתי תלדי.. ייתכן כי תחזיקי ככה עוד הרבה זמן. מבינה לגמריי את הרגשתך. רק לפני פחות משבוע ילדתי לאחר שעשרה שבועות פחדתי והודתי על כל יום שהם היו ברחם. מציעה לך לקרוא תהילים כל יום ולעשות טבלת תקווה עד למשוער.. לי זה ממש עזר

רינת1200

New member
שולחת לך מכאן חיבוק ענק

ומתפללת בשבילך לבשורות טובות. ברור לי שזה מצב נורא קשה ושאת מלאה בחרדות הכי טבעיות שיש. בבקשה תעדכני.

סגולה

יש גמ"ח בבני ברק ובירושלים שנותן אבן שרשרת מסוימת עם סגולה מיוחדת שעוזרת להחזיק את ההריון.
אם את מאמינה ומעוניית תפני אלי בפרטי.
מה שבטוח תתפללי ותדליקי נרות לצדיקים.

dreamerlikeme

New member
עדיין פה:)

הצוואר התארך טיפה והרופאים קצת יותר אופטימיים. מתפללים ומקווים שנוכל למשוך לפחות עד שבוע 28.
מתנהלת בשכיבה מלאה חוץ משירותים+ מקלחת.
אמשיך לעדכן ותודה על כל התשובות והעידוד.

רינת1200

New member
אמן אמן ואמן!!

רק בגללך התחלתי לאחרונה להיכנס לכאן כל יום. שיהיו רק בשורות טובות ובבקשה עדכני גם בהמשך. ????

ננסית12

New member
אוי מיי גאש.

אויש אני כ"כ כ"כ מצטערת לקרוא את זה!!!!

&nbsp
בע"ה שה' ימלא חסרונכם במהרה!!!!!
קבלי חיבוק ענק ענק!!

למעלה