לוח מודעות - טרי מהיום.

יהלום29

New member
שת"פ תפוז והדרין

קיבלתי להתנסות בהדרין ONCE מתפוז.
מכירים את הילדים האלו שאף פעם לא נדבקים, ואת אלו שתמיד נדבקים אם רק עוברים לידם?
אז שלי מהזן שנדבק .. ולא רק שהם נדבקים גם אני! ואיזה בושות זה לגלות על עצמך כינים בגילי המופלג..
אז עד היום השתמשתי בחומרים שצריך לשים פעמיים בהפרש של שבוע, ורוב שעות אחר הצהריים בוזבזו על סירוק מסיבי, ושמחתי מאד לגלות תכשיר
שהורג גם את ביצי הכינים ולכן מספיקה פעם אחת. כמה שעות שנחסכו פה..
לא רק זה, אלא שלבת שלי שיער דק במיוחד, והמסרק פשוט עובר על הביצים ולא מוציא אותם. ולכן טוב שיש חומר שהורג את הביצים כי עדיין לא מצאתי דרך להרחיק אותם מהבת שלי.
התכשיר ללא חומרי הדברה ומיועד לילדים מגיל חצי שנה. בנוסף הוא במרקם ג'ל ולא שמפו אז ניתן להשתמש בו בכל מקום בבית ולא חייבים לשים אותו דווקא באמבטיה.
החסרון שאני רואה זה שעם שתי בנות + אני , ולכולנו שיער ארוך, החומר הזה בקושי מספיק לראש אחד והיה נחמד אם היה בקבוק חסכון.
ו

sefia

New member
יוזמה מרגשת: תרומת שמיכות פליז לקשישים

הקישור הבא הגיע אלי דרך הפייסבוק ונגע לי בנקודה רגישה
תרמתי.

ganat11

New member
צ'יקיטיקה, חנות יד 2 לילדים

החנות נמצאת בשוק הפשפשים, בחנות לא רק מוכרים מוצרים של תינוקות אלא, בעלת החנות (שהיא חברה שלי) קונה מוצרים
של תינוקות, בגדים, צעצועים, עגלות, סלקלים בקיצור הכל.
מצרפת קישור לפייסבוק שלה.

bldoron

New member
מציעה את עצמי כמטפלת

שלום,

אני משתתפת די סמויה פה בפורום, מאז שהתאומים שלי התבשלו בבטן.
הייתי איתם בבית לבד עד שמלאו להם שנה וחמישה חודשים.
עכשיו הם נכנסו לגן, פשוט משום שבעיניי הם היו צריכים להיחלץ מהשהייה הממושכת אחד עם השני ואיתי.

עכשיו אני מחפשת עבודה במשהו שמאד נהניתי ממנו כשהייתי בבית איתם- טיפול בעוללים

אז אם יש כאן מי שמחפש/ת מטפלת נמרצת, אחראית ותקתקנית, שנסיונה מסתכם בתאומיה הפרטיים, מוזמן/ת לפנות

אני מוכנה ומזומנה לטפל בתינוק יחיד כמו גם בתאומים בנתניה ובסביבתה, ואף ניידת עם רכב, בתלות בשעות העבודה.

למעלה