מבצע נוטרילון

מבצע נוטרילון

לכל המעוניינות, אריזת חיסכון של 800 גר' נמכרת בסופר פארם ב- 45 ש"ח. המבצע עד 15/05/2013.

מצפה לך3

New member
איזה קטע

ביקשתי מאבא שלי שיקנה לי אחד כדי לנסות ולראות אם הילדודים יאהבו, מכל המקומות שהוא בדק, קנה הכי זול ב 75.
מזל שקנה רק אחד... אם בשבת ילך לנו טוב עם זה- נפשוט על הסופר פארם ביום ראשון בעזרת השם... חחחח
שבת שלום ותודה!

אני קונה תמיד בשופרסל דיל ב - 55 .....

זה בלי קשר למבצע. תבדקו שם. יכול להיות שאת צריכה להיות בעלת כרטיס חבר, כי לי יש, אבל ההצטרפות לא עולה כסף אז זה כדאי. בכלל מאז שידעתי שאני עם תאומים, הצטרפתי לכל מועדון שיכול לתת הנחות בקניית מוצרי תינוקות. גם הלייף סטייל של סופר פארם מעולה.....

מצפה לך3

New member
יש לי בעיה קטנטונת עם הכרטיס לייף סטייל

וזה בגלל שהוא כרטיס אשראי. יש לי כרטיס אחד וזה מספיק לי, קונה ומשלמת איתו רק מה שחייבים ואי אפשר לשלם בדרך אחרת. את כל שאר הקניות והתשלומים אני עושה אך ורק במזומן- ככה יש שליטה יותר טובה על הכסף שלי, ברוך השם עם המעט שיש לי- נשמרת מלהגיע למינוס בבנק.
לא רוצה עוד כרטיס אשראי, לא רוצה לשלם עוד עמלות מיותרות.
ומצד שני יש לכרטיס הזה יתרונות- אני עדיין מתלבטת....

רינת1200

New member
לגבי הלייף סטייל...

בתור אחת שקונה המון המון המון בסופר פארם (ועוד אין לי ילדים..), הציעו לי לא אחת לעשות לייף סטייל ותמיד סירבתי.

אני איתך - לא כדאי להחזיק יותר מכרטיס אשראי אחד.

והאמת? יש כ"כ הרבה מבצעים ברשת הזאת, ואף פעם לא התרשמתי שהלייף סטייל נותן איזה הטבות מיוחדות מעבר...מדי פעם כשאני שם אני רואה שיש מבצע שהוא בלעדי לחברי לייף סטייל, וזה איכשהו אף פעם לא מבצע שגורם לי להצטער שאין לי את הכרטיס הזה. אולי עם מוצרי תינוקות וילדים זה אחרת, בכל אופן מהתרשמותי - המבצעים הגדולים בסופר פארם תקפים לכולם.

עשינו לייף סטייל כשהילדות נולדו

כי חשבנו שנקנה שם המון. בפועל, זה היה ממש מיותר.

בעניין הלייף סטייל

חייבת לומר שגם אני באותה דעה כמו שלך. לא אוהבת כרטיסי אשראי, מעדיפה אחד בארנק וזהו. עד היום גם לא ריגשו אותי כל מיני מבצעים. קונה מה שצריכה וזהו. אבל אני חייבת לומר שבעיניי הלייף סטייל מאוד משתלם. אתן לך דוגמא, בחודש אפריל, כל יום רביעי היה "יום לייף סטייל" עם הנחות מטורפות, באחד מימי הרביעי היו מוצרי תינוקות וזה היה מאד , אבל מאד משתלם! קניתי סטוקים של טיטולים ( שתי חבילות ב - 85) מטרנה ( שתים ב - 85), מגבונים ( חבילה של רביעייה ב - 16) משחת החתלה אורה קרם ב - 12 , סבון קמיל בלו של ד"ר פישר הגדול ב - 15 ועוד כל מיני... קניתי ארבע מכל מוצר, ופשוט העמסתי על העגלה..... בקושי הגעתי הביתה באותו יום.......
לטעמי, זה כרטיס משתלם, צריך רק להיזהר לא להשתולל, אבל אני בהחלט מסכימה איתך לגבי השליטה על ההוצאות כשעובדים עם מזומן....

סבגבגית

New member
מתבאסת לבאס אותך

זה משתלם יחסית למחירים של סופרפארם, אבל זה לא מאוד מאוד משתלם יחסית למחירים שאפשר להשיג אותם מחוץ לסופרפארם.
אני קונה שתי חבילות פמפרס ב- 83 שקל, קופסא גדולה של מטרנה ב- 39 שקל ומגבונים 4 חבילות של 72 ב- 10 שקלים (המגבונים אמנם לא של אחד המותגים הגדולים בשוק, אבל הם מעולים למטרה שלשמה נבראו).
אני לא יודעת כמה עולה האורה קרם שלא במבצע, אבל קרם החתלה של לייף עולה 10 שקל כמעט תמיד.

עם זאת, היו מצבים שבהם חשבתי לעצמי שחבל שאין לי לייף סטייל. בעיקר כשהיו מבצעים באיפור ובקוסמטיקה.

רינת1200

New member
אז מה ההבדל בין נוטרילון למטרנה?

חוץ מהמחיר כמובן

וחוץ מזה שכל ילד מגיב אחרת לכל פורמולה...

קניתי מראש בשביל ההתחלה אריזה גדולה של מטרנה- גם אם הם יגיבו טוב, אני חושבת שרק בגלל המחיר אנסה להעביר אותם לפורמולה יותר זולה ולראות איך הם מגיבים לה. למרות שאולי לא טוב לשגע להם את מערכת העיכול בתדירות גבוהה מדי?

שמעתי המלצות שכאילו מטרנה טובה יותר, לכן קניתי מראש שיהיה משהו בבית...

מצפה לך3

New member
אני עדיין מנסה...

התחלתי עם מטרנה פגים- זה מה שאכלו בפגיה יחד עם חלב אם ששאבתי להם.
השתחררנו וקיבלנו משטח עם 50 בקבבוקים+ 4 קופסאות אבקה.
כשסיימו את כל הכמות הזאת, עלו יםה במשקל והאחות בטיפת חלב אמרה שאפשר לעלות כיתה לשלב 1.
המטרנה עשתה להם גאזים והיו צרחות איומות כל לילה למשך כמה שעות,
ברגע שעברתי לסימילאק נהיה שקט בבית

עכשיו מנסה משהו אחר
אופטימיל אני חושבת שלא השביע אותם, בקושי היו עוברות שעתיים והם היו עצבניים מאד.
עכשיו מנסה נוטרילון, מקווה שיהיה בסדר.
שבןע הבא מתחילה לתת ירקות...

הקלילה

New member
הנוטרילון לא בהכרח יותר זול...

זה נורא תלוי במבצעים, יש המון מבצעים על מטרנה. אנחנו עם האקסטרה קר, יותר יקרה ופחות מבצעים, אבל חשובים לי התוספות של הפרוביוטיקה והאומגות...

למעלה