פינת השוקפה (
+
) וה
נפתחת

אשרז4

New member
או שאני עושה פדיחות או שהבנתי בין השורות

הריון תאומים נוסף?? אם כן..
סחטיין ובהצלחה והנאה.

ממליצה לך לקחת להזרקות קרחון כמו של צידנית ולהניח ישר אחרי הזריקה, מאוד מקל על הכאב

mishmish04

New member
לשים את הקרחון לפני ההזרקה

זה מקהה את הכאב של הזריקה.
אחרי - את רוצה שהחומר יתפזר מהר בגוף ולא ישאר במקומו, ולכן לעיתים קרובות מעסים את המקום כדי לעזור למחזור הדם לעשות את העבודה שלו.
בעיקר בויטמין B, שאז מדברים על חומר שומני, שקשה לו יותר להיספג.
חוצמזה - אם מדובר בעירוי - לא שמים קרח על וריד אחרי . . . רק לוחצים חזק לסגירת כלי הדם.

canadush

New member
פרגנו לעצמכן לפסח את זה

זו בעצם פינת הפרגון, לא ?
אז.... לא בעיניין של פרסומת ולכן לא אפרט את המותג הספציפי שאצלי... אלא אם ישאלו ספציפית....

אני כל כך מרוצה מהרובוט-שואב-אוטומטי (או שאיך שאמורים לקרוא לו), ש..... ממש ממליצה בחום !!
עם שני בנדיטים, שחוזרים מהגן כאילו שחו חתירה בחצר של החול, ואחרי ארוחת ערב כל יום (דה....)
- אין פירורים בבית אפעם !
הוא כזה חמודי..... פעם תפסתי את הנסיך משאיר לו פירורים בכוונה

זה ממש עולם אחר מאז שנכנס לחיי

ואני לא אוהבת לנקות
ואני לא פריקית של ניקיון (כן פריקית של סדר)
והרובוט הזה הוא פשוט לאנשים שכמותי

אז לרגל הפסח, זו אחלה אחלה אחלה מתנה, למישהו אהוב (מאוד) או לעצמכן/ם

אז אני אשאל ספציפית

איזה שואב יש לך? והאם הוא בטווח מחיר סביר אוו יקר מאוד? ומנצל"שת את הזולים שיש עכשיו מבצעים או שזה בזבוז כסף...

canadush

New member
רומבה 770 i-robot

הוא בטוח לא מהזולים
ולא חושבת שיש עליו מבצעים
לא יודעת מה זה מחיר סביר....
בזמנו התלבטתי המון איזה לקנות, והחלטתי ללכת על המקורי, אם כבר אז כבר
הוא מצויין

תמר 84

New member
גם לנו יש!!! מעולה

חתול עם 2 ילדים זוחלים ואישה שעובדת במשרה מלאה שיכנעו את בעלי שזה מה שאנחנו צריכים!\
במילה אחת ת-ע-נ-ו-ג!!!!!!

שאלה

איך הוא מסתדר בבית עם בלגן של ילדים? כלומר- מה הוא עושה כשיש חפצים על הרצפה? או שאולי צריך להזיז הכל לפני שהוא עובד ואז זה לא כ"כ משתלם...
אפשר להאיר את עיני?

canadush

New member
האמת היא שהבית שלנו מאוד מסודר

גם גם הילדים אוספים את הברדק שלהם
הם יודעים שאם לא אז הכל הולך לפח, או שהרובוט יקח להם
וזה כולל לגו קטן קטן, גזירות למיניהן וכו'

;) חסך לך את תפקיד השוטר הרע

אני מניחה שאצלנו זה לא יעבוד עם 2 ברדקיסטים בני שנה ורבע שהמילה "לא" משמשת כבדיחה קבועה ביניהם :)

mishmish04

New member
זהו. החלטתי. זו הקנייה הבאה שלנו.

עיניין השוטר הרע קנה אותי סופית (כבר מזמן אני חולמת על רומבה, ותמיד יש משהו קודם לזה).
תודה על המישפט האחד והאחרון הזה.
שכנעת אותי.

איך בא לי...

זה כזה משחרר קניות של בגדים!! אני בעננים עד היום למחרת...
אני כלכך רוצה לעשות קניות של בגדים לערב פסח. משהו חדש ככה לקראת האביב.
אבל כלכך מבאס אותי תחת להכנס לקניונים עמוסי הנערים והקונים, שבשנייה אחת יוצא לי כל החשק.

לליבלה1

New member
איך שנכנסתי מיד יצאתי

העומס מטורף חטפתי סחרחורת נדמה שמחלקים בגדים בחינם בדיזינגוף סנטר..נראה לי עדיף להתחדש אחרי החג ברוגע.

mishmish04

New member
עוד שני דברים למען עצמי:

1. הלכתי אתמול עצמאית לעשות בדיקת דם לגילות האם אני נשאית של הגן של סרטן השד.
שתי הסבתות שלי חלו בזה.
האחת - בגיל צעיר יחסית וניפטרה כתוצאה מסיבוך והשניה - בגיל מאוחר יחסית ונפטרה בכלל מלב / שבץ מוחי.
כל השנים רציתי לעשות את זה, אבל לא קיבלתי הפנייה בשל "סבירות נמוכה . . . ) רק אחרי שגילו לי ציסטה בשד הופנתי שוב לגנטיקאי ששלח אותי ואת אבא שלי לבדיקת דם.
קופת חולים כללית לא אישרה הפנייה + התחייבות ועשו צרות אז לא הלכנו עד עכשיו, ודחיתי את העיניין בחצי שנה.
השבוע החלטתי שאני הולכת ועושה את זה וזהו.
חייבת לדעת ולהיות מוכנה (למרות שרק 7% מהחולות בסרטן השד נושאות את הגן) ולהיבדק בהתאמה.
ממליצה לכל מי שהיו מיקרי סרטן כלשהם במישפחה - להיבדק.
2. החנשלי נסע היום לנחם אבלים, ובהפתעה החליט שהוא נוסע לבד וחוזר מהר (גם לו מגיע קצת שקט מאיתנו). אז אספתי את עצמי מהמיטה, התלבשתי ועשיתי הליכה של בערך קילומטר וחצי. ניגררתי בקצב הכתבה אבל עשיתי את זה.
עכשיו אני מחכה שירד לי קצת לחץ הדם ואפסיק להזיע כמו מיזרקה ואז אלך לעשות מיקלחת ארוכה.
שבת שלום לכולנו.

למעלה