פינת השוקפה (
+
) וה
נפתחת

mishmish04

New member
פינת השוקפה (
+
) וה
נפתחת

אני כבר לא זוכרת באיזה יום זיקי פותחת אותו באופן רישמי, אז החלטתי שהיום אני פותחת.

זה התחיל עוד לפני מספר שבועות, כשהאישלי הודיע לי שהיות ואני מתחילה עכשיו להרצות הרבה - אז אני צריכה להתלבש בצורה ייצוגית ולא כל הזמן בטייטץ וטישרט.
קיבלתי את האתגר, והיות שהכי כיף לעשות קניות איתו - התלבשנו במוצ"ש האחרון על חוצות המפרץ והאאוטלט שלהם.
קודם כל נכנסנו למתאים לי.
עכשיו תתארו לכן את הסיטואציה: מליון שנה לא קניתי לי בגדים, והפעם האחרונה שלי הייתי במידה 40-42 ועכשיו - אני בסביבות החמישים.
הרגשתי כמו בסרט "אישה יפה". היתה לנו מוכרת מקסימה ותקתקנית, שלא התביישה לומר לי כשדברים לא "ישבו טוב" ואת הבעל המפרגן מהצד השני, שהסתפק, כמו ריצ'ארד גיר במנוד ראש,
חיוך קטן או סיבוב ראש פיצי, כדי לרמוז לי מה דעתו על כל זוג מכנסיים שלבשתי.
יצאתי משם עם ארבעה זוגות: שני ג'ינסים + 2 אלגנט ב 300 ש"ח!
המשכנו לגולברי ומשם לקחתי שתי עליוניות חמודות, ומעוד חנות עם חולצת כפתורים, בשביל הרצאות בפני רופאים, כשצריך להיות באמת מעונבת.
אחחחחחחחחחחחחחחחח. פתאום הבנתי שלקנות בגדים יכול להיות גם כיף.
(כל אלו שמעבירות אלי מכנסים - לא ויתרתי עליכן!)

היום, חזרתי מהלימודים, שם ישבתי ו+/- דפקתי את הראש בקיר בגלל הטימטום של הלומדות בו איתי ישר להרצאה על היפרדות בטנית בפני הפיזיותרפיסטים של קופ"ח מכבי בחיפה.
זה המכון הכי גדול בצפון.
וכדי שלא אהייה לבד ואפחד - ליאורה של הפורום היתה איתי. היא היתה דוגמנית למופת ושיתפה פעולה נפלא. היה לי כיף לדעת שהיא שם בשבילי ועשתה את כל הדרך מאי שם במרכז במיוחד לכבודי.
נשמה טובה אמיתי.
תודה גדולה לך, ליאורה.

היה אמור להימשך שעה. נמשך שעה וחצי ולא נתנו לי ללכת.
הרגשתי מה-זה-טוב-עם-עצמי! איתגרו, שאלו שאלות מורכבות ועמוקות והיה לי כיף להוכיח לעצמי ולהם שאני באמת שולטטטטט ויכולה לענות להם בשפה שלהם וברמת הידע שלהם.
ביקשו ישר סדנת המשך.
ניראה לי שהפעם אני כבר אבקש תשלום.
היפ היפ הוריי לי!

עוד דבר חשוב שעשיתי השבוע בשבילי: התעקשתי להשאיר את גלולי בקייטנה בה לא הכירה אף אחת. היה שם בכי כמו ביום הראשון בגן.
אחרי שעה התקשרתי והיא הודיעה לי שאיננה יכולה לדבר ואני מפריעה לה.
בקיצור - היום היא מתלוננת על זה שהיא נשארת רק עד אחת וחצי ולא עד ארבע . . .

מתנצלת על החפירה.
היום אני בהי של ה"מנייה-דיפרסיה" שלי, והיות שאתן מקבלות בדרך כלל את הפרצוף החמוץ ולא הצוהל - החלטתי לשתף גם בטוב.

עכשיו - אתן!

זיק5

New member
שפו ענק על הבגדים החדשים

אני בטוחה שחנשלך נהנה מכל רגע.

אתמול קיבלנו את הספריה החדשה ובמשך כמה שעות, מיינתי, סדרתי לפי גובה, מצאתי מציאות והתענגתי על הספריה החדשה.
על הדרך תרמנו את הספריות הישנות.

פינקתי את בעלי בספריה נוספת לחדר עבודה (זאת היתה הפתעה). סדרתי לו שם את כל ספרי הרפואה (הכבדים מאד שמוטטו לי כבר מדפים) שיעמדו בשקט כמו חיילים ממושמעים. פתאום יש המון מקום על השולחן.

מחר אני נוסעת לירושלים לאבחון של עדי בשביל גן לשנה הבאה. אני צריכה לתמרן בין הכבישים הסגורים בגללל מיסטר אובמה ואח"כ לחרף את נפשי ולהסיע אותה לגן בדרכים לא דרכים.

אבל, כמו שאמרים אצלנו: "כשנגיע לגשר נפוצץ אותו".

ושתיתי כבר קפה הבוקר. ואפילו גם שוקו.

ופינת הקפה נפתחת מתי שמתחשק ולמי שמתחשק. הקפה הוירטואלי על חשבון הבית.

אוף איתך איך הקדמת אותי?!

תמיש היקרה!
רציתי לרשום מקסימה כי לדעתי את באמת כזאת אבל אני מכירה אותך יש לך קטע עם זה שאת כאילו לא מקסימה...

רציתי להגיד לך שאני מאוד מעריכה אותך ומודה לך שאת מפעילה את הפורום הזה שהוא באמת כמו מקום מפלט בטוח בשבילי ועושה עוד הרבה דברים טובים ויפים למען ובשביל
כשבקשת ממני לבוא לא היססתי לרגע כי זאת הייתה הזדמנות עבורי להחזיר לך קצת ממה שאת נותנת לי

היה לי מאוד כיף להיפגש איתך ולעזור לך, לא ממש עזרתי פיזית אבל גם אם זה היה רק מנטלית אני גם מרוצה!

אוהבת אותך המון המון

תודה שנתת לי את ההזדמנות להחזיר לך
ליאורה

רק ריקה

New member
גם אני רוצה בגדים!!!

כל הכבוד לליאורה ולך על ההרצאה הטובה. בהחלט הגיע הזמן לקחת כסף על ידע!

ותתחדשי על הבגדים! גם אני רוצה! עכשיו אחרי שירדתי קצת
והכל קצת גדול.....מידה 38 יתקבלו בברכה!!!!

קניתי לעצמי חולצות

אחרי שדאגתי לבנות למלתחת קיץ מ ל א ה, התברר לי שהזמנתי זוג מכנסיים אחד פעמיים. אז הלכתי להחזיר, ו"על הדרך" קניתי לעצמי עוד כמה חולצות שרוול קצר. טישרטס, אבל נעימות ויפות. חלקות, פשוטות, כמו שאני אוהבת.
נעלי הספורט שלי התחילו להזקין אחרי 5 שנות, אז גם אותן החלפתי.
והאישלי החליט שקונים לי GPS, ולא עוד רק בטלפון, אחרי שהתברר שאם מתקשרים אלי, זה מפריע לי לשמוע את ה GPS של הטלפון
והשקיע בהכי-טוב, כהרגלו בקודש. וגם הזמין לי שתי סדרות ב DVD שהתלבטתי אם לקנות או לא, כי יש NETFLIX.

אבל השיא של כל השיאים, אפילו שזה לא רק בשבילי אלא בשביל כל המשפחה...

מצאנו בית!
כן כן, סופסוף יש לנו בית שבעוד שלושה שבועות יהיה שלנו, בשותף עם הבנק.

mishmish04

New member
מזל טוב!

אולי זה ניראה לך ממש לאט, אבל זה ממש בהרף עין!
כל הכבוד על קבלת ההחלטה המהירה והביצוע.
מתי אתם עוברים?
שיהיה לכם בכיף, ואחרי שתחזרו לארץ - יהיה לפורום בית נופש אי שם המרכזס ארה"ב של אמריקה.

בטח נעבור

בתחילת מאי. פשוט כי יש טיפה'לה עבודה, והסגירה באמצע אפריל.
בית נופש לפורום?
אם השוכרים יסכימו להתפנות בשבילכם...

עזבי, בואי נקח את זה אחורה: אם נחזור...

sigal321

New member
תמי תתחדשי הכי מגיע לך, איזה כייף, ומנצלת

למסירה, לאחר סדר בארון , מלא גופיות קטנות ויפות את האמת לממש רזונת, זה שמרתי ואגרתי ממלא זמן, גופיות יפיפות וגזרות צמודות, יש גם כמה ג'קטים גדולים יותר למי שמועניינת, אני מקרית אונו.

מיהענת

New member
ואם תמי אוספת

אז היא תוכל לאסוף בשבילי את הגופיות?

תמי, אני נחשבת ל"ממש רזונת"?

immeira

New member
אמנם קשור לילדים אבל

בשעה טובה קניתי אתמול סוףסוף כסאות בטיחות לילדודים.
אחרי שלושה חודשים של מחקר, הרבה בלבול והרבה חוסר במלאי.
איזה וי ענק ירד לי מהרשימה

immeira

New member
אוונפלו טיטאן ספורט

קומפטיים, עד משקל 23 קילו, ארבעה כוכבי בטיחות ומחיר שפוי של 670 שח לאחד.

רגעים קטנים של אושר!

ראשית- לתמי, כל הכבוד! מלבד חידוש המלתחה, תחושת ההצלחה והסיפוק מן הידע והפרגון של אחרים מאד חשובים ולדעתי תורמים הרבה לכל אדם ואני מקווה שיתנו לך הביטחון להאמין בעצמך ולהמשיך כך!
ולעניין פינת השוקפה, רק רציתי להזכיר שלפעמים גם משהו קטן עושה את ההבדל.
למי שלא שמה לב- חזרתי לפעילות בין היתר בשל הזמן שנוצר לי... שוב בהריון תאומים ודי מושבתת בבית.
אז הבוקר, בדרך לעירוי הברזל וזריקות ה- B 12... עצרתי לשתות קפה עם קרואסון שוקולד!
והרגשתי שהנה, אני מקדישה כמה דקות לעצמי ולהנאה צרופה! תאמינו לי -זה שווה, רק כמה דקות של לעשות משהו לעצמי!

חג שמח לכולן

mishmish04

New member
הי אמא אווזה.

תודה על הפירגון.
איך את מרגישה? מ'ז'פה עירויים????
לימדו אותך למרוח אמלה על מקום ההזרקה, ורגע לפני ההזרקה עצמה להניח קרח? זה מאוד מקל על הזריקות והעירויים המגעילים האלו.
שיעבור בקלות עם הרבה רגעי שקט.
אחר כך - לא יהיו.
יש איזושהי עזרה שאת זקוקה לה?

למעלה